къде стои багажът ви в болницата

  • 1 387
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 695
багажа си го държах под леглото,защото нямаше къде другаде,а телефона и парите си ги взимах с мен когато ислизах за свиждане Peace

# 16
  • Мнения: 4 621
Раждах в Света София - планово секцио. Багажа ми по време на операцията беше в родилното, в стаята, в която ме подготвяха. След това ми го донесоха в реанимацията и си остана с мен Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 124
Аз раждах в Шейново.Дрехите ми стояха в стаята,а парите,документите и телефона си бяха с мен в родилната зала.Нали трябваше ведна след като родя да се обада на татито Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Навсякъде ми беше багажа - на шкафчето, в сака под леглото, на леглото, на закачалката, у мен /по ценните неща/... Embarassed

# 19
  • Мнения: 510
Раждах в Св. София и багажът винаги беше до мен. В родилната зала до леглото, после на количката и след като те настанят в стаята - пак е до теб. Носех малка сума пари, никога не знаеш за какво може да ти потрябват. Когато излизах от стаята си взимах телефона с мен.

# 20
  • Мнения: 1 272
Багажът си стои плътно до теб и не се притеснявай, това няма да е твоя грижа. Персоналът в Св. София е толкова организиран, че чак да им се чуди човек. Сега ми хрумва, че дори може и да не носиш багаж, освен телефон, защото след като родиш в рамките на 2 часа може да дойде таткото за да види теб и вашето бебче, мисля че може тогава да даде багажа или по-ценни работи, които ще ти трябват.
Леко раждане!

# 21
  • Мнения: 79
Раждах в Света София - планово секцио. Багажа ми по време на операцията беше в родилното, в стаята, в която ме подготвяха. След това ми го донесоха в реанимацията и си остана с мен Hug
при мен беше по същия на4ин .Леко раждане newsm53

# 22
  • Мнения: 8 917
Леко раждане  bouquet

# 23
  • Мнения: 5 103
Раждах в Света София - планово секцио. Багажа ми по време на операцията беше в родилното, в стаята, в която ме подготвяха. След това ми го донесоха в реанимацията и си остана с мен Hug
при мен беше по същия на4ин .Леко раждане newsm53

И при мене Peace

# 24
  • Мнения: 2 126
И аз си задавах същият въпрос преди да вляза в болницата.Но всичко протече като по учебник.Както ти е казало едно от момичетата,персоналът в Св.София е доста организиран и няма опасност нещо да изчезне.
Даже сега се сещам колко притеснено ми беше за чехлите които събух след ктао легнах и започнаха да ми вливат банките.След като мина секциото в реанимация бях вече и дойде една санитарка и ме попита мои ли са.Бях много доволна, че не са се изгубили  hahahaJoy
Багажът ми също стоеше до леглото ми - просто никакви проблеми нямаше.
Леко раждане и хич не го мисли багажът както аз Peace

# 25
  • Мнения: 743
Аз раждах в Шейново. Там общо взето поддържат чисто, но не посмях да си сложа багажа в шкафчето. Държах си раничката на леглото в долния край.

# 26
  • Мнения: 3 932
Ми би трабвало в специално предназначеното за целта шкафче, но моята си седеше до леглото и от там си ровех...

# 27
  • Мнения: 5 026
 Като постъпиш го слагат някъде в приемния кабинет, а телефона ми го донесоха от багажа веднага като родих. После като те преместят в стаята, си има шкафчета.
 Късмет!

Общи условия

Активация на акаунт