E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil~нови и стари проекти и партньори~204

  • 46 002
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 41 847
Здравейте,момичета! Hug

Лу Hug Ани Hug

видях,че има промо за героинята на Ирем-Айлиз



Скрит текст:
🆕 Промо с Ирем для сериала "Я так долго тебя ждал" 📸
Она исполнит роль Айлиз - молодой девушки, которая закрылась от любви и не знает, что значит быть любимой. Она не испытывает чувство принадлежности из-за того, что не знает своих родителей. Айлиз держится на расстоянии ото всех, кроме её подруги Шебнем (Сибель Шишман). Она сильная женщина с безжалостной и наивной позицией. Быть любимой и строить с кем-то отношения - табу для Айлиз, поэтому пребывание в собственном мире даёт ей чувство безопасности.

Приятна вечер! Two Hearts

# 721
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 852
Здравейте момичета
Да пием ли по едно кафе....?

Снощи Гарип си "замина" тихо и кротко, но чул най после от Фарук признанието, че за тях той е бил важен и макар да са му казвали "чичо" , той да разбира "татко"...Както се казва по добре късно, от колкото никога нали?

Бъдете здрави...

# 722
  • Мнения: 3 123
Гости, благодаря за кафето!

# 723
  • Мнения: 36 779
Добро утро и от мен Hug

Събудих се рано и нямаше мъгла, която в този есенен и зимен период много ни мори....
Скрит текст:
И реших, че трябва да пера.....докато заредя пералнята и я пуснах да пере....и като поглеждам...ужасна мъгла....Дано да се разсее, че трябва да суша на сушилника....

Злати, Гости, Лу Hug

Злати явно, че вече Стар тв са пуснали страница на сериала "Дълго те чаках" на сайта им....по-късно ще погледна....

Гости сбогувахме се с Гарип.....много ще ми липсва....Радвам се, че Фарук имаше възможност да се извини за поведението на синовете и благодари, че Гарип е бил част от живота на семейството. Големи актьори са и двамата...Много вълнуваща сцена се получи....
От тук насетне Есма ще изпадне в дупка....Ще видим какво се случва с човек, когато се натовари психиката...Много подходящ пример за момента в който се намираме....
Скрит текст:
От сутрин до вечер по телевизиите ни се внушават страховити неща и непрекъснати упреци и размахване на пръст, че ние сме виновни за случващото се....Колкото и да не е демократично трябва да забранят на телевизиите да ни облъчват с негативна енергия....Сутрин като станех първата ми работа беше да пусна телевизора със сутрешните блокове,  да чувам реч, защото тишината е много страшна....Но вече търся канали с филмчета, които не гледам, само слушам....
При Есма проблема е здравословен, но същото се получава, когато има външно внушение.....За съжаление за нарушената психика няма ваксина....Трябва да се справяме сами, за да се съхраним....



Хубав ден момичета и да бъдем здрави Hug

PS - Злати какво е оригиналното заглавие на сериала "Дъго те чаках".....На страницата на Стар тв още няма нищо...А сега видях, че сме на 49 страница и трябва да подготвя нова тема......

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 10:55 от MAMA-AN

# 724
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 852

PS - Злати какво е оригиналното заглавие на сериала "Дъго те чаках".....На страницата на Стар тв още няма нищо...А сега видях, че сме на 49 страница и трябва да подготвя нова тема......
Ани, позволявам си да ти отговоря....
“Чаках те дълго“/ Seni Cok Bekledim с участието на Йозджан Дениз и Ирем Хелваджиолу

# 725
  • Мнения: 41 847
Здравейте,момичета! HugFlowers Hibiscus

Гости Hug Лу Hug Ани Hug

При нас е слънчево и преди обед излизах да платя сметките за ток,вода телефон. Купих подаръци за внуците за Коледа,предварително бях си ги набелязала и говорих с дъщерята за номерата,че да не объркам нещо. Simple SmileВнучката ще почива и може да ми я докарат другата седмица.

