За бога не ползвайте услугите на майстора Петър Божич

  • 2 276
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 561
И аз му пожелах подобно нещо, лекарства!!!!
То на такива гадове какво друго...
Майната му, просто се надявам да го разберат повече хора и да не го наемат.Пък и имато му е особено, така че се помни.
Всичко добро на всички!

# 16
  • Мнения: 6 167
според мен е добре, че предупреждаваш хората, защото никой не би искал да
го разиграват като маймуна разни псевдо 'майстори'.

у нас в софия така един боядиса кухнята.... да не се впускам в подробности, подобен случай.

не се ядосвай повече, няма смисъл.

това, което можеш да направиш е наистина от тук нататък да работиш с качествени хора.
аз не бих се доверила на нищо, което ми е препоръчано ( бояджията беше препоръчан).
затова ако си намирам майстор искам да го знам кой го е кръстил така, ходя по обекти, виждам им работата , те обикновено работят не само на моя терен и тн. също така каква фирма са, какви документи издават за работата си, какви гаранции дават. нещата не са на юнашко доверие. да, няма да струва 200 лева, а 300, но според мен тия нерви, които си изхабила струват повече от разликата в цените.

в тази връзка искам да похваля италианските майстори. къщата ни е построена блестящо. какви са били тия хора всеки ден се чудя! все едно баща ми я е правил- равно, подредено, качествено... няма нещо да ти се лющи, пада, надува, неравности и тн. незнам , по дяволите от какво зависи човек да си върши работата! но съм много склонна да мисля, че всичко е въпрос на психика и лична отговорност.

идва един водопроводчик в банята ни преди няколко дни и аз казвам на съпруга ми, като си тръгне да ме извикат да почистя! мъжа ми ме погледна странно, но аз нали съм свикнала след майстор да има погром - нищо подобно, намерих си банята по-чиста от както я оставих!
и то напълно безплатно, човека направи жест, защото е работил преди по къщата и го извикахме за малко нещо!

е защо едни могат, а други не! #2gunfire #2gunfire #2gunfire




# 17
  • Мнения: 1 561
Мами, запомнете това име и внимавайте много да не ви влезе в къщата!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт