Топче под мишницата към ребрата

  • 589
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте! Много съм притеснена. Синът ми е на 14 години, днес като се къпа и излезе от банята забеляза едно топче което се намира от дясната страна на четири- пет пръста под мишницата . Усеща се на пипане и казва, че малко го боли. Направо не знам къде се намирам от притеснение. Какво ли може да е това? Има ли нужда от кръвни изследвания и какви?. Дали е нещо опасно? Не знам с какъв специалист да се консултирам.. изобщо хиляди въпроси ми се въртят. Той също много се притесних, ама много се тревожи, постоянно ме пита от какво може да е. Детето ми е много висок и слаб. В 7 клас е готви се за матурите. Храненето му изобщо не мога да кажа, че е добре. Манджи не яде . Яде дюнери бургери и пици кюфтета и кебапчета.плодове също , но не и зеленчуци. Не знам дали е от това че е злояд. Моля споделете нещо , ако знаете! Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 823
Посетете хематолог .

# 2
  • Мнения: 285
За топче на врата на сина ми пуснах ПКК с ДКК. Иначе е добре да посетите хематолог.

# 3
  • Мнения: 6 087
Отидете да го видят на ехограф като за начало. После според размера и вида ще ви ориентират при какъв специалист да се консултирате.

# 4
  • Мнения: 3
Ще отида, но на какъв доктор да отида да го види на ехограф?

# 5
  • Мнения: 285
Ще отида, но на какъв доктор да отида да го види на ехограф?
На същия въпрос преди време ми отговориха, че трябва да е хирург

# 6
  • Мнения: 6 087
Попитайте проф. Бранков, който има тема за въпроси и отговори във форума, в която пише като д-р Оги. Той е изключително добър детски хирург, работи в Токуда, но има и частен кабинет. Ако не ви е удобно да отидете до София в Пловдив също има добър детски хирург - проф. Стефанова. Като в Св. Георги, където работи тя има и детско онкологично отделение. Зависи от къде сте и къде ви е удобно да отидете на преглед.

Общи условия

Активация на акаунт