Внимание - РОЛПАЛСТ

  • 40 377
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 10 825
[към момента Ролпласт са май единствените производители на роло-щори.

PolarFox, Ролпласт далеч не са едиствените, които предлагат ролетни щори.
Всъщност Ролпласт не произвеждат ролетни щори. Те ги поръчват при "К-макс"

# 76
  • Мнения: 7 640
роло-щори, не ролетни.
Пак провери, ащото и аз поръчах на К-макс, вземат точно този вид от Ролпласт.

# 77
  • София
  • Мнения: 10 825
Няма какво да проверявам. По една случайност съм навътре в бранша, та поназнайвам такива неща Wink

# 78
  • Мнения: 7 640
Няма какво да проверявам. По една случайност съм навътре в бранша, та поназнайвам такива неща Wink

поръчах в К-макс, роло-щорите им са от Ролпласт, даже и в такава опаковка ги носят, не го крият, напротив.

Имахме сериозни проблеми, писала съм по-горе, монтажниците то К-макс нямаха вина, че фабиката на Ролпласт не си въри работата.

# 79
Ролпласт им официален сайт www.rollplast.com , където всеки може да изкаже мнението си за фирмата, препоръки или въпроси. Форума се следи постоянно от служители на Ролпласт и всичко се взима сериозно под внимание.
Фирмата държи на ясните и коректни отношиния с клиентите си, като всеки един клиент е важен за нас. Ако е констатирано нарушение или неизпълнение на задълженията, съответния служител поема отговорността си.
Ако имате въпроси Ви очакваме във форума на Ролпласт.

# 80
  • Мнения: 1 288
Ролпласт им официален сайт www.rollplast.com , където всеки може да изкаже мнението си за фирмата, препоръки или въпроси. Форума се следи постоянно от служители на Ролпласт и всичко се взима сериозно под внимание.
Фирмата държи на ясните и коректни отношиния с клиентите си, като всеки един клиент е важен за нас. Ако е констатирано нарушение или неизпълнение на задълженията, съответния служител поема отговорността си.
Ако имате въпроси Ви очакваме във форума на Ролпласт.

знаем за вашия форум. но ме карате да се смея с такива фрази, като "всеки клиент е важен", "всичко се взима сериозно под внимание" и прочее глупости.
всички тук сме ви сърбали попарата. рекламирайте се на друго място колко сте коректни.  hahaha

# 81
Само искам да вметна , че щорите на "Трипласт"са производство на "РОЛПЛАСТ". Laughing

# 82
Здравейте.Преди известно време работех в Ролпласт и мога да ви кажа че те си произвеждат всичко с изключение на така наречените "хоризонтални"щори (вътрешни алуминиеви),и сами си внасят отделните елементи за зглобяването им. Flowers Sunflower
Много от фирмите в София не произвеждат нищо от това което предлагат а просто го купуват от други фирми сред които е и Ролпласт.Затова дори и Вие не можете винаги да сте наясно кой точно е произвел Вашата дограма , щори или комарници. newsm12

# 83
Само искам да вметна , че щорите на "Трипласт"са производство на "РОЛПЛАСТ". Laughing

аз пък да кажа, че има много видове щори - външни ролетни, вътрешни хоризонтални, вътрешни вертикални и роло щори, като от Ролпласт се доставят само роло щорите, което е и нормално - малко фирми на пазара произвеждат всичко, което предлагат тъй като номенклатурата е доста богата и е нерентабилно да се поддържа производство на всички артикули Но освен производството на дадена стока мога да кажа, че не по маловажни са взимането на точни размери и монтажа.
Усмихнат ден на всички   bouquet

# 84
  • Мнения: 51
ХОРАААА!  Защо не ми казахте всичко това за Ролпласт преди 2 месецааааа???? Да им се не види и фирмата, и служителите, и професионалиститеееее!!!!

# 85
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
ХОРАААА!  Защо не ми казахте всичко това за Ролпласт преди 2 месецааааа???? Да им се не види и фирмата, и служителите, и професионалиститеееее!!!!
Ами тя темата е доста отдавна - със сигурност е от повече от 2 месеца!

