Керамична преса за коса! - 8

  • 54 387
  • 765
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 988
Здравейте! И аз да се присъединя към питането на Таbata по горе. Косата ми е същата и търся същият ефект, но искам пресата ми и да прави къдри/вълни.

Какво стана с марката Kiepe?
Чета предната тема и там всички са във възсторг от тях, а в новата тема не ги споменавате. Некачествени ли се оказаха?

# 46
  • Мнения: 5 079
Здравейте! И аз да се присъединя към питането на Таbata по горе. Косата ми е същата и търся същият ефект, но искам пресата ми и да прави къдри/вълни.

Какво стана с марката Kiepe?
Чета предната тема и там всички са във възсторг от тях, а в новата тема не ги споменавате. Некачествени ли се оказаха?

Имах я по едно време и не бях във възторг, много евтинджос изглежда, скърца, все едно в час по трудово е правена. С титаниеви плочи беше, което не беше подходящо за моята коса (тънък косъм и светла).

# 47
  • Мнения: 3 988
Благодаря за отговора!
Прочетох че за дебел косъм като моят е препоръчително да е титаниева.
Какво мислите за тази:
https://www.keune.bg/product/diva-fleur-select-lily-daze/

Прилагам снимка на косата ми:
Скрит текст:

# 48
  • Мнения: 4 239
Разгледай и тук има модели с титаниеви плочи
https://www.arlen.bg/category/210/presi-za-kosa.html

# 49
  • Мнения: 3 988
Момичета някоя от вас има ли пресата на Joico?
Интересува ме как работи, може ли да се ползва само с вода, може ли да се ползва и с арган, и с кератин?
Заслужава ли си парите?
Имам гъста и непокорна коса и искам да я сложа в ред. Смятам да я ползвам често, поне веднъж седмично задължително.

# 50
  • Мнения: 548
Здравейте, и аз съм в търсене на "перфектната"  преса 😊 Косата ми е тънка,  изрусена, и чуплива.. Страхотна комбинация... С Четка и сешоар не мога да се изправя, затова 2-3пъти в седмицата прибягвам до пресата.  Старата ми е Белисима. Моля, препоръчайте ми модел, от който сте доволни 😊

# 51
  • Мнения: 4 239
Здравейте, и аз съм в търсене на "перфектната"  преса 😊 Косата ми е тънка,  изрусена, и чуплива.. Страхотна комбинация... С Четка и сешоар не мога да се изправя, затова 2-3пъти в седмицата прибягвам до пресата.  Старата ми е Белисима. Моля, препоръчайте ми модел, от който сте доволни 😊
За тънка коса задължително керамични плочи, в никакъв случай титаниеви, защото ще изгори косата.
Като марка според бюджета - Дива, Ремингтън, GHD.

# 52
  • Мнения: 3 988
Да, както са Ви посъветвали в предния пост керамична е най-добре.
Има страхотен избор на такива.
Аз лично търся за мен титаниева и си е приключение. Където и да погледна е все  керамика.
Успех!

# 53
  • Мнения: 5 079
Бейбилис елипсис 3000 също е с керамични плочи, на GHD също, но няма терморегулатор, моята коса е тънка и светла и направо я пържеше.

# 54
  • Мнения: 5 832
Да, както са Ви посъветвали в предния пост керамична е най-добре.
Има страхотен избор на такива.
Аз лично търся за мен титаниева и си е приключение. Където и да погледна е все  керамика.
Успех!
В момента върви някаква реклама на Филипс за сешоар, преса и маша. Рекламираха пресата като титаниева. Мисля за технополис ставаше дума.

# 55
  • Мнения: 3 988
Да, мернах я. Аз така и започнах търсенето с една на Филипс. Но с тяхната цена мога да взема професионална.
Всички казват че нямат нищо общо тези по веригите с професионалните и така се насочих към вторите.
Иначе много благодаря за информацията 🌺

# 56
  • Мнения: 3 988
Момичета след дълго проучване реших да взема форумния любимец Babyliss Elipsis 3000. Моля споделете от къде и за колко сте я взели. Чудя се има ли смисъл да чакам черен петък или да действам.
Благодаря предварително!

# 57
  • Мнения: 5 079
От селена ес я бях взела моята, но не мога да я намеря там, другия вариант е да им звъннеш и да ги питаш. В интернет видях, че я има и на промо цена на едно място.

https://edigital.bg/presi-za-kosa/babyliss-pro-bp3000epe-elipsis … p;utm_term=462411

# 58
  • Мнения: 3 988
Благодаря, Dani-ela-80!
А цената подобна ли беше или повече?

# 59
  • Мнения: 5 079
Към 300 беше, оцелих някаква велиденска промоция та 280-290 ми се върти в главата. Но да поясня, поръчах тогава елипсис 3000, а ми изпратиха елипсис 3100, та провеждах задълбочени проучвания каква е разликата, писах на официалния производител да питам. Раликата се оказа, че 3000 е с по-широки плочи, а 3100 с малко по-тънки точно като на старата ми и затова си затраих, иначе ми предлагаха да ми я сменят с 3000, някой от служителите им се бил объркал. Та прецени си и потърси инфо коя от двете ще ти е най-подходяща. Доколкото съм запозната с по-широки плочи се препоръчват за гъсти и дълги коси, моята е средна дължина и рядка, така, че със стандартните плочи ми е идеална.

Общи условия

Активация на акаунт