PANDORA - Тема 5

  • 48 723
  • 754
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 376
Зависи от търговеца в Али. Аз имам оригинална синеока лисица и такава от Али. Разлика почти няма, освен печатите.
Но гривна не бих си взела. Не са и евтини.

# 676
  • София
  • Мнения: 6 794
Зависи от търговеца в Али. Аз имам оригинална синеока лисица и такава от Али. Разлика почти няма, освен печатите.
Но гривна не бих си взела. Не са и евтини.
И ти си писала ПОЧТИ няма. Което означава, че все пак се виждат разлики. Simple Smile

# 677
# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 3 211
Момичета, темата е за оригинални бижута Пандора, а не прилики/разлики оригинал/менте!
Тук в Бг се очаква новата колекция да е налична на 15ти април.

# 679
  • Мнения: 35
Моля Ви, изпратете ми фейсбук групите. ❤

# 680
  • Мнения: 50
Момичета, темата е за оригинални бижута Пандора, а не прилики/разлики оригинал/менте!
Тук в Бг се очаква новата колекция да е налична на 15ти април.
Не обсъждаме приликите и разликите с ментетата, попитах момичетата за една продавачка на пандора...няма нужда от конструктивни критики в случая Flushed

Момичета, благодаря за мненията. В групите в Пандора наистина членуват доста хора,които биха разпознали всеки съмнителен продавач. Благодаря за дискусията

Цитат
Моля Ви, изпратете ми фейсбук групите. ❤
Aко не е в разрез с правилата...
pandora girls
pandora bulgaria
my pandora addiction

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 3 211
Критиката ми не беше към теб, а за коментарите, които последваха. Аз също членувам в групите и бих добавила My Pandora Fairytale. На мнение съм, че Шанън ментета не продава и е известна в цял свят, но изборът си е твой.

Последна редакция: пт, 09 апр 2021, 10:31 от sunflower

# 682
  • Мнения: 931


Момичета..някоя от вас да е загубила гривна?

# 683
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036


Момичета..някоя от вас да е загубила гривна?

Браво, поздравления за автора на поста! Радвам се, че има отговорни и честни хора!

# 684
  • HH
  • Мнения: 3 256
Да се отчета с последните покупки.
Осигурителна верижка от намалението и две от новите Мурано (пролетнат колекция).
В Германия има 3 за 2 от днес до 21.04.

# 685
  • Down south
  • Мнения: 7 669
Много красива верижка! Муранотата действително са по-малки, някак "опушени" изглеждат или е от снимката?
Комбинациите ти винаги са красиви.

# 686
  • HH
  • Мнения: 3 256
Опушени са, много леко грапави. Надявам се с времето да не се изтъркат и да станат бляскави.
Видя ли специалната златна колекция за деня на майката ? Много са красиви талисманите, но ми идват скъпи, въпреки че са златни, а не шайн.

# 687
  • Down south
  • Мнения: 7 669
Да, видях ги Simple Smile
Интересно, че отново има 14К, от доста време нямаше нищо ново
Харесах това, но и на мен ми се струва твърде скъпо. Ще чакам да стигне в някой аутлет на половин цена. След 2 години 😂



Преди купувах 14К без да се замисля, сега имаме студентка и колеж за плащане, така че Joy

# 688
  • София
  • Мнения: 19 221
Във АЕ има легални магазини, които копират чармовете, но има и скрити артикули, които са с лого и т.н.
Купувала съм един талисман от такъв линк, не зная съществува ли наистина такъв оригинален пандорски.
Имам един оригинален, но китайският е една идея по-голям като диаметър.

# 689
  • Мнения: 14 587
Вече не си спомням откога в Б-я не е имало ''3 за 2''?Мин.лято имаше на определени артикули.Много е дразнещо.
К@тя страхотни са новите ти бижута.

Общи условия

Активация на акаунт