Днес имам много лош ден, кой още ... ?

  • 2 163
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 251
Не лош ден, ами цялата година... до тук искам да я изтрия от календара:първо се почна с дископатията на мъжа ми, после едни проблеми с прехвърлянето на закупената кола; след това установяването и операцията на тумора на свекър ми, преди 2 дена стреса с ухапването от кучето на сина ми... ooooh! Не знам сатурнова дупка ли е що ли, но имам чувството, че като тръгне едно зло-повлича друго след себе си... ooooh! Tired

# 16
  • Мнения: 268
И моят ден не е идеален, изморена съм ,спах 4.30 4аса и сутринта в 8.00 бях на линия в работата  Confused . Налегнала ме е една апатия,вси4ко ме дразни Sad сигурно е от преумора,утре ще се наспя.   Дано ве4ерта бъде по приятна за вси4ки.   Praynig  bouquet

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
И на мен седмицата ме е много неприятна - като се започне от здравословни проблеми и се стигне до работата и това, че не знам кога пак ще почивам. Опитвам се да се разнообразявам, но май повече се залъгвам, отколкото да си помагам. Дано всичко се оправи, много се моля, че иначе не знам...  Cry

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И аз имам лош ден:

Ани сутринта се държа лошо с близки хора - за пореден път  Embarassed

За пореден ден не можах да я приспя, а тя самата два пъти буди бебето - сега и то е недоспало и кисело ...

Асансьора е развален - не мога да излеза с децата   Cry - а това вече тотално ме подлудява.

За капак - таткото е ангажиран утре и на мен ми предстои още един затворен ден с двете деца ... и то в това приятно време ...

# 19
  • Мнения: 3 376
И аз ще си кажа,защото се уморих да успокоявам близките ми около мен и да си го трупам в себе си-от известно време,може би около седмица имам само черни мисли и много ме е страх за бебето...Имах леко кървене,което все още не е отшумяло и остри болки ниско долу,ходих на лекар,каза,че е плацентата,изписа ми хапчета,но не помагат Tired ...засега. И ми е едно криво такова,чак... newsm45.На всичкото отгоре сънувам едни кошмари,едни преждевременни раждания newsm17,чак ме е страх да заспя.
Благодаря ви,че има възможност къде да се пооплачем и да ни олекне поне малко.

# 20
Имаше една рецепта от сорта: Изяж една жива жаба сутрин и нищо по-лошо няма да ти се случи през деня. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 390
Не ми беше съвсем лош деня, малко скучен, може би заради лошото време.
Но пък ме е налегнал жесток мързел и поради това се нервя, че ми се налага
непрестанно да се размърдвам и да върша туй-онуй ... Tired

# 22
  • Мнения: 5 296
Преди няколко дена тичах с бебето на ръце до бърза помощ, престой в болница, инжекции - сега всичко е наред,  изтощена съм, недоспала и в депресия. И ужасно, ужасно ми се плаче, а не мога!

# 23
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Лош месец, с нито един добър ден newsm11 Всичко главоломно върви надолу, изгледи за разсветляване няма smile3518

# 24
  • Мнения: 1 416
И днес за мен ден, подобен последните 20...  Simple Smile Дни, в които ме разкъсват вътрешни конфликти. Много страдам в себе си напоследък, дано да е за добро!
Дошло ми е време да раздирам и време да съшивам...

# 25
  • Мнения: 1 416
Пак ще се разпиша...
Вечерта ми не е по-добра от нощта.  Confused Чувствам се много зле в момента... Гузна съм, че заради депресиите си, грам внимание на Маргарита не обръщам...  Close Тревожно ми е и съм на тръни... И гадното уиски не ми помага!
За пръв път не мога да се взема в ръце... А къде по-страшни предизвикателства съм преодолявала в миналото си...

# 26
  • Мнения: 5 622
Точно днес не , но в петък ми беше такъв куц ден. Убих се да се спъвам, блъскам, удрям  ooooh! Резултат- цялата съм синя по краката  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 1 416
Точно днес не , но в петък ми беше такъв куц ден. Убих се да се спъвам, блъскам, удрям  ooooh! Резултат- цялата съм синя по краката  #Cussing out
Кофти, Буба...  Simple Smile Телесните рани понякога могат да се окажат по-дразнещи от душевните...  Wink

# 28
  • Мнения: 2 116
Днес и на мен ми беше много кошмарен ден!  Sad Не ми се говори...

# 29
  • Мнения: 1 416
Прави ми впечатление, че тазгодишният август е черен за адски много хора, не знам защо...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт