PANDORA - Тема 5

  • 46 955
  • 754
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 6 541
Изобщо незнаех за тези верижки ....имам нещо но незнам дали е стопер или клипс....😃и стопер да беше...беше посредата, не на мястото си (за да пази от изгубване)взех си поука 👍😇

# 616
  • Мнения: 1 376
С верижката и по-лесно се закопчава самата гривна.

# 617
  • Мнения: 43
Здравейте,
харесах си ето тази гривна:

https://www.pandora.net/bg-bg/products/bracelets/silver/599046c01

Нямат размер 17, обаче, изчерпан е, останалите размери са налични.
В немската Пандора е наличен размера, смятам да поръчам от там. Моля момичетата, които са използвали Габиели като превозвач за съдействие - къде посочихте ID номера, в кое поле и какъв номер записахте за номер на къщата/дома /hausnummer/? Освен това, не се ориентирам за адреса, като техен адрес на склада им пише град Gutweiler, а на много места в сайта пишат за град Триер? Изобщо не става ясно на кой адрес следва да поръчаш....
 Досега съм изплозвала GGBG  за поръчки UK и сякаш се справях доста по-лесно и сайтът беше по-лесен за ползване.

Ще съм ви много благодарна за съдействието Purple Heart

# 618
  • BG-DE
  • Мнения: 5 039
https://bg-mam.ma/t/1297161 Ако искаш попитай и в тази тема, там със сигурност ще знаят.

# 619
  • Мнения: 128
Здравейте,
харесах си ето тази гривна:


https://www.pandora.net/bg-bg/products/bracelets/silver/599046c01

Нямат размер 17, обаче, изчерпан е, останалите размери са налични.
В немската Пандора е наличен размера, смятам да поръчам от там. Моля момичетата, които са използвали Габиели като превозвач за съдействие - къде посочихте ID номера, в кое поле и какъв номер записахте за номер на къщата/дома /hausnummer/? Освен това, не се ориентирам за адреса, като техен адрес на склада им пише град Gutweiler, а на много места в сайта пишат за град Триер? Изобщо не става ясно на кой адрес следва да поръчаш....
 Досега съм изплозвала GGBG  за поръчки UK и сякаш се справях доста по-лесно и сайтът беше по-лесен за ползване.

Ще съм ви много благодарна за съдействието Purple Heart

Мисля, че е налична 17 см.

# 620
  • Мнения: 50
Момичета,какви промоции обикновенно има за 8 март и само за самия ден ли са или ден-два по-рано? Че съм си наумила да пазарувам, да знам дали да чакам Simple Smile .

# 621
  • Мнения: 43
Menerva, благодаря!
Здравейте,
харесах си ето тази гривна:


https://www.pandora.net/bg-bg/products/bracelets/silver/599046c01

Нямат размер 17, обаче, изчерпан е, останалите размери са налични.
В немската Пандора е наличен размера, смятам да поръчам от там. Моля момичетата, които са използвали Габиели като превозвач за съдействие - къде посочихте ID номера, в кое поле и какъв номер записахте за номер на къщата/дома /hausnummer/? Освен това, не се ориентирам за адреса, като техен адрес на склада им пише град Gutweiler, а на много места в сайта пишат за град Триер? Изобщо не става ясно на кой адрес следва да поръчаш....
 Досега съм изплозвала GGBG  за поръчки UK и сякаш се справях доста по-лесно и сайтът беше по-лесен за ползване.

Ще съм ви много благодарна за съдействието Purple Heart

Мисля, че е налична 17 см.


Българският сайт на Пандора е само информативен и просто са посочени размерите, които предлагат. Но не може да се поръчва, поръчва се чрез сайта на Силвъркорт, там нямат, както и във физическите магазини на Пандора.

