Праzници в БГ?

  • 3 543
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 880
Сетих се за още една "поръчка" Laughing . По-горе писах, че близките ме не молят за нищо, но странични хора не пропускат "тактично" да ми заръчат нещо, което разбира се не вземам под внимание, а само се подсмихвам.
Та още първите години като отидохме на гости в Бг с мъжа ми (преди около 5 години) срещам на улицата един разговорлив комшия, който е ветеринар. От дума на дума (как сме, що сме) започва да ми разказва, как преди години като бил в ДЕ на специализациа тук имали много хубави клещи, ножици??, абе някакви инструменти за СКОПяВАНЕ НА ПРАСЕ, той тогава бил много доволен, но в БГ ги нямало и ако може да съм му потърсила и да му купя #Shocked . Аз само си се представих как обикалям и разпитвам за тези щуротии (незнам даже как се казва на немски ама нищо) и ме изби на смях, а и не сметнах за нужно да му обяснявам, че тук медицински инструменти не се продават на пазара, че да му купя ей така между другото. После и в къщи доста се посмяхме със семейството как пък му дойде на този на акъла точно на мен да дава поръчки Laughing

# 31
  • Мнения: 530
Цитат на: Honda
ММ кажи му, че ако те включи в завещанието може и да се съгласиш на "малки" услуги Laughing  Laughing  Wink
Абе приемай нещата от "смешната" страна.....
Питай го и за месечното ти заплащане за тия услуги, които иска от тебе. (милиони е наследил човека Laughing )


Аз директно си му казах, че тази услуга (заверката от нотариус) струва пари и като ми се обади следващия път с готовите преведени документи, да си е намерил и начина да ми ги прати тези пари.  
Баща ми каза да съм му кажела направо, че ще работя на процент Simple Smile  Sunglasses  Wink  от наследството. Ама на мен просто ми се иска да ми се махне от главата. Абе разбирам да беше болен, да имаше някаква истинска 'нужда', а то като ми се обади първия път и като започна да ми се жалва, и да се цупи #Shocked (дори и по телефона му пролича) като му казах, че времето ми е ограничено и не бих могла да ходя по съдилища, БГ посолства и други такива места вместо него....Ще си помисли човек, че кой знае какво му се е случило, и че ме познава от години, а аз видиш ли отказвам да му направя услуга - а то човека просто наследил пари.....ама дай ако може на аванта да си ги прибере, ако и да са милион и полвина Wink

Но на мен наистина само смешно ми става от цялата тази история, ядосах се само първия път като говорих с него, та дори и корема ме заболя, но после ми дойде акъла в главата и реших, че някакъв такъв клоун не би трябвало да ме ядосва, а само да ме разсмива.... Sunglasses  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт