За приятелите, които дразнят

  • 3 359
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Прагът на дразнимост на мъжа ми е доста по-нисък от моя, така че ако някой от дружките му ле-е-еко ми залази по нервите, на него вече му се е плисирала цялата нервна система. Отделно че повечето му приятели са от махалата (ние сме почти комшии), а и с  доста от тях имаме общи професионални теми за разговор. Виж, половинките на някои от приятелите му ме дразнят понякога, когато решат да делят разговора на "женски" и "мъжки".

# 16
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, не ме дразнят. Повечето вече са ни общи приятели. Peace

# 17
  • Мнения: 8 917

  Дразни ли Ви някой от приятелите на половинката ви? Може и да прозвучи грозно,но мен един конкретен от години ми се бърка да не казвам къде като го видя Sick Успявам да го скрия, но все някой ден истината ще блесне. Вие?
След като не ми е направило впечатление, значи няма Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 309
Оооо има........

# 19
  • Мнения: 520
Не , но определено има мои приятелки, които го дразнят него Confused

# 20
  • Мнения: 2 000
Не. Няма такива. Всички са приятни хора  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 629
На мен до сега не ми се е случвало

# 22
  • Мнения: 2 220
Случвало се е някой да ме подразни, но не го правя на въпрос, все пак си е негов приятел, все едно е...

# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не. Повечето са ни станали общи приятели. Само един има дето ме дразни, но той не е виновен човека. Просто има кравешки очи и всеки път като ме погледне с един влажен поглед и ме полазват тръпки по гърба.

# 24
  • Мнения: 3 248
Не, няма такива ... но пък аз съм малко дебилна и в повечето случаи съм положително настроена към всички, е към почти всички, де! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 601
То не са един -двама,повечко са Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 085
Намират се дразнители, но съм намерила начин да ги отстраня от обкръжението ни Mr. Green

# 27
  • Мнения: 321
Да, има такива, но се стремя да не им обръщам внимание за да не се получи кофти ситуация. Wink

# 28
  • Мнения: 695
вчера коментирахме точно това с една приятелка.и стигнахме до извода,че такива подтиснати чувства в един момент ескалират и става страшно.всеки има такива приятели които дразнят половинката му.ние например със съпруга ми разредихме вижданията с такива приятели и когато ги виждаш по-рядко не е чак такъв проблем да ги изтърпиш за едно кафе

# 29
  • Мнения: 3 376
Има един,който твърде много ме дразни #Cussing out Но мисля,че мъжа ми е достатъчно голям,за да може да прецени кой му е приятен и кой не.Аз също имам приятелки,които той не харесва и изобщо избягва да се вижда с тях.

Общи условия

Активация на акаунт