Къде в Бургас? (57)

  • 47 775
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 084
Ако не е спешно следете за промоции. Даже не знам свършила ли е промоцията в Кауфланд за 50% намаление. Имаше протектори различни размери. Вчера взехме 160/200 за 21 и стотинки, а 140/200 беше под 20 лв.

# 91
  • Мнения: 810
Виждали ли сте някъде силиконов протектор за маса като на снимката, но в различни цветове?

# 92
  • Мнения: 10
Привет! 🌸

Знаете ли къде близо до центъра прават добре изграждане на нокти с гел или акрил?
И каква ориентативна цена имат

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Протектори има в Икеа, Айко, Мьомакс, English home

# 94
  • Мнения: 2 895
Карзче, протектор за матрак съм купувала от Айко https://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=135&pid=86573& … 0306&sgid=135, също и от Калогера, от магазина им на ул. Александровска.

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 16 094
Благодаря ви,момичета! Ще отида до Айко и Мьомакс.

РАзгледах сайтовете им и в Мьомакс имат намаление. Като за нашата спалня има протектор за 15 лв,а в Айко е на 25лв.

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 5 999
лаборатория Тошкина как е, на мен ми е удобна до МВР-то и не се чака много, ама нещо много мизерна и слабо посетена ми се вижда

Откакто в немизерна и много посещавана лаборатория два пъти объркаха изследвания на детето със сериозни последствия, това не ми е критерий.
Доволна съм от "Тошкина", добър избор е.

# 97
  • Мнения: 6 084
Бихте ли споделили в коя лаборатория и какви изследвания объркаха. Как разбрахте, че изследванията са сбъркани и как за себе си преценихте, че резултатите в Тошкина са верни. Защото на друго място имаше негативни отзиви за Тошкина за сбъркани резултати. Искам да има поне една лаборатория в Бургас за която да се знае, че работят качествено и няма сбъркани изследвания. Но негативни отзиви има и за Рамус, и за Бодимед, а пък за лабораторията във военна болница аз съм със съмнения за грешни резултати. Въобще има ли надеждна лаборатория в града.

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
В Лина често се пишат фиктивни резултати, без да се извършват реално изследванията. Споделено е от поне двама напуснали лабораторията именно заради това. Поне да се правеше с мисъл, а не да се смеят лекарите в добрите болници. Последната капка, която ми преля, беше комплект изследвания, едното от които показваше че никога не съм се срещала с определена болест, а друго, че имам изградени антитела към тази болест, което в случая беше невъзможно. Пуснаха ми нови изследвания в болничната лаборатория (за софийска болница става въпрос) и излязоха съвсем различни нещата. Категорично нямам абсолютно никакво доверие в "Лина" вече и от години посещавам "Тошкина". Там съм засичала конкретни резултати (не заради недоверие, а заради лекарско съмнение, че имам точно такива показатели в момента) в още 2 лаборатории и си бяха релевантни и на трите места.

# 99
  • Мнения: 6 084
Благодаря много за подробния отговор, а останалите 2 лаборатории в Бургас ли са и бихте ли ги посочили.

# 100
  • Мнения: 3 975
Здравейте,ще разчистваме апартамент с много стари мебели и вещи общо взето трябва всичко да изхвърлим секции,дивани ,легла...и т.н каква е процедурата?трябва да поръчаме контейнер? Или ?

# 101
  • Мнения: 4 808
Здравейте,ще разчистваме апартамент с много стари мебели и вещи общо взето трябва всичко да изхвърлим секции,дивани ,легла...и т.н каква е процедурата?трябва да поръчаме контейнер? Или ?
Защо не ги дарите на нуждаещи се?

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 4 064
да, пуснете обяви, че ги подарявате или продавате на символични цени, хората сами идват да си ги вземат, моя позната така разчисти стари мебели, че даже и изкара някакви пари

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 384
Здравейте,ще разчистваме апартамент с много стари мебели и вещи общо взето трябва всичко да изхвърлим секции,дивани ,легла...и т.н каква е процедурата?трябва да поръчаме контейнер? Или ?
В такива случаи използвам услугите на организация Рето, която подпомага хора, зависими от наркотици и които живеят в комуна край Бургас и се издържат от тази работа. Ако нещата им харесат - имат магазин за реставрирани мебели, даже не ми вземат пари, а аз им ги дарявам. Ако нямат интерес към нещата, им плащам да ги изнесат, с което също им помагам.
Тук е сайта им: https://retobulgaria.org/centur-za-lechenie-na-narkozavisimi/#page-content
Много са точни, не се мотаят, контролира ги лидерът им и не бих ги заменила за други. Поне 5-6 пъти съм ги викала, както и мои приятели, по моя препоръка. Нямат гаф до момента. Телефон за Бургас: 0885 860 706 или отидете на място в магазина им на ул. Цар Калоян № 33, под пазара на Краснодар. Аз така ги открих случайно преди години.

# 104
  • Мнения: 11
Здравейте! Къде в Бургас е най-добре да се отиде на плаж в самия град?Може ли и препоръла за 2-3 хубави заведения за хранене? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт