Пак за къщите: интериор червено

  • 5 662
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 999
Червеното е супер  Peace

В апартамента на бившия имаше цели 2 яркочервени стени /истинско червено, а не биещо към оранж/и по средата червена колона - в дневната част на апартамента. За съжаление на този комп. нямам снимки да пусна, но се връзваше идеално с другите прасковени стени. Изобщо не дразнеше.

Давай смело.

# 16
  • Мнения: 6 039
Благодаря на всички за отговорите. Току що си поръчах червена боя за стената, дано да стане както си го представям. Ще пусна снимки след някоя друга седмица.

еееее, тъкмо щях да те посъветвам, да направиш нещо по-интересно, ама свърши
ех как ме е яд!!!

# 17
  • Мнения: 2 768
Благодаря на всички за отговорите. Току що си поръчах червена боя за стената, дано да стане както си го представям. Ще пусна снимки след някоя друга седмица.

еееее, тъкмо щях да те посъветвам, да направиш нещо по-интересно, ама свърши
ех как ме е яд!!!

Малена пак е години напред...! Laughing

# 18
  • Мнения: X
[еееее, тъкмо щях да те посъветвам, да направиш нещо по-интересно, ама свърши
ех как ме е яд!!!
Давай смело със съветите - не ми е никакъв проблем да не използвам поръчаната боя! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 235
Червеното е много добър избор. Аз също заложих на него само, че за спалнята. При мен комбинацията от цветове е червено, сиво и бяло, и мисля че се получи много добре. Така, че давай смело Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 039
исках да ти предложа вариант със страшно ефектен тапет
понеже виждам че си от Варна, ако имаш желание, отиди в магазина за тапети на Сливница и поискай един нов каталог, дойде някъде юни месец
в каталога има чисто бял, чисто черен и чисто червен тапет.
Ще ти обясня за червения:
представи си ярко наситено червено. основата е леко матирана като сатен, релефно над нея пак в същото червено, не вече лъскаво се развива шарката на тапета
има няколко варианта на десена.
Не знам дали успявам да ти го обясня, но мисля, че много ще е подходящо за твоя ап. и ще е хем червено, хем малко повече шик. Аз лично се запалих по белия тапет.
105 % съм сигурна, че ако го видиш ще ти допадне повече като идея от просто червена боя.

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 11:16 от Malenna

# 21
    Мами страхотни сте!! Много готини снимки! И аз бях решила да вкарам цвят в дневната / сега е бяло и черно/ и мислех за червено / стена и разни допълнения /  Thinking. Сега съм готова с идеята    и мога да я споделя със съпруга...!Дано да я  Hug...

# 22
  • Мнения: 6 039
опитах се горе-долу да визуализирам един от десените на тапета, не е съвсем същия, но все пак:

# 23
  • Мнения: X
Malenna, ако трябва да бъда честна първата ми идея беше стената да е с червен тапет, но като видях какво се предлага на пазара ентусиазма ми се охлади. Този магазин на Сливница не го знам, но утре ще го открия. Описанието ти на тапета звучи страхотно - точно какъв си го представях.

# 24
  • Мнения: 6 039
Malenna, ако трябва да бъда честна първата ми идея беше стената да е с червен тапет, но като видях какво се предлага на пазара ентусиазма ми се охлади. Този магазин на Сливница не го знам, но утре ще го открия. Описанието ти на тапета звучи страхотно - точно какъв си го представях.


на живо е много по-як
магазинът се намира от Нептун нагоре по Сливница и преди да стигнеш кръстовището с Патриарха в дясно има един много голям магазин за климатици
ОСАКА със зелени големи надписи, точно отдолу е това малко магазинче. Там се предлагат невероятни тапети, от пиле мляко дето се казва. Приготви си поне 1 час за разглеждане

# 25
  • Мнения: X
Благодаря, ще го намеря. А цената на този тапет горе-долу каква е?

# 26
  • София
  • Мнения: 6 743
Не мога да те посъветвам конкретно, защото и аз съм в "шах" с идеите, но виж в подписа ми сайта на брат ми - може да ти хареса нещо  HugОсобено червено-черната спалня   bouquet

Виж и тук


Дамаянти ,брат ти ги изработва по поръчка или ги внася тези мебели?
Проектите са на брат ми - той ги е измислял като дизайн  Hug А ти можеш да си ги направиш по поръчка където и да е  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Малена, скоро и аз ще имам нужда от малко съвети.Мога ли да се наредя на опашката от чакащи  Embarassed

# 28
Моля дайте ми идея...Коя стена да боядисам в червено-там където е секцията или дивана?

# 29
  • Мнения: 6 039
мога а кажа, че е равносилно като ефект
по-скоро бих се съобразила с това, дали стената, съответно на дивана или секзията, е вътрешна=т.е. като ниша или дали има на нея врата. Ако има врата, бих предпочела другата стена, която е без врата

ама го обясних и аз.....дайте да го скицирам  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт