за прашките

  • 4 612
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 500
За тази цел имам бикини, които само тогава слагам. Тампони не ползвам, а към края на цикъла вече  си обувам прашките.
И аз съм така! Не мога да ползвам тампони, гадничко е през лятото с превръзка, но какво да се прави!

# 76
  • София
  • Мнения: 3 787
Да-само с прашки и тампони...
Още един към групата  Mr. Green
И аз така Wink

# 77
  • Мнения: 2 697
Peace  понякога си слагам и превръзка на тях - замятам задният край повече и така се получава триъгълник /не правоъгълник, каквато е формата на превръзката/. От години го правя и съм доволна.

Аналогично при мен Mr. Green...преди 1-2 г. беше по-лесно - слагам тампони и няма значение, че съм с моите любими прашки...но откакто започнах да развъждам гъбички ooooh!, налага се да използвам превръзки...в "триъгълен" вариант Wink

Последна редакция: нд, 27 авг 2006, 01:41 от Шехина

# 78
  • Мнения: 122
Когато съм в цикъл ползвам боксерки. Няма начин - не мога да понасям тампони и си ходя с превръзки.

# 79
Цикълът ми е много тежък и дълъг,имам непоносимост към тампони,затова-бикини и прашки.Прашките не са ми удобни,затова ги нося много рядко.Дори избягвам да купувам дрехи,при които прашките са наложителни.Гледам си удобството и кефа  Simple Smile

# 80
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
да не ми пречи

# 81
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Първите 2 дена съм с бикини /които са доста изрязани/, след това съм с прашки
Тампони ползвам само когато ми е супер наложително, предпочитам дамски превръзки

# 82
  • Мнения: 54
и аз така не ми пречат

# 83
  • Мнения: 193
 Нося понякога, когато цикълът позволява newsm62

# 84
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Прашки и тампон.  През нощта-бикини и превръзка! Naughty

# 85
  • Мнения: 3 456
Да, не ми пречи.

# 86
  • Мнения: 268
Само прашки нося ,тампони не използвам.

# 87
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз когато съм в цикъл не нося прашки, защото използвам добрите стари дамски превръзки. Не можах да свикна с тампоните.

# 88
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Прашки и тампон.  През нощта-бикини и превръзка! Naughty
И аз така.

# 89
  • Мнения: 4 473
Само когато излизам. Налага ми се да ползвам и бикини/боксерки Sad

Общи условия

Активация на акаунт