Има ли опасност

  • 4 156
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 731
Според мен - има! Ако се спука презервативът и един сперматозоид е достатъчен...

# 16
  • Мнения: 3 248
Ако се използва от началото до края на акта и не се скъса - не мисля, че има възможност от забременяване! Peace

# 17
  • Мнения: 1 701
100% сигурен контрацептив няма!

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Става и това е. В периода кагато съм забременяла съм се пазила винаги то с презерватив. Не гарантирам, 4е не е бил скъсан не съм го проверявала. Раз4итах 4е използваме хубава марка и това е.
GOLDEN_ROSE не ми се сърди, 4е разказвам този случай - не съм първата не съм и последната на която ще се слу4и! Можеш да си представиш как съм си 4увствала тогава ....
   Mиличка, разбира се че не се сърдя, но наистина ми е чудно как става! След изброените от мен по-горе - използване на презерватив от самото начало до самия край, остава здрав......та те не трябва да се наричат "сперматозоиди", а "ХУДИНИ".  Mr. Green Разсъждавайки логично, при положение, че  капчица от него не попада в теб, не намирам начин.  Не споря! Вярвам на това, което казваш, но се опитвам да намеря някаква логика.
   Представям си как си се чувствала тогава  Cry Разбирам те и те моля  да не приемеш постингите ми като заяждане, а да разбереш, че са провокирани от чисто любопитство и интерес!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт