Моля който познава д-р Гергов от Света София ми пише

  • 2 059
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Д-р Гергов е един мошенник и се очудвам искренно, че все още практикува. Ако те интересува пусни търсачка и ще видиш темата за този некадърник възползващ се от доверието на вярващите му!

Ще ви кажа само едно!!!!!
Бягайте от този човек.Аз определено не мога да го определя като специалист,защото не ми подписа едно направление за хоспитализация #Cussing out.Бях със силни контракции в 6м. и той ми обясни,че било нормално.Просто я нямаше моята лекарка за да сложи подпис.Като и разказах тя много ,ама много се възмути.И понеже според него това ми състояние беше нормално лежах 20дни в патологията на инжекции. #2gunfire

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
Е да това е гадно наистина  Confused аз си оставам при него имам още малко месеци и ще видя как ще се държи Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
Не си намерила нищо с търсачка, защото преди известно време целия архив се затри.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
Намерих каквото има Simple Smile и ми беше достатъчно!

# 19
  • Мнения: 286
Д-р Гергов е един мошенник и се очудвам искренно, че все още практикува. Ако те интересува пусни търсачка и ще видиш темата за този некадърник възползващ се от доверието на вярващите му!

Ще ви кажа само едно!!!!!
Бягайте от този човек.Аз определено не мога да го определя като специалист,защото не ми подписа едно направление за хоспитализация #Cussing out.Бях със силни контракции в 6м. и той ми обясни,че било нормално.Просто я нямаше моята лекарка за да сложи подпис.Като и разказах тя много ,ама много се възмути.И понеже според него това ми състояние беше нормално лежах 20дни в патологията на инжекции. #2gunfire


Състоянието ти не е било и ненормално, но той най-добре може да прецени дали си за болница или не. Болшинството лекари те вкарват в болница и те натъпкват с квото се сетят, за да "си вържат гащите". Аз бях от 6-ти месец с постоянни контракции, скъсена шийка наполовина и разкритие 3см, и благодарение на него устисках до края, родих нормално и като по учебник. Знаеш ли на колко години е Гергов, а е с бяла коса?! Точно защото всички с проблемна бременност тичат при него и или е в операция или преглежда в Тина Киркова или е в кабинета си. Човек отдаден на професията си, а друг е въпроса че понеже не е лекар към Тина Киркова и се налага да се плащат доста неща ... Спрете да оплювате кадърните хора и да толерирате тези дето ви се пулят мило насреща, през цялата ми бременност Гергов не ми е бърсал носа и сълзите, и не ми се е лензил насреща /в това отношение е малко темерут/, а просто спаси сина ми! Това е!

# 20
  • София
  • Мнения: 5 721
Гергов не работи ли към Тина Киркова? И това значи ли че като съм го избрала за лекар и искам да ме изражда той ще платя повече?  newsm78Защото знам че за др лекари е 500 лв на болницата екип?

# 21
  • Мнения: 286
Гергов не работи ли към Тина Киркова? И това значи ли че като съм го избрала за лекар и искам да ме изражда той ще платя повече?  newsm78Защото знам че за др лекари е 500 лв на болницата екип?
Не, ако го избереш пак е 500лв. Просто той не дава дежурства към тази болница, работи си само в ЖК на първия етаж. Попитай го и той ще ти обясни как точно са нещата. Но ще си позволя едно лично мнение: ако бременността ти е нормална, т.е. без някакви усложнения, защо ти е нужно да даваш 500лв. за да родиш при него. Нека той ти следи цялата бременност, а когато дойде момента на раждането при който дежурен екип и да се паднеш все са добри! Аз бях решила да раждам при него и бях пригласила парите, но родих внезапно 19 дена преди термин един съботен следобед, и то за 20 мин. и докато Гергов дойде вече бях мама! Simple Smile След това обаче продължи да ме посещава и да следи състоянието ми, много беше внимателен! Много съм доволна и от дежурния екип, всички бяха невероятни. Но все пак ти решаваш, вярно е че ще си по-спокойна ако си го избрала! Каквото и да решиш леко добременяване и раждане ти желая!  Hug

