Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 66

  • 25 312
  • 751
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 728
Сериалът се казва ПОРТАЛЪТ. Ще се излъчва по БНТ. Снима се от Джевелеков и ще участват Татяна Лолова, Мария Стефанова, Мария Илиева ще играе Йорданка Христова и т.н.
Очаква се догодина живот и здраве. Simple Smile

# 661
  • София
  • Мнения: 9 557
Вере, сериалът се казва Порталът и е на Мирамар. Ще се излъчи по БНТ, следващата година, но още няма точни дати.

А това са няколко статии с малко информация https://allinclusive.cafe/noviat-balgarski-serial-portalat/
https://www.ploshtadslaveikov.com/koshlukov-obyavi-che-shte-snim … HE6kXe06srFErj9h8
Има и няколко интервюта на Джевелеков, но не казва нищо по-различно от написаното в горните статии.

# 662
  • Мнения: 2 653
Звучи интересно - ще се гледа !
Само да види бял свят, де ...

# 663
  • Мнения: 3 269
Оо, ще види бял свят и още как. Толкова време снимат - добър ще е. И аз се вълнувам и нямам търпение 😊.

# 664
  • Мнения: 1 728
Ето репортаж по БНТ:
https://bntnews.bg/news/bnt-otvarya-portal-vav-vremeto-s-nov-bal … -1082617news.html
Да очакваме 6-часов игрален филм 📽

# 665
  • София
  • Мнения: 9 557
Дании, злато си 😘
Значи ще го чакаме края на Април. А Велислав е разкошен. Отслабнал, различен 💙
Бях сигурна че не правят никакви компромиси. Браво. Нямам търпение.

# 666
  • Мнения: 12 381
Изглежда много добре Велислав, много свеж, браво. А за сериала съм абсолютно убедена, че ще е разкошен.

Ех, много ли липсват, значи, и Велислав, и Диана. Ама единия снима филм, а другата половина май го е ударила на любов. Joy

Обаче ако ще приключат март с този сериал, всъщност изобщо има ли вариант да се върнат в ОЖ? Thinking

# 667
  • София
  • Мнения: 9 557
Моски, аз разбрах, че ще завършат сериала, т.е. пост продукцията в края на март. От края на април ще започнат излъчването.

Велислав се скъса от снимане и е свеж. Явно многото работа му се отразява благотворно.
Аз мисля, че тази седмица ще приключат със заснемането на сериала.

# 668
  • Мнения: 12 381
Роси, а дано, щото боза-боза, ама аз си чакам пустото чудо и освен това не съм готова да се разделя с Марио и Зорница. Сега ми е много пуст сериала без тях.

# 669
  • София
  • Мнения: 9 557
Аа, и аз чакам Чудото. Сериалът си върви без да влагам особена емоция. Никоя история не ме трогва. Приела съм че няма да ги ича до края на сезона, но очаквам сериозно присъствие в следващия.

# 670
  • София
  • Мнения: 2 245
Момичета, в първия момент като прочетох края на март ще го завършат, изтръпнах! После се сетих, че има монтаж, музика и т.н...
И на мен ми е скучно без тях - тъпо, досадно, едно и също.

# 671
  • Мнения: 2 653
Момичета, в първия момент като прочетох края на март ще го завършат, изтръпнах! После се сетих, че има монтаж, музика и т.н...
И на мен ми е скучно без тях - тъпо, досадно, едно и също.

Те не участват ли вече в Откраднат живот ?

# 672
  • София
  • Мнения: 2 245
Отидоха на меден месец - 2, 3 😂

Ако не си гледала, гледай първите 3 епизода - много техни и много силни 😉

Последна редакция: чт, 12 ное 2020, 08:12 от almadji

# 673
  • София
  • Мнения: 9 557
Те не участват ли вече в Откраднат живот ?

Вере, а ти гледа ли и и знаеш ли какво се случи с нашите в края на миналия сезон? Ако знаеш, но не си гледала, задължително първо виж 40 и 42 епизод, след това първите три на новия сезон.
Има няколко епизода от ОЖ, които са задължителни за гледане, и 40 на миналия сезон е един от тях. Велислав е звяр и в пряк и в преносен смисъл 😂. Много, много добър.

# 674
  • Мнения: 2 653
Те не участват ли вече в Откраднат живот ?

Вере, а ти гледа ли и и знаеш ли какво се случи с нашите в края на миналия сезон? Ако знаеш, но не си гледала, задължително първо виж 40 и 42 епизод, след това първите три на новия сезон.
Има няколко епизода от ОЖ, които са задължителни за гледане, и 40 на миналия сезон е един от тях. Велислав е звяр и в пряк и в преносен смисъл 😂. Много, много добър.

Нищо не съм гледала, Роси !
Ама щом казваш, че си заслужава...

Общи условия

Активация на акаунт