Керамична преса за коса! - 8

  • 56 368
  • 765
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 245
Кроки, освен задължителните шампоан и маска, в случая на Марокан ойл, използвам и термо мултифункционален крем от Керастаз (този лилавия за руса коса-Blond Absolu) и Ultime Elixir Originale олио на същата марка. Това ми е комбинацията за здрава коса в момента, но все пак я подлагам на какво ли не. 🙂😁

# 76
  • Sandanski
  • Мнения: 171
Момичета поръчвали ли сте преси от Notino  или да изчакам от Emag да си взема?

# 77
  • Мнения: 1 771
Аз поръчах тази https://www.notino.bg/remington/straighteners-silk-s9600-za-izpravjane-na-kosata/ и ще я взимам днес.Малко се ядосах , защото миналата седмица беше на 85 лв. и уж с някаква отстъпка
ставаше на 70 лв. , а сега са  я пуснали на редовна цена 75,90 лв.Много кофти впечатление ми направи и едва ли бих пазарувала пак от там.

# 78
  • Мнения: 4 341
Нотино си променят цените и пускат различни промоции всяка седмица, въпреки това поддържат ниски цени, особено пък за тази преса и 75,90лв са малко в сравнение с другите сайтове ..

# 79
  • Мнения: 1 771
Знам , че са малко , но това променяне на цените спрямо това, да изглежда голямата промоция , не ми допада.

# 80
  • Sandanski
  • Мнения: 171
Благодря, аз също забелязах че е най-евтина там и плюс това има безплатна доставка. Може ли да споделиш мнение за тази преса, аз също я поръчах. А да кажем за номерата, почти всички сайтове правят така.

# 81
  • Мнения: 1 771
Пресата е за подарък и може да споделя на по-късен етап.Но според мен повечето преси на Ремингтън са сполучливи за домашни условия.

# 82
  • Мнения: 4 341
Знам , че са малко , но това променяне на цените спрямо това, да изглежда голямата промоция , не ми допада.
Ами промоция си е, вместо да дадеш 75.90лв. + доставка в някои случаи /защото не винаги доставката им е безплатна/.
В случая е излязла 70лв, т.е. по-ниска от цената, която е в момента, така че не виждам къде е драмата.
Аз лично си следя продукти, които използвам и дебна промоциите им всяка седмица, когато ми е изгодно поръчвам.
За справка сравнете цените на Керастаз с тези в магазините за козметика тук ..

# 83
  • Мнения: 5 832
Аз поръчах тази https://www.notino.bg/remington/straighteners-silk-s9600-za-izpravjane-na-kosata/ и ще я взимам днес.Малко се ядосах , защото миналата седмица беше на 85 лв. и уж с някаква отстъпка
ставаше на 70 лв. , а сега са  я пуснали на редовна цена 75,90 лв.Много кофти впечатление ми направи и едва ли бих пазарувала пак от там.
Тоест, предпочиташ да беше платила 75.90 + доставка на редовна цена, вместо 70 в промоция?
Само да ти кажа, че тази преса я купих за близо 150 лева( може и повече да беше ), когато излезе.

# 84
  • Мнения: 1 771
И аз като купувах моята преса преди години беше 100 лв., а сега е 60 лв.Не е в това въпроса , че съм я купила по-евтино , а в това че се опитват да заблудят клиентите.Да кажем, че съм спестила 10лв.Не е като да съм я взела на половин цена.Както и да е , виждам че явно проблема е само в  мен.За това сайтове като емаг и прочие продължават да си правят каквото искат , понеже няма проблем да си пишат по-високи цени и после да излиза  ,че пускат големи промоции.

# 85
  • Мнения: 4 341
Проблем щеше да е ако сега беше под 70лв, които са заплатени, а тя сега е 10лв надолу от обявената тогава цена /85лв/, когато Вие сте я поръчали с отстъпките. Вие наистина ме изумявате с логиката си, не разбирате, че това им е политиката. В момента пък е с безплатна доставка, въобщеее ..
В официалния сайт на Ремингтън е намалена пък от 175лв на 85лв .. пак не могат да стигнат цените в Нотино ..

# 86
  • Мнения: 2 123
Закупих тази https://www.emag.bg/presa-i-masha-za-kosa-babyliss-2-in-1-pure-m … 81e/pd/DMQ587BBM/
Просто ми се видя на добра цена; Ще дам впечатления когато дойде

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 10:37 от Наоми

# 87
  • София
  • Мнения: 1 313
Има ли някой впечатления за тази преса?
https://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s7412-air-plates
Доста е намалена в техномаркет.

# 88
  • Мнения: 4 341
Да, аз я имах .. хубава е пресата, изправя добре, като всички на марката, според мен е за по-тънка коса, тъй като плочите са тесни, не че за гъста коса няма да става, но ще отнеме повече време! Simple Smile
Цената й е добра!

# 89
  • Мнения: 1
Здравейте на всички прекрасни дами, които ще отговорят на въпросчето ми 😊 Искам да се допитам до мнение относно преса за коса remington s8540, s8590 и s8598.. Каква е разликата между тях и коя е по-добра от трите? Благодаря ви предварително ❤️

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 18:50 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт