Как заспиват децата Ви

  • 4 463
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
Малена винаи е заспивала по един и същ начин
сама, без играчки, без завивка, после влиам да я завия
заспива в 19,30 и става в 7,15
после към 9 застива за два часа и към 13-14 пак за още 2

# 16
  • Мнения: 3 271
Малена винаи е заспивала по един и същ начин
сама, без играчки, без завивка, после влиам да я завия
заспива в 19,30 и става в 7,15
после към 9 застива за два часа и към 13-14 пак за още 2

Ти си една огромна щастливка! Дано го осъзнаваш  smile3501

# 17
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Нашият спи между нас.Местя го в кревата но щом усети че няма никой почва да мрънка,буди се и пак го взимам.Много рядко спи цяла нощ сам.

Но пък няма да спи при мен докато се ожени я. newsm62


Искам да поздравя Demetra  -ти си героиня аз не се наемам с три деца.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Към годинката и Гери имаше период на трудно заспиване, въпреки, че през цялото време е заспивала сама, на тъмно. През този период /продължи около месец/ сме се лъгали, приспивали, пяли и играли - какво ли не съм измисляла! След това се укроти - по скоро от само себе си и до сега нямам проблеми /съществени де!/.
Сега вече захитрява и ме подлъгва да заспивам с нея, ама не минава номера и си заспива сама!

# 19
  • Мнения: 109
Аз също много се притеснявам от това, че не заспива сама. Вечер заспива само, ако аз или баба й сме на спалнята и я милваме докато заспи. Направо понякога побеснявам.
Скоро ни предстои местене и ще трябва само аз да я приспивам-баща й не се включва в тази процедура. Той става през нощта и й дава мляко...въобще малката ни прави диви.

# 20
  • Мнения: 6 039
Малена винаи е заспивала по един и същ начин
сама, без играчки, без завивка, после влиам да я завия
заспива в 19,30 и става в 7,15
после към 9 застива за два часа и към 13-14 пак за още 2

Ти си една огромна щастливка! Дано го осъзнаваш  smile3501

аз наистина осъзнавам, но съм сигурна, че с второто дете, това щастие няма да ме огрее

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 823
Никога не съм имала проблеми със заспиването.Винаги заспива сучейки,а когато мен ме няма,просто си лягала,обръщала се на една страна и заспивала,както обикновено се случва в яслата или като остане с баща си или някоя роднина.
Мамите са ти дали страхотни идейки и съвети,дано проблема ви се разреши скоро.Simple Smile

# 22
  • Мнения: 739
ох, и ние сме с шезлонга начина  ooooh!. Последният месец ми разказа играта. Преди това - изпива млякото, биба, излизам от стаята и заспива сама, на тъмно или светло, в 20ч. Имало е случаи 1 час да си пее нещо, но накрая заспива. А сега ... реве в креватчето толкова милно и жално със сълзички, като изоставено кученце. Някои дни сме играли с часове до 22, 24ч., други - в шезлонга я люлея докато не заспи дълбоко. Но вчера се буди много пъти до 24ч и още 2 през нощта. Всяка сутрин става в 6.30ч независимо кога е заспала. Следобед спи 1-3ч. и понякога още половин час преди обяд.
Искам пак да заспива веднага  Sad
От неспането вече съм  Crazy

# 23
И ние имаме проблеми със спането. Симона е на 14 месеца и от един месец сме без биба. До преди това заспиваше бързо. Давах и бибата, гушвах я на спалнята и заспиваше. След това я премествах в кошарата. Една вечер заспа без биба и аз реших, че е дошъл момента да я махнем. Рева два дни, но от тогава заспива много трудно.
 На обед я приспивам в количката навън, прибирам я и я премествам в кошарата. А вечер е голям кошмар. Ако е много уморена от тичане(тя не се спира), пие си млякото, потаркаля се по спалнята , гушка се в мен и заспива. И пак я местя в кошарата. Но има дни в които като си изпие млякото все едно я разсънва и се почва една луда игра, понякога до 1:00 часа.
 Все се надявам, че колкото по-големи стават толкова ще е по-лесно заспиването, но май от други проблеми този почва да изглежда по-малък.  Cry

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 16:07 от nelias

# 24
  • Мнения: 3 271
аз наистина осъзнавам, но съм сигурна, че с второто дете, това щастие няма да ме огрее

Дано пък имаш същият късмет   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 1 621
Заспива сама от съвсем малка. Не сме имали проблеми със заспиването. Винаги сме спазвали определен ритуал и се е получавало. Всеки път заспива с една любима кърпа и няколко играчки. Дори и сега без решетката на леглото не ми е създавала грижи със заспиване - влиза сама в леглото, заиграва се и заспива. Даже вече е почнала и да се завива сама.  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
С гушкане HugТова ми е най-приятната част от деня Heart EyesЕ, понякога, когато съм била много изнервена, съм си казвала - ей, това дете не може ли само да си заспива, и аз съм човек, и аз искам да позяпам ТВ, да свърша нещо друго #Cussing outНо истината е, че няма по-добра антистрес терапия от заспиваще дете, сгушено до теб Heart Eyes
И всъщност, след като ние цял живот търсим някой, до когото да заспиваме, защо се счита за тооолкова важно да научим децата да заспиват сами Rolling Eyes

# 27
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Големият ми син заспиваше много трудно,седях при него докато заспеше а като беше бебе го приспивах на ръце.С малкия нямам грижи,заспива съвсем сам на изгасена лампа още от мъничко бебе.Слагам го в креватчето,гася лампата и излизам.

# 28
  • Мнения: 356
Моята Криси слава Богу заспива много лесно.
Слагам я в леглото, пускам телевизора(за да не е много тъмно), гася лампата и излизам.От повече от година заспива така.Приспивала съм я само като бебе.
И тя като твоето детенце изхвърля всичко от леглото, но само ако не и се спи.Ако съм в стаята не може да заспи и зобщо, защото и тя си мисли че си играем.
Според мен, наистина е най-добре да махнете решетките и да наредите възглавници по пода.Ние още не сме махнали решетките, то тя все още не може да ги прескочи.

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 19:19 от mimetobl

# 29
  • Мнения: 17 407

.....след като ние цял живот търсим някой, до когото да заспиваме, защо се счита за тооолкова важно да научим децата да заспиват сами Rolling Eyes

И аз това се питам... Дъщеря  ми все още заспива гушната в мен. Това не ме притеснява, не виждам проблем дори да продължи още няколко години.

Общи условия

Активация на акаунт