Керамична преса за коса! - 8

  • 54 519
  • 765
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 78
А откъде купувате за Joico пълнител ?  Където и да проверих е изчерпан.

Последна редакция: ср, 15 дек 2021, 11:20 от FlooooWeRRR

# 691
  • София
  • Мнения: 41
И аз много се чудих и в крайна сметка - поръчах Joico. С 10% намаление за периода и още 10% за абонамент - излиза под 231лв, а не 299.
Да, засега са изчерпани пълнителите, но вероятно ще трябва да могат да се намерят. Simple Smile

# 692
  • Мнения: 4 245
В кутията има 2, после ще му мислим. Смятам, че с пазене може да се изкара дълго време с тях.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Взех си преса с керамично-турмалинови плаващи плочи, но сега съм в чуденка дали да не я върна , че няма пара. Парата не предпазва ли повече косата?

# 694
  • Мнения: 61
Здравейте, реших че е време и аз да сменя моята преса. В момента съм с philips moisture protect. Трябва по 10 пъти да мина да изправи хубаво и сега в това влажно време до час вече начупена. Имам и червената на ремингтън, изправя бетон, но мн гори косата и я съсипва за нула време. Имам тънка и рядка коса. Спряла съм се на loreal steampod или се колебая между babyliss elipsis ( след мн четене тук). Благодаря!

# 695
  • Мнения: 2
И аз много се чудих и в крайна сметка - поръчах Joico. С 10% намаление за периода и още 10% за абонамент - излиза под 231лв, а не 299.
Да, засега са изчерпани пълнителите, но вероятно ще трябва да могат да се намерят. Simple Smile

Намерих тази обява, но дали са оригинални...?!
 https://www.olx.bg/d/ad/promotsiya-keratin-joico-k-pack-fuel-pal … D655-ID6GWFR.html

...и се чудя това нормалната цена ли е на течността?! Защото в Xpertbeauty редовната цена е била 25лв!
https://www.xpertbeauty.bg/p-lnitel-za-presa-za-kosa-joico-vapofuel-300-ml

Много, много се чудих и аз каква преса да взема DIVA или Joico... накрая поръчах Joico. Все още я чакам да пристигне, нямам търпение...
Ще споделя мнение, като я пробвам.
ПП.Имах Стиимпод 3 и нещо не можа да се спогоди с моята коса /естествена, но тънка/, не ставаше гладка и бляскава...

# 696
  • Мнения: 156
Аз си поръчах L'Oreal Professionnel Steampod 3.0.

Разгледах продуктите от серията - попълващо мляко, изглаждащ серум за краища, попълващ и изглаждащ крем ...

Някакви впечатления/препоръки?

# 697
  • Мнения: 38
Здравейте. Някой от вас използва ли тази преса и ако да доволни ли сте?
REMINGTON S7710 PRO-ION STRAIGHT

# 698
  • София
  • Мнения: 41
И аз много се чудих и в крайна сметка - поръчах Joico. С 10% намаление за периода и още 10% за абонамент - излиза под 231лв, а не 299.
Да, засега са изчерпани пълнителите, но вероятно ще трябва да могат да се намерят. Simple Smile

Намерих тази обява, но дали са оригинални...?!
 https://www.olx.bg/d/ad/promotsiya-keratin-joico-k-pack-fuel-pal … D655-ID6GWFR.html

...и се чудя това нормалната цена ли е на течността?! Защото в Xpertbeauty редовната цена е била 25лв!
https://www.xpertbeauty.bg/p-lnitel-za-presa-za-kosa-joico-vapofuel-300-ml

Много, много се чудих и аз каква преса да взема DIVA или Joico... накрая поръчах Joico. Все още я чакам да пристигне, нямам търпение...
Ще споделя мнение, като я пробвам.
ПП.Имах Стиимпод 3 и нещо не можа да се спогоди с моята коса /естествена, но тънка/, не ставаше гладка и бляскава...

Вероятно са оригинални, просто искат да изкарат двойно повече като цена.................
Моята пристигна, но признавам, покрай цялото суетене около празниците, още не съм я изпробвала. И моята коса е тънка... затова и доста се притеснявам и от доста време не ползвам преса (преди ползвах червената на Ремингтън). Но косата, направена с преса, си изглежа по-различно... Много е трудно русата коса да е лъскава и да блести както тъмната. Както и много е трудно по-тънката коса да стои гъста като по-плътната... За гъстота добавям различни спрейове за текстура или сух шампоан, но това: 1. убива блясъка и 2. прави косата по-твърда и по-трудна за ресане.
Как да постигна обем и плътност без текстуриращият спрея да убия блясъка и да направи трудно прокарването на пръсти през косата.... ето това не знам и търся още.

# 699
  • Мнения: 2
А тази течност дали няма да стане, вместо пълнителя на Joico?! https://www.arlen.bg/product/20142/keratinovo-maslo-za-presa-za- … in-oil-250ml.html

# 700
  • Мнения: 1 379
Здравейте и Честита Коледа!
Може ли да ми препоръчате хубава, възможно най - щадяща косата маша за коса? Бюджета е до 300 лева.
Имам steampod 3.0 от една година и съм много доволна от нея от към изправяне, но не успявам да се къдря с нея. Лятото използвах една стара маша, с която много си увредих косата, затова искам маша, която да е с възможно най - добро покритие и щадяща ( доколкото е възможно това).

# 701
  • Мнения: 4 245
Използвах маша на Ремингтън, мисля че беше кератинова 4-5 пъти начесто и косата ми изгоря, както никога когато съм използвала преса .. като цяло машите изгарят косата много ама много!

# 702
  • Мнения: 5 241
За ретро пресите същото ли се отнася?

# 703
  • Мнения: 4 245
Преди години имах ретро преса, не е била професионална, не помня да ми се е увредила косата от нея.
Но пък го има и това, че не се правех редовно с нея и накрая я продадох. Сега има хубави ретро преси, но не съм се интересувала от покритията им и моделите.

# 704
  • Мнения: 64
Здравейте! Продавам преса Remignton air plates. Пресата почти не е използвана, тъй като имам друга на Филипс. Бих искала да си купя нова. Фризьорката ми използва Бейбилипс, която Вие също хвалите. Косата ми е къдрава, руса и аз също много я харесвам след нея.

Общи условия

Активация на акаунт