# 622
  • София
  • Мнения: 2 019
Здравейте,
харесах си ето тази гривна:

https://www.pandora.net/bg-bg/products/bracelets/silver/599046c01

Нямат размер 17, обаче, изчерпан е, останалите размери са налични.
В немската Пандора е наличен размера, смятам да поръчам от там. Моля момичетата, които са използвали Габиели като превозвач за съдействие - къде посочихте ID номера, в кое поле и какъв номер записахте за номер на къщата/дома /hausnummer/? Освен това, не се ориентирам за адреса, като техен адрес на склада им пише град Gutweiler, а на много места в сайта пишат за град Триер?

Здравей! Simple Smile
Ето снимка от моя профил - така съм въвела информацията
и всичко е било точно с доставките. ID-то съм го въвела след фамилията си.



Последна редакция: пт, 05 мар 2021, 09:04 от Sophia L.

# 623
  • Мнения: 4 219
Рири, а защо не поръчаш с ГГБГ до немския им адрес?

# 624
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 248
Здравейте ! Flowers Hibiscus

Искам да ви попитам дали членувате в някакви групи във фейс за споделяне на бижута Пандора?
Искам да се присъединя в такава най-вече за намиране и закупуване на няколко много желани от мен талисмани от стари колекции,които естествено няма от къде да закупя ...

А колекторска група някой би ли ми казал какво означава ?

# 625
  • Мнения: 43
Здравейте,
харесах си ето тази гривна:

https://www.pandora.net/bg-bg/products/bracelets/silver/599046c01

Нямат размер 17, обаче, изчерпан е, останалите размери са налични.
В немската Пандора е наличен размера, смятам да поръчам от там. Моля момичетата, които са използвали Габиели като превозвач за съдействие - къде посочихте ID номера, в кое поле и какъв номер записахте за номер на къщата/дома /hausnummer/? Освен това, не се ориентирам за адреса, като техен адрес на склада им пише град Gutweiler, а на много места в сайта пишат за град Триер?

Здравей! Simple Smile
Ето снимка от моя профил - така съм въвела информацията
и всичко е било точно с доставките. ID-то съм го въвела след фамилията си.




Благодаря много за помощта и отделеното време! Hug
Ще поръчам желаната гривна.

# 626
  • Мнения: 5 478
Снимката ме е особено прекрасна, но нямам търпение да се похваля Grinning

# 627
  • София
  • Мнения: 2 019
Здравейте ! Flowers Hibiscus

Искам да ви попитам дали членувате в някакви групи във фейс за споделяне на бижута Пандора?
Искам да се присъединя в такава най-вече за намиране и закупуване на няколко много желани от мен талисмани от стари колекции,които естествено няма от къде да закупя ...

А колекторска група някой би ли ми казал какво означава ?

Аз членувам в няколко български и няколко английски групи.
Сега обаче е все още неясно с доставките от Англия, така че
не ровя там. Иначе от тези групи си намирах талисмани от
стари колекции. "Колекторски" е неправилно употребявана
дума относно тези групи, вместо "колекционерска". Заимстваха я
точно от английските групи, без да се отчете, че тяхното "collector",
което означава "колекционер", не е еквивалент на тукашния
термин "колектор". Давам линк към най-голямата българска
колекционерска група във Фейсбук:
https://www.facebook.com/groups/1861010303982476/

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 3 154
Искам да ви попитам дали членувате в някакви групи във фейс за споделяне на бижута Пандора?
Искам да се присъединя в такава най-вече за намиране и закупуване на няколко много желани от мен талисмани от стари колекции,които естествено няма от къде да закупя ...

А колекторска група някой би ли ми казал какво означава ?
В Бг има 4 групи. Ще ти ги напиша на ЛС.
Колекторските групи са колекционерски групи,  чиито членове имат много талисмани/гривни от всякакви колекции,  които продават/разменят. В Англия са най-големите, които знам.

# 629
  • Някъде там
  • Мнения: 4 784
Снимката ме е особено прекрасна, но нямам търпение да се похваля Grinning

, Страхотен е Simple Smile
Аз съм сложила в количката няколко неща.
висулка за колие, но ще го сложа на кожена верижка, другото е за гривнатане мога да реша кое от двете искам повече Grinning
И тези за гривната отново с месеците на децата ми

Общи условия

Активация на акаунт