Ани, и аз проверявах на сайта на Стар тв. Гости е отговорила за заглавието.На други места в нета   втората дума е çok(чете се чок), а не сок(тогата ''с'' се чете дж).Това е Seni Çok Bekledim.За бг. превода също има няколко варианта.Не знам във фейса как са го дали?

От работник на снимачната група - започнали са снимките в Катар....




Хубав следобед. Flowers Four Leaf Clover

# 726
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 852
"Дали животът ни ще бъде банално ежедневие или чудесно приключение, зависи единствено от нас."
Добро утро!

# 727
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Привет момичета Hug
Имах проблеми с нета....
Скрит текст:
Вчера дадох заявка и днес идваха да ми сменят кабела....Нарушиха ми графика за пазаруване....но трябваше да си купя поне хляб....

Злати, Гости, Лу благодаря за всичко споделено и почерпките.
Онзи ден нямаше все още нищо за новия сериал с Ози....днес пак ще погледна....Но едва ли ще започне излъчването в петък...
В невестата има малко разведряване на обстановката. Смешно ми е Есма как ревнува....Гарип се взе в ръце и дразни султанката....Скоро лелята ще организира парти в дома.....и ще стане сакатлък.....Есма бързо, бързо ще се прибере в конака.....
Ако някой ми беше казал, че ще ми бъде мъчно за Адем, нямаше да повярвам....Но сега дори си поплаквам, като го гледам колко е изгубен....

Хубав следобяд момичета Hug Да бъдем здрави Hands Pray

PS

Тъй като никой не е писал след мен, допълвам поста си....
Мдаааааа....БТВ се излагат.....локдауна ги е хванал по-рано....Отрязаха цял епизод - български....Говорех по телефона и....гледам Есма мърмори, че няма да остане там където не желаят децата й....Самия празник в дома за стари хора са го прескочили....Тези, които не са гледали предварително оригиналния епизод нищо не са разбрали....Получи се грозно зашита кръпка....



Да, и на мен ми направи впечатление това, когато го гледах миналата седмица, не разбирам защо трябва да заблуждават зрителите по този начин. Реших, че нещо съм пропуснала, когато дадоха Санем, а след това останалите гледаха виновно Есма, но се радвам, че се върна, въпреки, че загуби Гарип.
Момичета, благодаря ви за интересните коментари и новини по време и след финала на сериала. В момента чета старите теми, за да не гледам спойлери. За съжаление,  епизодите са към своя край, след две седмици ще видим финала. Приятно гледане на всички, които го правят премиерно по БТВ, както и за тези, които още веднъж се наслаждават на перфектната актьорска игра.
Имате ли информация кой сериал ще замести Завинаги(Истанбулска невеста) ?

# 728
# 729
  • Мнения: 41 847
Здравейте,момичета!



Гости Hug Миме Hug Лу Hug
 
Йозджан от Катар...


и от Ирем...
https://vk.com/istanbullgelin?z=video-141466025_456241309%2F1288 … l_wall_-141466025
https://vk.com/istanbullgelin?z=video-141466025_456241308%2Fc848 … l_wall_-141466025

от работниците...

Скрит текст:

локация къде ще се снима в Доха столицата на Катар

Скрит текст:


инфо от вчера....
Цитат
⚠Новая информация касаемо проекта "Я так долго тебя ждал" ⚠

Озджан Дениз, Ирем Хелваджиолу и съёмочная группа вчера прилетели в Доху (столица Катара).
Вся команда сериала обязана провести в отеле 7 дней в связи с пандемией. После этого начнутся съёмки. Сцены, снятые в Катаре, войдут в 1-ый эпизод.
Ещё в сентябре мы выкладывали фото с аэропорта от съёмочный группы, но видимо произошли непредвиденные обстоятельства.

❗Премьера "Я так долго тебя ждал" состоится уже в декабре на канале Star TV в пятницу


Приятна и спокойна неделя! HugFlowers Four Leaf Clover

# 730
  • Мнения: 36 779
Добро мъгливо утро Hug
Късно снощи се усетих, че не съм влизала в темата...Така е, когато човек е пенс, времето все не му стига....Joy

mimity933 и аз така си помислих, че съм пропуснала тържеството в дома за стари  хора...предположих, че съм говорила много дълго по телефона, но като направих справка, ами не съм....и разбрах, че са прескочили този момент. Понеже съм гледала сериала и си спомням много моменти....представям си как ни лънготят и с други сериали, които не съм гледала и се чудя понякога какво се случва....Все търся проблема в мен, че нещо не съм догледала.....

Злати разбрах, че думата е çok - предполагам, че Гости няма турска клавиатура и затова го е изписала така. Много се чудя как да приемем българското заглавие "Дълго те чаках" или "Много дълго те чаках" Във фейса повече изписват второто заглавие, може би защото в оригиналното присъства çok, което в превод означава много. Може би по-правилно е да е второто....

Гости, Лу благодаря за почерпките Hug Злати благодаря за инфото Hug

Сега, като наближава края на Невестата, ми става тъжно, защото ще се разделим с героите и с прекрасната актьорска игра.....

Приятен неделен ден и да бъдем здрави Hands Pray

Скрит текст:
Три мои приятелки изкараха ковида - всички различно. Само едната предполага от къде се е заразила, останалите не....Така, че да правим каквото трябва, пък да става каквото ще става....

# 731
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 852
Здравейте момичета
В края сме на ноември и от утре започва последният месец в годината ...декември...Най натовареният за счетоводителите...
Отиваме и към финал на Инстанбулска невеста...Кой ли сериал ще го замести

# 732
  • Мнения: 36 779
Добро снежно утро Animal Chicken



Честит нов месец Декември Christmas Tree Нека здравето, щастието и любовта да бъдът постоянни спътници в живота ни Heart Наближава един от най-светлите християнски празници, Коледа Bell Дано да ни се случват само хубави неща Hands Pray

Гости при теб дядо Коледа е дошъл по-рано и ти е донесъл нова премяна. Да ти е честита Hug Да ти носи здраве и благополучие Heart

Снощи докато гледах епизода, си спомних, че Исус е казал: "Никой не е станал пророк в собствената си страна"....В нашия случай може да се каже сред любими хора.....
Спомените на синовете на Есма, ми показаха, че се срамуват от отношението си към Гарип...Все пак Фарук успя да му каже добра дума преди Гарип да си отиде....Признанието дойде, макар и закъсняло......
Състоянието на Есма се влошава много бързо....Султанката никога няма да е такава каквато си я знаем....Единственото хубаво в тази ситуация, че не е сама...Цялото семейство, включая и помощниците стоят плътно зад нея и я подкрепят....Предстоят трудни дни в живота на семейството, но има и лъч светлинка при Адем и Гюнеш.....
Снощи ми хареса как Гюнеш успокояваше Адем - макар и с нечисти мисли с цел отмъщение, той стана причината да се възроди една 40 годишна любов Broken Heart
Ще гледаме и ще видим какво ще се случи.....

Желая ви един здрав и спокоен месец само с хубави новини Hands Plus1



Да бъдем здрави Hug

# 733
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 852
Така е Ани...дядо Коледа в твое лице ми направи чудесен подарък...Благодаря ти от сърце ❤

# 734
  • Мнения: 36 779
Гости нали знаеш, че за мен е удоволствие, ако с нещо мога да помогна. Радвам се, че се получи...А и не знаех, че и гифчетата могат да търпят промяна в размера...Научих още нещо, което ще ми бъде полезно здраве и живот...

Отново влизах на страницата на Стар тв. Снощи са пуснали заглавието на нов сериал, но не е нашия. Страницата все още не е попълнена - пише само "наскоро". Не е известно в кой ден ще се излъчва сериала....
Все още изчаквам и не съм довършила новата тема, но ако трябва да я пусна, каквато информация има, това ще включа....

Общи условия

Активация на акаунт