Професионални серии за коса 138

  • 33 309
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Аня,да  Grinning дойдоха ми всички Шу съкровища. Ползвала съм го обаче само два пъти до тук и още ми е рано за крайно мнение. Ароматът му е типичен за марката разкош. За действието ще пиша като понатрупам повечко опит.
По принцип съм пристрастна към марката обаче и затова не искам да въвеждам в заблуждение никой. Последно така без да искам подведох едно девойче с Покемоните Confused. Винаги гледам да пиша каква ми е косата,но явно се пропуска тоя момент.....Моята коса обожава масла и продукти на маслена основа каквито са Шу.

Последна редакция: нд, 14 юни 2020, 17:03 от prinzesata

# 61
  • Мнения: 4 734
Anelia20, много харесвани протеинови продукти са от серията Redken Extreme. Аз имам Ш (имам и Лалга, като предпочитам Лалгата, т.к. ми е по-балансиран, а този на Редкен го усещам по-протеинов) + Б (разплитащ и омекотяващ, което не очаквах предвид по-рядката консистенция). Имам Ш + Б Redken All soft, които са със същия протеинов комплекс, но с превес на хидратация. В нета има много отзиви и за двете серии.

Може ли малко повече информация за серията All soft на Редкен? И на олиото ако си ползвала? Усеща ли се протеин, лигава ли е при миене косата, какъв е аромата и има ли плътност и заплитане от серията? Балсама гъст ли е като маска или идва лек? И каква ти е косата?

Сатенения финиш на Шу е много лек и почти нищо хидратиращо няма в него... За мен беше от тия нищо неправищите финиши, не бих купила отново...Grinning

# 62
  • Мнения: 490
Момичетата, маската за боядисана коса на Керастаз от Парфимо, оригинална ли е?

# 63
  • Мнения: 35 961
Защо спряхме да говорим за Вела и Джойко - опита ни с тях.

много харесвам хидратиращата синя серия на джойко - ефект, аромат, опаковка, икономичност
маслото к-пак също е любим продукт, но протеиновата серия е много брутално пресушаваща за изгорената ми коса
в списъка ми за купуване е хидратора /?/ на марката и когато поизчерпя запасите, ще се сдобия с него

на вела съм ползвала също нещо хидратиращо, не беше никак лошо - SP Hydrate - и все се каня да купя отново от серията, но някак не стигам точно до нея
за маслата за коса на марката съм чела хубави неща, също са в списъка ми "някога ще стигна и до тях", но още не съм

серии за блондинки не ползвам, а грижата ми за скалпа /за растеж/ събира прах в шкафа, някак все не стигам до нея

Последна редакция: нд, 14 юни 2020, 17:46 от bubanka

# 64
  • Мнения: 336
Косата ми е с тънък, изтощен и сух косъм, 2 пъти месечно боядисвам корен. Сух склап и фриз. Нямам проблем с обема.
Не съм използвала олиото към серията. Шампоана измива без да ми заплита. Чувствам косата си добре почистена без да е премита. Не се разлигавява. Балсама е гъст и с действие като маска за мен. В зависимост от състоянието на косата ми държа за 3 мин или за 15 мин под шапка. Даже днес го ползвах с Densifique Ш. Не ми отнема от обема, дава блясък и плътност. Ароматът е лек, сладникав - усещам праскова, но не е нещо особено, не оставя в косата след измиване. На снимката съм заснела балсама, за да се види консистенцията:


Може ли малко повече информация за серията All soft на Редкен? И на олиото ако си ползвала? Усеща ли се протеин, лигава ли е при миене косата, какъв е аромата и има ли плътност и заплитане от серията? Балсама гъст ли е като маска или идва лек? И каква ти е косата?

# 65
  • Мнения: 1 397
Момичета, някакъв валиден код за cocopanda да има?

# 66
  • бургас
  • Мнения: 739
Аз съм наполовина блонди, освен вс маски, олиа, чайове,които използвам вчера ми попадна реклама на Вела( ако не се лъжа) някакъв лилав шампоан, нанасяш го като боя и после миеш. Тонира русото и жълто патешки оттенъци. Въпроса е,че не съм го срещаша до сега. Иначв съм пробвала вс от до. Кврастас, Лореал, немски едни бяха всичко.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 781
Момичетата, маската за боядисана коса на Керастаз от Парфимо, оригинална ли е?

