Пубертетът при момчетата - тема 8

  • 35 206
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 47 821
Само моят ли очакваше окосмяването с трепет Joy

# 46
  • Мнения: 4 468
Моят син си има машинка и си ги подстригва сам. Хем не е болезнено, хем не са толкова дълги. Обаче неговите косми са светли и не се забелязват когато са къси. Носи си късите гащи и не му пука (така съм го научила).

# 47
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 429
Моят е със съвсем леко окосмяване, все едно когато мъж се мине с машинка не до голо, твърдички са и тъмни, но наистина са съвсем малко . Аз не харесвам мъже с косми и мн се радвам. Обаче в много кратките случаи, когато успея да го мерна гол, виждам, че по половия орган си има доста и му предлагам да ги маха с машинка, под предлог да не му е некомфортно лятото заради влага...засега уж се съпротивлява, показвайки срам от тази тема...искрено се надявам тайно да си ги махне....

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 40 516
А моят е много космат Stuck Out Tongue Winking Eye  ама му мина май притеснението. По едно време питаше що има толкова косми? Явно някой го е закачал, ама ...и аз съм минала от там Grinning
И като му кажат...еее, и мустак вече имаш и припадам! Ми кво да има??? Сега се връщаме от личната, че ни извика на пожар да тегли и мери (175см/62кг) та и тя така...
Подстригва го и той с машинка и бакембардите Simple Smile

А с пуберските пъпки как сте?

# 49
  • Мнения: 4 468
За пъпките ограничаване на шоколад и разни сладкиши/безалкохолни. Почистване на лицето под строг контрол - купила съм някой неща и следя за използването им (ако трябва самата аз ги нанасям, колкото и да ми е трудно).

# 50
  • Мнения: 9 152
С пъпките е пламнал. Има дори и по гърба. Почиства ги с една серия. Като я ползва дисциплинирано, без да пропуска има ефект.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 40 516
То и аз нанасям..няма кой друг Joy
И аз накупих разни, ама тия по раменете са много Confused
Моят не обича сладко, да не кажа, че хич не яде...сладолед, по 1 кроасан на седмица...ни вафла, ни шоколад, газирано също не пие.

Катерица, коя е серията?

# 52
  • Мнения: 4 468
Аз използвам акне аут активен лосион и измивна пяна. Имам био лавандулова вода - никакъв ефект не виждам, имам лосион на здраве - средна работа, взела съм гел от Ейвън - става за болезнени пъпки, имам и няколко маски, като се оказа удачна Гарние черната за премахване на черни точки, които после се превръщат в пъпки. Имам и още куп неща, обаче не успявам да ги приложа - по- висок и много по-силен е от мен Joy

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 40 516
И това го има, да Simple Smile
Аз сега взех тези, ама още нямам мнение...

# 54
  • Мнения: 4 468
Пробвах я миналата година - средна работа и ако акнето е много и възпалено, хич не чакай резултати.
Това, че продуктите са маркови или скъпи, не ги прави ефективни.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 40 516
И аз не очаквам чудо...и сефте се ръся толкоз...ама реших да пробвам.
Надявам се да мине с възрастта...понеже и на кожен хо водих мин.година  и от изписания, забъркан лосион нищо не мина Confused

# 56
  • Мнения: 4 468
Мистик, преди да инвестираш в такива козметични продукти питай, че не са малко пари и не всичко си заслужава. Обаче пожелавам на вас да ви помогне, че да не е на вятъра сумата.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 40 516
Ми уж четох хубави отзиви...а и тоя Ефаклар кожната ни го беше изписала и все не ми се даваха пари, та...

# 58
  • Мнения: 313
При моя син все още няма промяна в кожата и не е ползвал продукти за проблемна кожа. Самата аз, обаче, имах до късно проблемна кожа. Ползвала съм каква ли не козметика и рядко имаше особен ефект.
Проблемът с пъпките често просто има нужда от време и да се израсте. Удря най-вече по самочувствието и си мисля, че трябва да им се обясни, че е временно и се израства и да не се дерзаят много.
Помага добър хранителен режим, спорт и пиене на вода, хидратирана кожа, добра хигиена и задължително да не се стискат и чоплят самите пъпки, защото остават рани и белези. При много тежките случаи обикновено проблемът е хормонален и изисква и вътрешно лечение.

# 59
  • Мнения: 15 025
Мистик, да ти е жив и здрав порасналия младеж, и да ти дава много поводи за гордост Simple Smile

Нашият хубостник с такава гордост си открива всеки нов косъм по тялото, че изобщо не вярвам скоро да иска да се раздели с тях Grinning

Имам питане към майките на седмокласниците за НВО-то

Скрит текст:
Синковецът вчера, при четенето с разбиране е направил следното - маркирал е първо верния отговор, после го е задраскал и е маркирал друг, който е грешен. При това положение има ли шанс да се приеме, че е отговорено правилно или каквото си е маркирал - това е! Аз знам какво ще ми отговорите, но му обещах да ви попитам

Общи условия

Активация на акаунт