Кажете къде в Пловдив да родя ?

  • 35 972
  • 341
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 425
ВМИ  Simple Smile Д-р Виолета Паскалева.

# 32
  • Мнения: 2 674
Мили мами, тъй като дълго време живях в чужбина и се върнах за да си родя детето тук реших да избера най- доброто и отидох в Торакс.Но вече е въпрос и на средства.Ако не ви липсват просто не се колебайте, д-р Карагьозов е страхотен специалист.Целият персонал е невероятен.След секцио на другия ден можех да се разхождам, и ме изписаха след 3 дни.Сама в стая с бебчо.Къпеха я по 2 пъти на ден за да ме научат и мен.Ако имам 2ро пак там ще отида.
Извинявам се,че не е по темата,но бебето не е кукла,за да "тренирате"къпане!
А за Торакс съм чувала доста лоши неща,но понеже са ми разказвани,а не изпитани лично,няма да е коректно да ги разказвам!

много правилно Peace , а за "лошите неща" - те подкрепям в поста
между другото всички раждали със секцио на др. ден се разхождат, да не би  да са парализирани нещо, та да не могат newsm78

# 33
  • Мнения: 3 216
Ами аз неможех да се " Разхождам".Означава ли  това,че сьм била парализирана?! НЕ.

МОля ви не правете такива крайни заключения какво може и какво не. Всяко раждане е едно индивидуално преживяване и не може да се обобщи с две три думи-това може,това неможе.КАкто и никой лекар не може да гарантира как ще продьлжи самото раждане. Едни ги боли,други не. Процеса на даване на живот е нещо уникално и всички усещания свьрзани с този процес са Уникални.

# 34
  • Мнения: 2 674
Ами аз неможех да се " Разхождам".

нямах впредвид разходка до центъра и обратно , а нормалното раздвижване ,което се прави Обикновено

# 35
  • Мнения: 511
Извинявам се,че не е по темата,но бебето не е кукла,за да "тренирате"къпане!
А за Торакс съм чувала доста лоши неща,но понеже са ми разказвани,а не изпитани лично,няма да е коректно да ги разказвам!
Никой не е казал че бебето е кукла, и не съм споменала "трениране"!!!Сметнех че е добре да посоча, че  къпеха бебето ми пред мен, а не както в болниците им мият дупетата на мивките.Ако за теб не е важно как се отнасят към детето ти, то за мен е!!Споделих го още защото зная какъв стрес е  ЗА ПОВЕЧЕТО/не за всички/ майки с първо дете като се приберат в къщи и САМИ, /ако няма кой да им помогне/ трябва да изкъпят бебето.
По повод на "лошите наща"може и да имаш право, но тук споделяме само личен опит, а моят отзив за Торакс е положителен!

# 36
  • Мнения: 982
Д.иванова,защо се засягаш?Да,ти не си употребила думата"трениране",а си написала-къпеха я 2 пъти на ден,за да научат и мен.Мисля това твое изречение да оставя без коментар,замисли се как звучи!
Аз и мъжа ми си къпехме детето от 1-вия ден вкъщи,без ничия помощ!За мен е много важно как се отнасят към детето ми,а и като повечето майки и аз се тревожех много.Ти не ме познаваш,не съди за мен според 2 изречения,които не ти харесват!
Колкото до Торакс-знам,че тук се споделя лично преживяното и за това писах,че няма да е коректно да разказвам за лошите неща,които съм чула!

# 37
"Pe6ka    " незнам защо се заяждаш за Торакс с D.Ivanova но аз също родих в Торакс и мога да ти кажа че бебето неможе да получи по голяма грижа,чистота  и лукс през първите дни от своя живот освен в Торакс/ поне за момента/ 
и още нещо за къпането: Там/в Торакс/ бебетата наистина ги къпят а не ги поливат с хладка вода под чешмата и за първите къпането е удоволствие а за другите кошмар.  Мисля че намираш разликата????!!!!

# 38
  • Мнения: 982
Мисля,че не аз,а вие се заяждате с мен.За мен не е нормално да се къпе бебе 2 пъти на ден,с цел обучаване на майките!А ние с теб,НИКЕ,очевидно сме много различни,щом като ти се радваш на този факт!
Искам да подчертая,че бебето ми не е поливано с хладка вода,раждах на Пещерско!
.....и НИКЕ,ако обичаш,радвай си се на Торакс,не се занимавай с мен!

# 39
  • Мнения: 511
Пешка, наистина не виждам лошо да се къпе бебето по 2 пъти на ден,аз лично в големите жеги, съм я къпела сутрин и вечер, без да броим междинното миене на дупе.Използвам бебешки шампоан 2 пъти седмично за да не дразним кожата, мажем с кремче.Сега просто нямам време сутрин, иначе пак бих си я къпала.Защо си против?Обоснови се!Съвсем приятелски те питам!Може аз да не зная нещо важно!

# 40
  • Мнения: 982
Охххх,не съм предполагала,че като си изкажа мнението за нещо ще бъда така нападната!
Всяка майка нека къпе бебето си колкото пъти иска-2-3-5!!!!!Щом като смята,че е добре и е необходимо!
Непонятно ми е да се къпе бебе 2 пъти на ден с цел обучение!Вече ми е досадно да повтарям едно и също!
Иванова,ти ту тук,ту на лични ме заяждаш!
Както вече писах-просто сме различни!!!!!

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 127
някои да каже нещо за др.Бачуров от Окръжна болница,защото ще раждам при него! Wink

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 102
Мила ivanka1979 ,незнам нищо за д-р Бачуров,но мога да дам отличните си препоръки за Торакс и целия персонал,където получих грижите и вниманието в този толкова важен ден не само за мен ,но и цялото ми семейство.Не става дума за пари и лукс,а за перфектно отношение към мен и бебчето ми  Hug  Желая ти успех и леко раждане  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 3 216
някои да каже нещо за др.Бачуров от Окръжна болница,защото ще раждам при него! Wink

Аз сьм ти отговорила малко по-напред в темата.Ако те интересува нещо повече пиши ми на лични Wink

# 44
  • Мнения: 69
Аз ходих в Торакс да си следя бременноста , но ще раждам във ВМИ, защото в Торакс оперират само секцио ,там раждане нормално има един
път в годината.
И двете ми приятелки ги убедиха че са тясни и се налага "секцио", нямат специалисти ето това е истината.

Общи условия

Активация на акаунт