AVON само за представители - II

  • 14 507
  • 418
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 362
Искам само да споделя,4е съм много доволна от новият почистващ и предпазващ крем от серията Clearskin. Досега не бях използвала нищо от тази серия,но това кремче си го бива.

# 361
  • Мнения: 3 835
Разкажи повече за него  Praynig
Мен малко ме е страх, че ще ми пресуши кожата. А дали прикрива добре. Може ли да се ползва с крем и фдт. Мисля си, че е нещо като серум. newsm78

# 362
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Момичета кажете ми нещо за Treselle Silver, поръчах си мостри на розовия, имат ли нещо общо като аромат, по-свежо, по-тежко как е на аромат...???? newsm78
въпрос на вкус, харесвам и двата но предпочитам Силвъра. Не мога да ти опиша миризмата. Душила съм го само на ароматна страница, а класика го ползва моя приятелка та това ми помага да сравня миризмите. М/у другото класика сега излиза на отлична цена и Гери си поръча направо  бр. Довечера ще потърся стар брой да "нюхна" среброто и ще се опитам да го опиша.

# 363
  • Мнения: 990
Момичета кажете ми нещо за Treselle Silver, поръчах си мостри на розовия, имат ли нещо общо като аромат, по-свежо, по-тежко как е на аромат...???? newsm78
въпрос на вкус, харесвам и двата но предпочитам Силвъра. Не мога да ти опиша миризмата. Душила съм го само на ароматна страница, а класика го ползва моя приятелка та това ми помага да сравня миризмите. М/у другото класика сега излиза на отлична цена и Гери си поръча направо  бр. Довечера ще потърся стар брой да "нюхна" среброто и ще се опитам да го опиша.
Ще чакам довечера да ми кажеш, не ми се иска да го изпусна, ако е по-добър от класическия! Кажи ми напомня ли ти на някой друг като миризма... така ще се ориентирам по-лесно Wink

# 364
  • Мнения: 1 028
Цитат
Разкажи повече за него  Praynig
Мен малко ме е страх, че ще ми пресуши кожата. А дали прикрива добре. Може ли да се ползва с крем и фдт. Мисля си, че е нещо като серум. newsm78
Според има слаба покривност,но пък кожата става много мекичка,свежа,порите се посвиват,бе мен ми харесва,надмина очакванията ми,спрямо цената си.

# 365
  • Мнения: 5 362
Цитат
Разкажи повече за него  Praynig
Мен малко ме е страх, че ще ми пресуши кожата. А дали прикрива добре. Може ли да се ползва с крем и фдт. Мисля си, че е нещо като серум. newsm78
Според има слаба покривност,но пък кожата става много мекичка,свежа,порите се посвиват,бе мен ми харесва,надмина очакванията ми,спрямо цената си.

# 366
  • София
  • Мнения: 291
Никоя от вас да има вече каталог 13  Praynig Ако го няма сниман поне да ми просвети за новостите и далаверките  Laughing  Wink

# 367
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Steli_Meli , съжалявам но не открих ароматна страница с парфюма /а имам около 20 каталога Rolling Eyes/. Единственото ми впечатление е че е от "моите", което обаче въобще не означява, че ще ти допадне. Съжалявам много, че не успях да ти бъда полезна Embarassed. Не рискувай, поръчай нещо което наистина харесваш Hug

# 368
  • Мнения: 990
Steli_Meli , съжалявам но не открих ароматна страница с парфюма /а имам около 20 каталога Rolling Eyes/. Единственото ми впечатление е че е от "моите", което обаче въобще не означява, че ще ти допадне. Съжалявам много, че не успях да ти бъда полезна Embarassed. Не рискувай, поръчай нещо което наистина харесваш Hug
Сподели поне кои са твоите? И така ще се ориентирам...  Flutter

# 369
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Perceive, Awlays, Today, Pur blanka, Lyrical
LBD и Incadessence също ми харесват, но на друг човек.

май съвсем се оплетах ooooh!

# 370
  • Мнения: 511
nad_tab, златна наша, дали ще постнеш скоро новия 13 каталог?  Praynig

# 371
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
- парфюма Incandensis ще бъде на цена 22,50 и при закупуването му ще може да се избере втори от 3 посочени и един мъжки.... мисля беше I, m perfect...
-
а дали някой ходил на конференцията се сеща кои са трите дамски парфюма Praynig

# 372
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
- парфюма Incandensis ще бъде на цена 22,50 и при закупуването му ще може да се избере втори от 3 посочени и един мъжки.... мисля беше I, m perfect...
-
а дали някой ходил на конференцията се сеща кои са трите дамски парфюма Praynig

Напрягам се, напрягам се  doh да се сетя, ама ми идва на ум за Celebre, ама ако има по-досетливи мами да помагат  Embarassed

# 373
  • София
  • Мнения: 10 344
Момичета, за съжаление, каталог ще мога да пусна чак другата събота...

# 374
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета, за съжаление, каталог ще мога да пусна чак другата събота...

Еееееееееее, newsm45 newsm45 smile3503 И аз тогава ще го имам!!!
Ще се надяваме друга мама да го пусне по-рано, пък ако може до недля - понеделник, че да не се набутам като поръчвам!!!

Общи условия

Активация на акаунт