AVON само за представители - II

  • 14 444
  • 418
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
при мен се отваря, пробвай в сайта

# 16
  • Мнения: 282
Ох, аз много не разбирам от интернет, ама сйта не е ли един за всички? newsm78 Проверих там и се появяват символи, както  за спечелилите, така и за Аvon и cosmopolitan... Нямам специални предложения... Не разбирам?

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Ох, аз много не разбирам от интернет, ама сйта не е ли един за всички? newsm78 Проверих там и се появяват символи, както  за спечелилите, така и за Аvon и cosmopolitan... Нямам специални предложения... Не разбирам?

Като си влезеш с номера и паролата, ти се отваря персонална страница, отляво са ти изброени различните опции, влизаш в "направете поръчка" и виждаш новите опции:

начало на вашия сайт
специални предложения
направете поръчка
преглед на поръчката
изход

и влизаш в "специалните предложения"  Grinning

# 18
  • Мнения: 282
Благодаря! Grinning
Това го знам, но ми се изписва, че няма налични предложения. А и тези символи...

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
аз пък не съм спечелила парфУм, смрък  Cry

# 20
  • Мнения: 2 716
2 от моите представителки са спечелили. Браво! Сега щеги зарадвам. Условията за томболата са активност в 9 и 10 кампания и обща сума минимум 240 лв. Парфюма е с камък Сфаровски и ще излезе в 11 кампания.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
2 от моите представителки са спечелили. Браво! Сега щеги зарадвам. Условията за томболата са активност в 9 и 10 кампания и обща сума минимум 240 лв. Парфюма е с камък Сфаровски и ще излезе в 11 кампания.
имам два пъти по толкова /това ми бяха най-силните поръчки/, а парфюм нямааааа  Cry

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
имам два пъти по толкова /това ми бяха най-силните поръчки/, а парфюм нямааааа  Cry

и аз така  Sad

# 23
  • Мнения: 2 716
Не се ядосвайте! Ще има и други мотивационни програми. Желая ви успех следващия път!  Peace

# 24
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз нямам парфюм Cry. А приятелката ми, която я заведох преди няколко месеца да стане представител, спечели. Това е то, късмет!

# 25
  • Мнения: 8 463
Случвало ли ви се е да ви фактурират някой продукт,а да не го получите?От последната ми поръчка имам фактуриран ексфолиант Клиърскин и го няма в кашона.Сега ме чакат едни разправии по офиси-за 5.50. Rolling EyesНо не ми се оставят нещата така,писна ми от грешки.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Случвало ли ви се е да ви фактурират някой продукт,а да не го получите?От последната ми поръчка имам фактуриран ексфолиант Клиърскин и го няма в кашона.Сега ме чакат едни разправии по офиси-за 5.50. Rolling EyesНо не ми се оставят нещата така,писна ми от грешки.
не, но още със започването ми като представител, зоналната мениджърка ме предупреди, че се случва и да не се травожа много, поправими са тези неща. Приемали всичко на "юнашко доверие" естествено не е желателно да злоупотребяваш. Дано е готина твоята координаторка, та да уреди като трябва нещата без да ти създава проблеми  bouquet

# 27
  • Мнения: 8 463
Готина е.Но сега е на морето.Като се върне ще ходя с фактурата  да го уреждам.
Но според мен има начин как да проверят дали е така и това е по теглото на пратката.Нали затова пише колко тежи,всеки продукт си има точно тегло и ако нещо липсва те го засичат.
Номерът е,че ще изгубя цял ден в ходене до офиса,хич не ми е близо.
Освен това съм направила един гаф-не съм писала кой лосион искам като подарък към този от 7.90 и естествено не е дошъл,та ще се наложи да дам на клиентката един от червените-от нетните продажби,а си го бях поръчала за себе си.Абе кофти кампания,дано другата да е по-добра.

# 28
  • Мнения: 3 835
И аз съм имала подобен проблем - не е никаква философия. Изпратиха ми продукта следващия път.
Миналата кампания върнах два продукта - в понеделник. Взех си поръчката в събота и вече ми бяха възстановили парите.  Joy Не очаквах такава експедитивност.

Е, ще се похваля, че съм спечелила парфюм. Ще ми го пратят с поръчката от 11 кампания, нали?  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
Ще кажете дали е хубав поне  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт