Какво предпочитате да купите готово, вместо да го приготвите сами?

  • 3 375
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
задължително купувам сладолед, не обичам домашно приготвения...сирене също! Peace

купувам блатове за пици.. понякога торти...салами и тн и тн

# 16
  • Мнения: 3 388
Най-редовно купуваме сладолед, шоколади и разни други сладки лакомства   Grinning  Торта-също само готова  Peace

Пица сме правили само веднъж досега, поръчваме я или я хапваме на заведение

Доста замразени неща, които се подготвят за около 10-ина минути във фурната, понякога и замразени зеленчуци на грил

Купувам и всякакви пипкави работи, с които никога не ми се занимава

Свекърва ми често пъти сама си произвежда пастата или ныоките, но пък за сметка на това си купува саламите готови нарязани  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 431
Всъщност аз обичам да готвя ( това не означава че не обичам да ходя по ресторанти и да купувам готова храна Naughty ) , но за сладкиши хич ме няма . Много пъти съм пробвала разни неща но никога не стават както трябва  Mr. Green и вече съм се отказала , предпочитам да отида до магазина и да купя  Crossing Arms

# 18
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И мен не ме бива за сладкиши никак, ама се боря(доколкото мога Laughing) и имам попадения. С изключение на торти за разни поводи , шоколад и сладолед плюс разни вафли и кроасани - други сладки категорично не купувам. Купувам компоти, ако ми трябват за сладкиш , печени мариновани чушки, ако нямам време или възможност да си пека....

# 19
  • Мнения: 377
По принцип каквото и да е предпочитам да съм си го правила сама, но като няма време прибягвам до Била. Simple Smile
Не правя обаче зимнина, като изключим това, което може да се замрази във фризера, просто няма къде, и купувам, колкото и да не ми се иска. Rolling Eyes

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Между другото домашно изпечените вафли са божествени просто  Crazy (не ме бийте...)

Стига бе, не знаех, че и вафли могат да се правят в домашни условия?

# 21
  • Мнения: 465
Стига бе и вафли???????? не може да бъде/////
Не сега особено лятото предпочитам сладките изкушения, пити и др. подобни деликатеси да си ги взема от магазина.
Единствено тук в готварския форум видях за Торта "Мюсли" е нея я правих вече два пъти но тя е супер лесна и страхотна за жегите, така че май е това само Peace

# 22
  • Мнения: 116
Аз не обичам да пържа, а много обичам пържено, затова купувам палачинки,а в къщи ги затоплям с малко масълце за да миришат на домашни, а като ни се приядат картофки  отиваме до кръчмето до нас. Wink

# 23
  • Мнения: 2 309
Нещата ,които съществуват на пазара в днешно време,изместват доста домакинята от кухнята...на първа линия за мен това са,т.н.зимнини...

Предпочитам да си приготвям всичко,но нещото,което купувам винаги готово и не ми се занимава да го правя е хляба.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 339
предпочитам да купя готови нещата,които се пържат - по простата причина,че това действие мразя да го правя

друг е въпроса,че купеното не е като правеното   Confused

с удоволствие бих си хапнала чушки-бюрек ама няма кой да ми ги направи Embarassed

# 25
  • Мнения: 769
Замислих се какво купувам готово и какво готвя сама.. ами май много малко неща готвя ..
Купувам готови следните неща:
- пица
- шоколад
- сладолед
- сладки (нищо сладко не правя пък и гледам много да не купувам)
- торта (само в специални случаи)
- кори за баница
- сирене
- замразени/полуготови зеленчуци, риба
Тази година по изключение си направих няколко буркана кисели краставички и печен пипер, но просто майка ми ми подари по 10кг зеленчуци..
Искам да се науча да готвя добре, но като нещо не ми се получи губя мотивация... а не обичам да хвърлям храна... какво да се прави не съм голяма готвачка и повечето неща си ги купувам готови...

# 26
  • Мнения: 202
Картофено пюре на "Белла". Много съм доволна от него. Когато имам непредвидени гости и бързам,често приготвям от него. Спасявам положението.

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Всичко!
Не обичам да готвя, правя го по задължение.
Ако имаше начин, всичко готово щях да купувам.
Затова и рядко влизам тук...

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Тесто
Цедено кисело мляко
Лютеница

# 29
  • Мнения: 3 550
Толумбички.  Sad Никога не ми се получават.

Общи условия

Активация на акаунт