Каквото съм поръчвала от Парфимо, всичко си е било Ок. Керастаз не съм поръчвала, но бих 😉.

# 68
  • Мнения: 4 170
Поръчвала съм Лореал проф. от Парфимо и са били оригинални.

# 69
  • Мнения: 3 509
prinzesata,

Дано ти допадне. Аз не мисля, че той е капризен продукт за разлика от повечето серии на Shu (в това число и покемонското приключение). Дори за него си мисля, че би сработил и с по-тънки коси. Някои техни серии, ако се доближат до по-фин косъм ще стане тотална пързалка.

lunna pateka,

Лосионът по-скоро е балансиран, май си има и протеин в него. За дълги коси е надежден за фриз и даже да пооформи и някой и друг масур. И за прав сешоар много добре идва. На мен ми е издържал и стилизирал добре.

Не съм сред феновете на марката по принцип. Най-вече не ми харесва, че има разлика между партидите за различните континенти/страни. Нещо, което се случва все по-често при различните марки и никак не е приятно.

Anelia20,

Ползваш ли си маската Elixir Ultime и как ти се струва?

# 70
  • Мнения: 1 397
Аня,  не съм писала,тъй като много нови продукти се натрупаха и маската Еликсир Ултим ползвах само веднъж.
Влюбих се в аромата и - луксозен и дълготраен. Косата беше подредена и мека след маската. На първо четене много, много ми хареса. Ще изчакам да я пробвам още веднъж и ще пиша по-подробно.
Другата седмица заминавам (живот и здраве) на море и ще тествам маската и спрейчето от серията Солей.

Относно cocopanda. Пратиха ми код за 10 евро отстъпка. Маската на Ланза Кератин, която в БГ сайтовете е над 90 лева,там е 25 евро. Жалко,че шампоана от серията и олиото липсват, но като гледам, доста често ще се пазарува от там. Разликата в цените е огромна. Аз се притеснявах как ще се справя в превозвачите,но се оказа,че не е толкова страшно, щом аз се оправих Simple Smile
Принцеске , благодаря 🥰

Някой да има представа, поръчвайки от cocopanda,  моят телефонен номер или този на превозвача трябва да въведа и в какъв формат да бъде изписан? Дава ми грешка при въвеждане на телефон...

Последна редакция: нд, 14 юни 2020, 19:39 от Anelia20

# 71
  • Мнения: 2 442
Номера на превозвача трябва да е,все пак той се явява получател.Въвеждаш номера без кода на Германия, а с 0 отпред,т.е. ако е +49151.....,пишеш 0151....

# 72
  • Мнения: 1 397
Номера на превозвача трябва да е,все пак той се явява получател.Въвеждаш номера без кода на Германия, а с 0 отпред,т.е. ако е +49151.....,пишеш 0151....

Ванеса, благодаря ти! Стана Simple Smile

# 73
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
Момичета,сложила съм го в количката ,но преди да поръчам ще помоля за отзиви.

вчера използвах лилавия шампоан на филип кингсли за тониране на косата.
Супер е резултата.Наистина премахва нежеланите оттенъци в косата.
в съчетание с балсама резултата е още по задоволяващ .
Вчера обаче използвах маската на марокан.

# 74
  • Мнения: 217
Искрица, коя маска на Мароканоил ползваш? Чудя им се, сподели малко информация моля.

1. Ползвам маска/балсам-оцветители на Goldwell и Maroccanoil, за да поддържам балеажа. Освежават ми цвета.
2. Не съм ползвала продукти на марките.
3. За намаляване на косопад и стимулиране на растеж съм ползвала - Виши деркос(кафявата серия), Ревалид(цялата серия) и шампоана на Медикъл Биокленз. Незнам от кое, но имам много нови коси. Серума на Виши пак бих го подновила, сякаш ми забавя омазняването.

Общи условия

Активация на акаунт