Имам нужда от помощ! Дайте ми съвет!

  • 1 168
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
Скъпи, мили мами!!!Най-напред искам да ви благодаря за отзивчивостта, разбирането и подкрепата!Вашите думи ми подействаха доста стимулиращо и насърчително, а това от своя страна ми помогна да се успокоя и да се взема в ръце!
Заведохме мъника на лекар(от известно време и аз си го мислех, защото имах опасения за диабет, т.като едната баба е диабетичка!!!).Слава Богу,нямаме никакви здравословни проблеми - с изследванията всичко е наред.Предполагам, че синчето ми използва шишето за успокоение и по навик, защото той от много малък пиеше доста вода вечер - най-вече по едно шише преди да заспи и към сутринта едно.През останалото време пъхах биберона в устата му, за да не мрънка.Млякото винаги го е отказвал!(бяха ми казали, че щом пие много вода е гладен).Биберон пък от 2 месеца не ползваме и явно това е повлияло!Но накрая казах "КРАЙ" (благодарение на вас) и скрих шишетата с обикновени биберони.Оставих само едно шише с т.наречената "човка" за през нощта - той може да пие от него, но не го обича.Може да пие и от чаша, така че за през деня има избор, а вечерта няма къде да мърда!Вчера поплакваше, помрънкваше няколко пъти, но не се събуди окончателно и когато беше жаден си пийна и от "гадното" шишенце.Така че не смятам да се отказвам!!!Татето избяга в другата стая  Angry- да се спасява както иска, но аз наистина няма да се откажа.Дано наистина нещата се регулират до няколко дена.
Благодаря ви още веднъж от сърце за рамото, което ми подложихте.Когато,човек сподели на хора, които могат да го разберат, най-малкото му олеква!
БЛАГОДАРЯ!   bouquet   bouquet   bouquet

# 16
  • Мнения: 7 106
Иванка, радвам се че дечко няма здравословен проблем и стискам палци много бързо да забрави "нощното шише".

Тая тема ще я разпечатам и ще я дам на приятелката ми да чете, белким събере сили и тя да отучи нейният младеж от водопоя нощно време  Laughing.

Още веднъж-успех  thumbsup.

# 17
  • Мнения: 3 356
И моя жабок изпива литри вода и без да е жега.През ноща в 90% от случаите сменям пампи.Бях подлудила педю,защото моят род е обременен с диабет,но се оказа при изследванията на 6м и 1г ,че нямаме проблем.Просто си е жаба.

# 18
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Цитат
Оставих само едно шише с т.наречената "човка" за през нощта - той може да пие от него, но не го обича.
Скъпа  Иванка, мисля че си намерила правилното решение. До преди няколко месеца и ние имахме същия проблем. Вики заспиваше с шишето с вода и понякога 1 не и стигаше само за заспиване, да не гворим за количествата вода през ноща. И аз смених бибероната на шишето с твърд накрайник и резултата дойде неочаквано бързо. Явно не е била жадна, а бибероната на шишето я е използвала за залъгалка. Вече много често се събуждаме сутрин с напълно сух памперс. Успех!!!!! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт