Колко трябва да изяжда бебе на почти 6 месеца?

  • 3 692
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
И аз в първия момент се почудих какъв е тоя режим на хранене дето го е дала Сайонара при положение, че Деничка е доста по-голяма ама после като погледнах датата се светнах. Laughing

# 16
  • Мнения: 4 358
Еййй, толкова прилежно сме се втурнали да помогнем... а вие ни секнахте ентусиазЪма  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 271
Добре де, толкова ли са малко темите напоследък, че връщате отпреди 2 години???
Майката едва ли се притеснява вече колко е яло детето й на 6 месеца... То моето подмина вече 6, а когато е пусната темата, едва съм разбрала, че ще има бебе!
Ами и аз си го зададох този въпрос,но Juana ме изпревари!

# 18
  • Мнения: 1 410
Еййй, толкова прилежно сме се втурнали да помогнем... а вие ни секнахте ентусиазЪма  Laughing

 smile3532 То детето вече е на мешана скара, а ние се притесняваме колко си хапвало на 6 месеца.

# 19
  • Мнения: 578
Алекс е на малко повече от 6 масеца, но преди две седмици и той ядеше по 180 мл. мляко. и пюре по бурканче и половина /от 125 грама/ като в пюрето добавям и мляко. На килограми е вече около 10 - утре ще го мерим точно. Иначе от време на време и той връща по-малко като се оригва. Аките са му нормални - няма пресечено както ти казваш. Ама като е гладен човека не мога да го лишавам. Лекарката ми каза, че му било много и трябвало да му намаля яденето, ама не мога...Само от каши засега то възпирам, ама смятам от тази седмица да започна и с кашите.

# 20
  • Мнения: 516
Колкото му се хапва
Еййй, толкова прилежно сме се втурнали да помогнем... а вие ни секнахте ентусиазЪма  Laughing

 smile3532 То детето вече е на мешана скара, а ние се притесняваме колко си хапвало на 6 месеца.
hahaha hahaha hahaha

# 21
  • Мнения: 1 393
Вие ме убихте...Синът ми яде по 130-150мл.максимум и то 4-5пъти на ден.Аз го пробвам често,но той като не е гладен и бута шишето с ръка.Сега е 7350кг.и 70см. и си е добре newsm78

# 22
  • Мнения: 4 068
Мама Бубу, не се притеснявай. Моята дрисла и тя повече от 150 мл. трудно изпива. То си е до дете. Щом си наддава нормално хич не го мисли. То ако трябва да гледам какво пише на кутията сега трябва вече по 210-230 мл. да изпиват. Мишън импосибъл при нас е това.

# 23
  • Мнения: 7 640
Вие ме убихте...Синът ми яде по 130-150мл.максимум и то 4-5пъти на ден.
аз също съм на мнение, че това е нормалното количество. Другото ми се вижда прехранване  Naughty

# 24
  • Мнения: 247
Режимът на Бобо е подобен Grinning  Сега е 8кг, 73см Wink

# 25
  • Мнения: 1 555
Бебчо е на 5 месеца и капва по 180 мл, а понякога и повече  Embarassed , плодово пюре изяжда цяло бурканче 125 гр , а при зеленчуковото е малко повече някъде 150-180 гр варира, каша - 150 гр и сок - 80-100 мл  Иначе яде 4-5 пъти на ден .
И тежи 8500 кг при 69 см утре ще ходим да се мерим на консултацията

Така че хич не се притеснявай за детенце, важното е че хапва , и че е здраво !!! Peace
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт