На море в Турция - тема 68

  • 78 402
  • 899
  •   1
Отговори
# 555
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
При нас разрешиха официално пътуването към няколко турски курортни провинции

https://www.br.de/nachrichten/deutschland-welt/corona-urlaub-rei … ufgehoben,S6i7dxy

В една група прочетох, че искат ПСР до 48 часа преди връщане вярно ли е това?

Да,вярно е. И го намирам за добър вариант и избор все пак дали да се пътува или да

# 556
  • Мнения: 38
Не знам как да постъпя.....Утре трябва да платим вторите 50% за почивката ни в Кушадасъ с автобус  от 28.08 за хотел  Seven Seas Sealight Elite (ex. Amara Sealight).Тази неяснота ме кара да мисля,че ще ни уверяват,че всичко ще е наред,само за да ни вземат парите и няколко дни преди пътуването ще се окаже,че има проблем.Всички знаем,че после тези пари няма да си ги вземем.Ще се предлагат ваучери и почивки в бъдеще време,въобще неща които не ни устройват.

С коя фирма сте? Аз също съм с автобус от 28.08. Но хотела не е отворил и от Турс Клуб ми казаха да не плащам. Ако вашия е отворил, какво ви притеснява, няма да има пречка за пътуването, но ако вие не желаете да пътувате вече е друг въпрос. Иначе тест на връщане ви освобождава от карантина. Нещата с теста вече се уреждат , на място в хотела идват и ви вземат тест.Лошо е ,ако спекулират и е повече от 110 лири.
 Моля, не заблуждавайте! Хотела е отворен и сертифициран на 20.07.20 г.Ето линк :  https://tga.gov.tr/search-hotel/?certificateType=4

# 557
  • Мнения: 38
Не знам как да постъпя.....Утре трябва да платим вторите 50% за почивката ни в Кушадасъ с автобус  от 28.08 за хотел  Seven Seas Sealight Elite (ex. Amara Sealight).Тази неяснота ме кара да мисля,че ще ни уверяват,че всичко ще е наред,само за да ни вземат парите и няколко дни преди пътуването ще се окаже,че има проблем.Всички знаем,че после тези пари няма да си ги вземем.Ще се предлагат ваучери и почивки в бъдеще време,въобще неща които не ни устройват.

С коя фирма сте? Аз също съм с автобус от 28.08. Но хотела не е отворил и от Турс Клуб ми казаха да не плащам. Ако вашия е отворил, какво ви притеснява, няма да има пречка за пътуването, но ако вие не желаете да пътувате вече е друг въпрос. Иначе тест на връщане ви освобождава от карантина. Нещата с теста вече се уреждат , на място в хотела идват и ви вземат тест.Лошо е ,ако спекулират и е повече от 110 лири.
  Моля, не заблуждавайте! Хотела е отворен и сертифициран на 20.07.20 г.Ето линк : https://tga.gov.tr/search-hotel/?certificateType=4

# 558
  • София
  • Мнения: 170
Не знам как да постъпя.....Утре трябва да платим вторите 50% за почивката ни в Кушадасъ с автобус  от 28.08 за хотел  Seven Seas Sealight Elite (ex. Amara Sealight).Тази неяснота ме кара да мисля,че ще ни уверяват,че всичко ще е наред,само за да ни вземат парите и няколко дни преди пътуването ще се окаже,че има проблем.Всички знаем,че после тези пари няма да си ги вземем.Ще се предлагат ваучери и почивки в бъдеще време,въобще неща които не ни устройват.

С коя фирма сте? Аз също съм с автобус от 28.08. Но хотела не е отворил и от Турс Клуб ми казаха да не плащам. Ако вашия е отворил, какво ви притеснява, няма да има пречка за пътуването, но ако вие не желаете да пътувате вече е друг въпрос. Иначе тест на връщане ви освобождава от карантина. Нещата с теста вече се уреждат , на място в хотела идват и ви вземат тест.Лошо е ,ако спекулират и е повече от 110 лири.
  Моля, не заблуждавайте! Хотела е отворен и сертифициран на 20.07.20 г.Ето линк : https://tga.gov.tr/search-hotel/?certificateType=4


Днес ми отговориха от ТА,че със сигурност ще пътуваме.Успокоиха ме,че дори тестовете за корона вируса ще се правят в самия хотел безплатно.Всичко било организирано перфектно.До тук добре.После ще видим.

# 559
  • Мнения: 38
Не знам как да постъпя.....Утре трябва да платим вторите 50% за почивката ни в Кушадасъ с автобус  от 28.08 за хотел  Seven Seas Sealight Elite (ex. Amara Sealight).Тази неяснота ме кара да мисля,че ще ни уверяват,че всичко ще е наред,само за да ни вземат парите и няколко дни преди пътуването ще се окаже,че има проблем.Всички знаем,че после тези пари няма да си ги вземем.Ще се предлагат ваучери и почивки в бъдеще време,въобще неща които не ни устройват.

