За любовниците и бившите

  • 11 906
  • 273
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Друго питам. Ще продължиш ли да викаш полиция, ако ексцесиите продължат?

# 181
  • Мнения: 11 505
Бъркате в уеднаквяването на това да бъдете свидетел на физическа разправа (нали не е нужно да си обясняваме що е то свидетел?) и непременното изчистване на собствената съвест при съмнение за изневяра, съмнение, защото нито сте преки свидетели на самия акт, нито на взаимоотношенията в чуждото семейство. Чуждото семейство, чуждата връзка, вие не сте част от това семейство/връзка. Нямате работа да се правите на герои и да уведомявате приятелите си.

# 182
  • Мнения: 5 832
Друго питам. Ще продължиш ли да викаш полиция, ако ексцесиите продължат?
Разбира се, иначе защо въобще ще започвам да го правя?

# 183
  • Мнения: X
Танч, Галя ти го обясни много добре в предния на цитирания пост. Аз да съм селянин и да не приемаш гледната ми точка, ами тя?
Липсва ти житейски опит, както е видно от мненията ти.

# 184
  • Варна
  • Мнения: 2 871
Дидоян, защо да й липсва житесйки опит и защо трябва да се казва какво на кого му липсва? Тя пише точно от позицията на житейския опит, който има. И той си е нейн и само нейн, други хора имат техен и един с един не си прилича!

# 185
  • Варна
  • Мнения: 14 571
Tanch, а защо не поговори с момчето, да не унижава приятелката ти?

# 186
  • Мнения: 5 832
Танч, Галя ти го обясни много добре
Галя, ти, някой друг може да обясните нещо на 5 годишно дете, както и аз де, не и на зрели хора. Може да се изкаже мнение, ама чак пък някой непознат да ти обясни как трябва да разсъждаваш, малко ми се струва самонадеяно, не мислиш ли? Галя някакъв коректив ли е, що ли? Галя си има мнение, ти си имаш мнение, аз също и нито вие ще дойдете на моето, нито аз на вашето. Освен това, никъде не съм казвала, че си селянин, или гражданин, казах единствено, че не приемам твоята философия по темата. Аз не толерирам подобен тип постъпки към мои приятели и това никога няма да се промени. Много ли ви бърка в здравето, че съществуват и такива хора? Както се казваше някъде, " Не харесвам мишките, особено когато са хора ".

# 187
  • Мнения: 11 505
Tanch, а защо не поговори с момчето, да не унижава приятелката ти?

В ролята на каква ще говори с момчето?

# 188
  • Мнения: X
Тия приказки за това как никой не трябва да се бърка, където не му е работа и да не разваля рахата на кръшкача, в реала ги чувам само от изневеряващи хора. И то изневеряващи по оня най-гадния, гнусен начин - с цялата мрежа от лъжи, криене и правене на няколко човека накуп на маймуна зад гърба им.

# 189
  • Мнения: 11 505
Тия приказки за това как никой не трябва да се бърка, където не му е работа и да не разваля рахата на кръшкача, в реала ги чувам само от изневеряващи хора. И то изневеряващи по оня най-гадния, гнусен начин - с цялата мрежа от лъжи, криене и правене на няколко човека накуп на маймуна зад гърба им.

Ако пък не се бъркахте, нямаше да чувате. Пак се връщаме на клюкарския маниер Wink.... "тия приказки" са същите "ония приказки" при набъркване

# 190
  • Мнения: X
Щом смятате, че може да се справите с неправдите на света, дерзайте.

# 191
  • Мнения: X
Ако пък не се бъркахте, нямаше да чувате. Пак се връщаме на клюкарския маниер Wink.... "тия приказки" са същите "ония приказки" при набъркване

Пак не позна. В живота човек чува или става свидетел на разни неща и без да пита и да се интересува, това не е форума.

# 192
  • Мнения: 11 505
Не е до познаване, а до манталитет. Не е нужно да се припознавате в клюкара и да се оправдавате с незаинтересованите си слухови способности. Апропо, ако чуете нещо, без то да ви интересува, следва да подминете

# 193
  • Мнения: X
Ами именно въпрос на манталитет е. Всичко, което не ме интересува го подминавам и не съм твърдяла обратното. С хора, които не са ми близки не се занимавам, просто го дадох за пример, за да илюстрирам докъде може да стигне нечия наглост. Когато обаче въпросната наглост засяга мой близък човек, за когото ме е грижа, нещата се променят. Няма да оставя някой мухльо да играе хоро на главата на сестра ми примерно или на най-близката ми приятелка.

И между другото личните нападки към опонента не са аргумент и не са коректен начин да се води дискусия.

# 194
  • Мнения: 11 505
Къде видяхте лични нападки и защо се чувствате обидена? Не можем да говорим за аргументи, при положение, че изказваме мнение, базирано на собствения ни мироглед. Аргументираме се за други неща, не за разбиранията ни. Аз споделям моето разбиране и мироглед, Вие вашето, та... за какви аргументи говорим?

Общи условия

Активация на акаунт