Къде в Бургас? (57)

  • 47 559
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 90
Здравейте! Не живея в Бургас и затова моля да ми препоръчате сладкарница, в която правят торти по идея на клиента, тематични. Ще е добре и да с вкусни.. Благодаря предварително!

# 46
  • Мнения: 4 940
Здравейте! Не живея в Бургас и затова моля да ми препоръчате сладкарница, в която правят торти по идея на клиента, тематични. Ще е добре и да с вкусни.. Благодаря предварително!
Сладкарница Роза, Марс, Амадеус. За тези се сещам, има и други. Иначе ние винаги поръчваменот Розата.

# 47
  • Мнения: 4 808
Здравейте. Моля препоръчайте ми нотариус в Бургас. Може и на лично съобщение.
Бинка, фамилията май беше Пеева. На ул. "Фердинандова" веднага след светофара на кръстовището с "Ботева". Като отиваш нагоре, се пада отляво.

# 48
  • Мнения: 1 555
Фамилията на Бинка е Кирова, но по-добре при Цвета Атанасова, ако е нещо важно. Иначе при Бинка е по-евтино.

# 49
  • Мнения: 4 808
Фамилията на Бинка е Кирова, но по-добре при Цвета Атанасова, ако е нещо важно. Иначе при Бинка е по-евтино.
Да, Кирова. Аз съм доволна от нея, но съм ходила за стандартно пълномощно.

# 50
  • Мнения: X
Здравейте. Моля препоръчайте ми нотариус в Бургас. Може и на лично съобщение.
Станка Димова - от старите опитни нотариуси е, цените ѝ са нормални. Адрес - ул. "Цар Асен" 27. Данните ѝ за контакт са в гугъл.

# 51
  • Мнения: 485
Аз съм доволна от Кремена Консулова. Изпратих координатите й на лично съобщение.

# 52
  • Мнения: 6 539
Търся бижутерия където продават перли може и комплект за подарък на майка ми. ☺

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 4 025
Фамилията на Бинка е Кирова, но по-добре при Цвета Атанасова, ако е нещо важно. Иначе при Бинка е по-евтино.
риторичен въпрос - по какви критерии Цвета Атанасова - бивша детска учителка, завършила Бургаски свободен университет /приемащ куцо и сакато/ и с малък адвокатски стаж, би следвало да бъде предпочетена за "нещо важно",  пред Бинка Кирова, завършила Софийски университет и с доста по-голям и адвокатски  нотариален стаж

търся шивачка в центъра или Възраждане да ми направи бързо един елементарен ремонт на един разпран джоб

Последна редакция: пн, 22 юни 2020, 10:08 от bur02

# 54
  • Мнения: 3 100
Бинка е клюкарка - почва да те разпитва за неща, дето не ѝ влизат в работата и после те разнася където трябва и не трябва.
Всички нотариуси работят на еднакви цена - имат задължителна обща тарифа и нарушението ѝ е основание за сериозни санкции, така че обикновено не си го позволяват. Още повече, че цените по тази тарифа са достатъчно дебели, за да ги устройват идеално.
Много е важно, за какво се търси нотариуса - за пълномощно или продажба на МПС всеки ще свърши еднаква работа и няма нужда от кой знае каква квалификация. За сделки с имоти обаче е по-добре да се мине през адвокат, защото интересите на страните понякога са разнопосочни, а нотариусът гледа да пробута сделката, което често е в ущърб на едната страна.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Фамилията на Бинка е Кирова, но по-добре при Цвета Атанасова, ако е нещо важно. Иначе при Бинка е по-евтино.
риторичен въпрос - по какви критерии Цвета Атанасова - бивша детска учителка, завършила Бургаски свободен университет /приемащ куцо и сакато/ и с малък адвокатски стаж, би следвало да бъде предпочетена за "нещо важно",  пред Бинка Кирова, завършила Софийски университет и с доста по-голям и адвокатски  нотариален стаж

търся шивачка в центъра или Възраждане да ми направи бързо един елементарен ремонт на един разпран джоб

Виждала съм доста ателиета по ул.Оборище вървейки от Новата поща към ул.Гурко.Аз ползвам в Братя Миладинови една жена, която има магазинче за шивашки принадлежности.Намира се в първата пресечка след БСУ, горе-долу пресечката срещу входа на ДСК.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Фамилията на Бинка е Кирова, но по-добре при Цвета Атанасова, ако е нещо важно. Иначе при Бинка е по-евтино.
риторичен въпрос - по какви критерии Цвета Атанасова - бивша детска учителка, завършила Бургаски свободен университет /приемащ куцо и сакато/ и с малък адвокатски стаж, би следвало да бъде предпочетена за "нещо важно",  пред Бинка Кирова, завършила Софийски университет и с доста по-голям и адвокатски  нотариален стаж

търся шивачка в центъра или Възраждане да ми направи бързо един елементарен ремонт на един разпран джоб

Виждала съм доста ателиета по ул.Оборище вървейки от Новата поща към ул.Гурко.Аз ползвам в Братя Миладинови една жена, която има магазинче за шивашки принадлежности.Намира се в първата пресечка след БСУ, горе-долу пресечката срещу входа на ДСК.
Предполагам е същата. Една възрастна жена е. Невероятна кривунделка, груба, не работи добре и взима скъпо. Последния път ми стеснява един топ и направи такъв набръчкан шев. Аз ползвам услугите една жена зад стола на ресторант Младост на ТОХ-а (като продължиш от входа нагоре към блок Народен юмрук). Ателието й е в един от  бившите гаражи под блока, до нея има зеленчуков магазин.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Кривундела е да, но нямам оплаквания от работата и.За тази, която казваш не се сещам, но ще потърся и нея.

# 58
  • Мнения: 4 808
Бинка е клюкарка - почва да те разпитва за неща, дето не ѝ влизат в работата и после те разнася където трябва и не трябва.
Всички нотариуси работят на еднакви цена - имат задължителна обща тарифа и нарушението ѝ е основание за сериозни санкции, така че обикновено не си го позволяват. Още повече, че цените по тази тарифа са достатъчно дебели, за да ги устройват идеално.
Много е важно, за какво се търси нотариуса - за пълномощно или продажба на МПС всеки ще свърши еднаква работа и няма нужда от кой знае каква квалификация. За сделки с имоти обаче е по-добре да се мине през адвокат, защото интересите на страните понякога са разнопосочни, а нотариусът гледа да пробута сделката, което често е в ущърб на едната страна.
Не знам доколко са им еднакви тарифите, но за пълномощното, за което Бинка Кирова ми взе 6 лв, една в Слънчев бряг ми искаше 35. Не ме е разпитвала за лични неща. Ако са като адвокатите, задължителните тарифи са минималните, нямат право да работят под тях, оттам нататък всеки си решава на какви цени.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 983
За пълномощно при Консулова и аз платих 6 лв. Наистина си имат определени ценоразписи, но Слънчев бряг е друга губерния. Там не знаят да събират, там само умножават с цели числа.

Общи условия

Активация на акаунт