Кое столче за кола

  • 1 323
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 467
Всъщност вече го взех...

Кам-а е супер неудобен и изобщо не ми хареса на живоSad(Щях да взема Чиполино или Бертони, но ги нямаше в момента в Пакостник, а понеже бързам и това ми беше варианта за превоз до там, взех ето това http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=2419 .... Ще трябват обаче много сухи тренировки и търпение, защото при първата разходка с него беше такъв истеричен рев, че свят ни се завиSad(( Госпожицата беше адски възмутена от плътното овръзване, ограничаващо обичайните премятания докато се чудя как да я задържа по-сигурно в мен при пътуване с кола(до сега само на градско)...
Малко ме притеснява, обаче че може да я запарва, но ще го видим, може би просто се беше изпотила от ревовете и опитите да се измъкне Thinking

от 9 до 25 кг е... каквото е да значи това ( предполагам 3 години)

# 16
  • Мнения: 8 917
Baby Tour, Cangaroo най ми харесва, предполагам, че всички са еднакво сигурни, другото е въпрос на вкус и финансови възможности  Peace
И на мен на Кенгуру ми харесва най-много  Peace
Но понеже вече си имате стол - ползвайте си го със здраве  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 156
Честито столче. Дано да си го ползвате без произшествия на пътя.
А 25 кг може и да са 5-6 годишно дете. Синът ми е на 4 и 1/2 и е към 20. Зависи от детето.

# 18
  • Мнения: 3 595
Честито столче Уиничка да си го ползвате със здраве и дано Али бързо свикне   bouquet Вчера видях на Бертони и ми се сториха хубави, но са от старата им колекция, а новата била с кофти дамаска, така че и аз още съм в чуденка  newsm78

# 19
  • Мнения: 1 284
Бертони са супер Peace

Общи условия

Активация на акаунт