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 07:53 от nadili

# 22
  • София
  • Мнения: 5 721
МИ не знам за парите,за сега всичко си върви към нормално раждане но пък и нищо не се знае за по натам newsm78  Praynig всичко си е добре Но то при самото раждане вече нищо не е сигурно и си мисля,че ако дам тези пари ще съм по спокойна. Има още време и ще реша,за сега се чудя а не знам дали той ще ме попита или ще си чака аз да питам  newsm78 Мерси за пожеланията!  Hug Flutter

# 23
  • Мнения: 351
Аз също бях при Гергов. На мен ми помогна, защото беше втория лекар, който ме прегледа и забеляза неща, който предния беше пропуснал. Аз не плащах- не бях с абонамент. На мен не ми е предлагал да раждам при него, но понеже наистина има много пациенти, съм чувала как уговаря други майки да родят със секцио . Държи се доста дръпнато и ми се е карал за неща, за които аз нямам вина. След като родих беше на визитация при момиче от моята стая- поздрави ме любезно, но не ме попита как съм. Това не ми направи добро впечатление- не исках и мен да прегледа, но поне едно въпросче трябваше да зададе.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 721
Да това е кофти как няма да попита! Close
Аз за сега мисля тож да ме изражда с уговорка и дано не съжалявам!

# 25
  • Мнения: 286
Аз също бях при Гергов. На мен ми помогна, защото беше втория лекар, който ме прегледа и забеляза неща, който предния беше пропуснал. Аз не плащах- не бях с абонамент. На мен не ми е предлагал да раждам при него, но понеже наистина има много пациенти, съм чувала как уговаря други майки да родят със секцио . Държи се доста дръпнато и ми се е карал за неща, за които аз нямам вина. След като родих беше на визитация при момиче от моята стая- поздрави ме любезно, но не ме попита как съм. Това не ми направи добро впечатление- не исках и мен да прегледа, но поне едно въпросче трябваше да зададе.

Сигурна ли си, че говориш за Гергов? Извини ме за въпроса, но той не работи към Тина Киркова, съответно няма как да е бил втори лекар, нито пък да минава на визитации. Струва ми се, че го бъркаш с друг!  Thinking

# 26
  • Мнения: 351
Той може и да е 20-тия лекар , който ме е преглеждал, завили на колко лекаря съм ходила преди да отида при него?!?! А след като направи операция на някоя жена , не мислиш ли че и ходи на визитация?
Ако целта е да го възхваляваме и подлагаме под съмнение всяко мнение, което не го прави велик, то тогава не знам какво да кажа....

# 27
  • Мнения: 1 101
Д-р Гергов ми следеше цялата бременност, бях на платен абонамент. Бях чувала много добри отзиви за него, но като цяло не съм очарована. Много е разсеян, държи се грубо и не ми позна почти нищо, освен пола на детето. Още на първият преглед започна да ме уговаря да родя секцио, което сега разбирам, че е типично в негов стил. На края, когато разбра, че няма да раждам при него спря да идва  на последните консултации. В АГ Св. София (Тина Киркова) има много по-добри специалисти от него. Аз лично не бих му се доверила втори път  Stop
Успех

# 28
  • Мнения: 286
Тогава ходи на визитация да, съгласих се! Нямам за цел да възхвалявам никого, изразявам само личното си мнение. А иначе грешката е моя, че не разбрах за каква точно визитация става въпрос  Embarassed Ако действително се е държал така това не му прави чест, но все пак да не издребняваме, не знаем какво му е било на главата в момента. Вече споменах, че той не е от най-приказливите и мили лекари. Но май такива ги предпочитам, по-важно е да си върши работата кадърно отколкото да се грижи за доброто ми настроение!

А мен ме разубеждаваше да раждам секцио, защото аз така исках!

# 29
  • София
  • Мнения: 5 721
На мен до сега ми прави само добро впечатление и дано е така до края Praynig Peace А за секцио до сега и дума не е казал,само каза че за момента си вървя за нормално раждане!

Общи условия

Активация на акаунт