С коя фирма сте? Аз също съм с автобус от 28.08. Но хотела не е отворил и от Турс Клуб ми казаха да не плащам. Ако вашия е отворил, какво ви притеснява, няма да има пречка за пътуването, но ако вие не желаете да пътувате вече е друг въпрос. Иначе тест на връщане ви освобождава от карантина. Нещата с теста вече се уреждат , на място в хотела идват и ви вземат тест.Лошо е ,ако спекулират и е повече от 110 лири.
  Моля, не заблуждавайте! Хотела е отворен и сертифициран на 20.07.20 г.Ето линк : https://tga.gov.tr/search-hotel/?certificateType=4


Днес ми отговориха от ТА,че със сигурност ще пътуваме.Успокоиха ме,че дори тестовете за корона вируса ще се правят в самия хотел безплатно.Всичко било организирано перфектно.До тук добре.После ще видим.
Здравейте, с коя агенция сте?

# 560
  • Мнения: 795
Не знам как да постъпя.....Утре трябва да платим вторите 50% за почивката ни в Кушадасъ с автобус  от 28.08 за хотел  Seven Seas Sealight Elite (ex. Amara Sealight).Тази неяснота ме кара да мисля,че ще ни уверяват,че всичко ще е наред,само за да ни вземат парите и няколко дни преди пътуването ще се окаже,че има проблем.Всички знаем,че после тези пари няма да си ги вземем.Ще се предлагат ваучери и почивки в бъдеще време,въобще неща които не ни устройват.

С коя фирма сте? Аз също съм с автобус от 28.08. Но хотела не е отворил и от Турс Клуб ми казаха да не плащам. Ако вашия е отворил, какво ви притеснява, няма да има пречка за пътуването, но ако вие не желаете да пътувате вече е друг въпрос. Иначе тест на връщане ви освобождава от карантина. Нещата с теста вече се уреждат , на място в хотела идват и ви вземат тест.Лошо е ,ако спекулират и е повече от 110 лири.
 Моля, не заблуждавайте! Хотела е отворен и сертифициран на 20.07.20 г.Ето линк :  https://tga.gov.tr/search-hotel/?certificateType=4
Моя хотел е от Камелиите Селин. Имала съм предвид, че моя хотел не е отворил. Нещо не сте разбрали и никого не заблуждавам.

# 561
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Е, не! Не мога да се сдържа и да не ви го покажа. Това е третата агенция, с която резервираме за Турция. До сега не съм получавала такова отношение. С Ориент ваучерите и застраховките си ги получавах в последния ден преди пътуването с десетки обаждания и писане от моя страна. По отношение на другата информация - набавяла съм си я сама от тук или от фейсбук групите. Като добавим и колко бяха любезни при всяко мое обаждане през тези 9 месеца, откак съм резервирала - спечелиха ме.
Скрит текст:


# 562
  • Russe, Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 152
Вики, Коя е тази агенция? Наистина показва отношение към клиента?

# 563
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Вики, Коя е тази агенция? Наистина показва отношение към клиента?
На последната снимка най-долу пише. Wink
Наистина съм много доволна от отношението. Нямаше изнервени телефонни разговори. Без проблем и никаква такса си промених резервацията за по-късна дата, въпреки, че границата вече беше отворена, хотелът беше сертифициран и си работеше. Остатъка от сумата внесох 10 дена по-късно от определената в договора дата, също без каквито и да било неустойки. Напротив, те ме посъветваха да изчакам. Ваучера получих в деня, в който парите са постъпили по сметката им.
Стига с хвалбите, че да не излезе, че им правя реклама.

# 564
  • Мнения: 1 231
Ама то си трябва реклама на читавите. Да знаем от догодина, ако се подхлъзнем с БГ агенция, коя да бъде и от коя да бягаме с 200.

# 565
  • Мнения: 109
Има ли вече някой отишъл в Турция с автобус, на коя агенция?

# 566
  • Стара Загора
  • Мнения: 516
Нашата резервация е с Емералд за след 2 седмици и до колкото знам днес (07.08.2020) тръгва техен автобус, но дали ще са само техни туристи или комбинация с туристи от други агенции незнам.

# 567
  • Мнения: 419
BlushИ ние след малко потегляме. Пожелай те ми negative тестове. Това ми е единствения страх😁

# 568
  • Русе
  • Мнения: 7 058
BlushИ ние след малко потегляме. Пожелай те ми negative тестове. Това ми е единствения страх😁
Лек път! Приятно изкарване! И да пишеш Wink

# 569
  • Мнения: 1 231
BlushИ ние след малко потегляме. Пожелай те ми negative тестове. Това ми е единствения страх😁
Лек път и всичко да бъде наред!!!

Общи условия

Активация на акаунт