СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 24

  • 32 256
  • 773
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 955
А, отговорите не ги знам Simple Smile Само теста

# 751
  • Мнения: 8 278
😂 Хвърлих един много бърз поглед на теста и хич не ми изглежда като "много лесно беше"

# 752
  • Мнения: 6 639
На мен също.

# 753
  • Мнения: 1 955
😂 Хвърлих един много бърз поглед на теста и хич не ми изглежда като "много лесно беше"
И на мен така Hands Plus1
Сега се чувствам по-зле от сутринта.
Рязко ми падна настроението.

# 754
  • Sofia
  • Мнения: 688
Ок, успокоихте ме! Навлизаме в етапа на “никой не чете” Simple Smile 🥰💋

Според дъщеря ми отговорите би трябвало да са налични след 15 ч.

# 755
  • Мнения: 18 057
И за мен никак не е лесен

# 756
  • у дома...
  • Мнения: 3 101
Една грешка има със сигурност - точно за наречието. Прлоблем е имала с откриването на грешките - открила е 13 и малко се е замотала на 14-тата. Монетата и при нас не е била много ясна.

# 757
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 387
На пръв поглед, тексът от ЧР за мен е много лесен, въпросът с монетата също, както и текстът с откриване на грешки. Ще прочета по-подробно и другите да ги видя.

# 758
  • Варна
  • Мнения: 641
Излезе спокойна и доволна, вика: всичко шест, ударила съм минимум 90 точки.
Има ли го още припадащият емотикон,че ей така като чуя...
Ще чакам да излязат монските отговори, но признавам, че това малкото дете живее много спокойно и това и мен релаксира.
Като видяла задачата за монетата си казала "ей, това е моя чипровски килим". Сладурка!

# 759
  • Мнения: 31
Здравейте, аз обаче продължавам да се притеснявам по въпроса за заглавието на преразказа и за това, че са им казали да запишат из...съответното произведение. В стаята на дъщеря ми всички са писали така, но това не е по-успокоително. Разбрах че в една от другите зали са им казали да не пишат заглавия. С класният за пореден път не мога да се свържа, не си вдига телефона. Някой има ли си представа дали това е повод да се анулира работата и какво може да се направи. Грешката все пак е в квесторите!

# 760
  • Мнения: 808
Грешките в текста не са ли 15?!

# 761
  • Мнения: 18 057
При нашите са казали да не пишат заглавие, добре де...толкова ли е важно това, защо ги стресират така

# 762
  • Мнения: 48 194
Не мисля, че заглавието е фатално за преразказа

# 763
  • Варна
  • Мнения: 641
Не са писали заглавие, не знам кое е правилно, не вярвам това обаче да е препъни камък. Грешките принципно са 14 броя.

# 764
  • Мнения: 286
Здравейте, аз обаче продължавам да се притеснявам по въпроса за заглавието на преразказа
Не сте единствени, колко още са написали пустото заглавие...не се притеснявайте, не се анулират така лесно изпитни работи, още по-малко за такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт