Къде в Бургас? (57)

  • 47 557
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 452
Провежда ли се някъде любителски курс по рисуване за по-големи деца? В Младежкия дом има някакви, но са специализирани - Батик, Керамика, Стъклопис. Има и различни кандидатстудентски. Аз търся специално по рисуване.  Ако има вариант със занимания през лятната ваканция - ще е идеално.

При Нина Иванова в Арт ателие вижте. Тя се занимава с деца, рисуват,но дали води точно курс не знам...

# 31
  • Мнения: 1 738
Здравейте, къде в Бургас мога да намеря крем AVIA?

# 32
  • Мнения: X
Здравейте, къде в Бургас мога да намеря крем AVIA?

Аптеки "Фрамар", а конкретно този поръчах от сайта на авиа.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Провежда ли се някъде любителски курс по рисуване за по-големи деца? В Младежкия дом има някакви, но са специализирани - Батик, Керамика, Стъклопис. Има и различни кандидатстудентски. Аз търся специално по рисуване.  Ако има вариант със занимания през лятната ваканция - ще е идеално.

Водих сина ми като по-малък в арт студио Ангелина.Много бях доволна и съжалявам, че вече  порасна и не иска да ходи.Там ходят всякакви хора-малки, големи, за уроци, за хоби.

https://www.facebook.com/pages/category/Community/ART-STUDIO-ANG … -311051632244299/

Същото, като Дама от морето.

Не е курс, но са постоянни дни в седмицата, когато можеш да ходиш.

# 34
  • Мнения: 103
Здравейте, знаете ли къде мога да намеря капки KA-VIT, тъй като на няколко аптеки вече ми казаха, че нямат. Благодаря!

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 983
От къде мога да купя найлонови , прозрачни, дебелички чували? / Два пъти в годината качвам на тавана несезонните дрехи и с едната ръка се държа за стълбата, а с другата държа чувала. Затова искам по-плътни торби./
Благодаря.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 15 699
Виж по железариите!

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
От къде мога да купя найлонови , прозрачни, дебелички чували? / Два пъти в годината качвам на тавана несезонните дрехи и с едната ръка се държа за стълбата, а с другата държа чувала. Затова искам по-плътни торби./
Благодаря.


Ако си в Лазур, има в един магазин за разсади на ул.Батак в началото, мисля, че и на Практикер трябва да има.

# 38
  • Мнения: 3 100
Всякакви видове торби и чували има в Метро.
На края на Фердинандова вляво /бившия Дом на облеклото/ има специализирано магазинче с голям избор.
В Складова база Пиргосплод също има специализиран магазин.

# 39
  • Мнения: 1 298
В Андика и Реникс също имаха дебели чували преди. Плътни за грозде ги ползвахме.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 983
Много благодаря, момичета. Много държа чувалите да са прозрачни, за да се вижда какво има вътре. Благодаря ви за информацията.

# 41
  • Мнения: 1 893
Много благодаря, момичета. Много държа чувалите да са прозрачни, за да се вижда какво има вътре. Благодаря ви за информацията.
Не знам дали ги има в нашата ИКЕА, но тези торби са идеални за дрехи- прозрачни, здрави и събират колкото чувал.

# 42
  • Мнения: 1 298
Дори да ги няма могат да ги поръчат до магазина. Последно правих заявка за някакви дребошлъци и не плащах нищо за доставка. Не знам дали все още стоят така нещата.

# 43
  • Мнения: 32
Здравейте. Моля препоръчайте ми нотариус в Бургас. Може и на лично съобщение.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 15 699
Улица Гурко, Цвета Атанасова, мисля се казваше. Утре ще ви напиша точно данните.

Общи условия

Активация на акаунт