# 86
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
 Не, че ще те успокои, но темата е започната на 24 август 2006, 09:32 .
Ivamina, ти да не си се възползвала от промоционалното им предложение, което вървеше по телевизията  през м. февруари (за прозореца на детската стая ........)?

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 13:28 от valja

# 87
  • Мнения: 2 332
...
   Незнам каква е причината за всичките неразбории, но явно ги тресеше пред и след отпускарска треска  #Cussing out!

Ами може би тях непрекъснато ги тресе някаква треска, защото и леля на мъжа ми имаше големи проблеми с тях... Малко преди да родя  Wink и монтираха дограма на балкона - и тя за "скромната" сума 1000 лв... бяха оставили отстрани фугички от по 7 см... скромно, нали... как са правили изчисленията - не знам; а плъзгащите се прозорци и мъж ми не можеше да ги плъзне, а определено не е от немощните мъже. И лелята се беше побъркала с тях, след н-на брой обаждания в офиса пусна оплакване в централния офис /на бул.Цар Борис - всъщност може и да не е централния/ и най-накрая и смениха дограмата и вече прозорците се плъзгат. Ако все пак решим да сменяме дограма определено няма да е Ролпласт!  Naughty

# 88
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Не бях попадала на тази тема, но искам и аз да споледя премеждията с въпросната фирма, както и фирма Стилпласт.
Монтираха ми дограмата в края на август първо и аз ги почаках около 2 часа да дойдат,но това е бял кахър, мъжа ми беше свалил старата дограма, защото предишната дограма която сменихме във фирма Стилпласт монтажниците освен дограмата, се бяха опитали и стената да съборят. Та идват те и доволни, че няма да къртят, обаче старата дограма имаше разлика в мястото на вратата и прозореца и тръгват те да слагат дограмата, а аз блея и в един момент решавам да проверя, какво правят и какво виждам опитват се те нашите да закрепят дограмата не за тухлите а за мазилката #Crazy, че дори и дограмата излиза навън, питам какво  правят и те ми обясняват как да съм си купела депрон и майстора, който ще ми прави замазката да подлепи и всичко щяло да е наред, а отвън остава 40см тухла. Та убосниците му с убосници ми казват да си бяхте разбили мазилката и всичко щеше да е наред, нямали време да се занимават, че ги чакат и на други места. Да уточня, бях бременна в 6ти месец и естествено, разстройваща се от всичко и като ги гледам какви ги вършат направо ми се дорева и като ревнах и се развиках, а аз като равна става много страшно, много сърцераздирателно, а тия продължават да ми обясняват колко хубаво щяло да бъде и как щели да си строшат инструментите ако произбият малко стената, за да сложат дограмата където и е мястото. И така след едночасово каране и звънене до офиса им накрая те ми се разсърдиха и монтираха където трябва въпросната дограма. Да обаче след една седмица врата нещо се слегна или и аз не знам, какво та се наложи пак да ги викам, а монтажниците още ми бяха сърдити да неговорим че за отводнителните тапи до ден днешен никой не се е сетил ама както и да е.
Другата фирма Стилпласт те добре си монтираха дограмата макар, че както казах се опитаха да съборят цялата стена, при тях проблема изникна след 2години прозореца  увисна. Обадих се аз в офиса им т.к. имат гаранция 3г. на механизмите, та обаджда се една невъзпитана служителка и ми обяснява че не е това тел. на който да звъня и че тази рекламация няма да ми я приемат, защото не съм си затваряла правилно прозореца, както и че идването на майстор ще ми струва някакви пари, е вярвайте ми побеснях, какво значи че не съм си отваряла и затваряла правилно прозореца до ден днешен не съм викнала никой да ми го оправи като падне съвсем тогава!
Това е от мен единственият ми коментар е УБАВА РАБОТА АМА БЪЛГАРСКА!!!

# 89
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Леле, момичета, страх ме хвана.
Вече се чудя дали да не си карам със старата алуминиева дограмичка.
Ама посмях се, макар че си е трагедия това, с метър да се разминават мерките, външна врата да не се заключва ... е не, това са неща достойни за виц.
Иде стройко, мислех да поръчвам, но май хубавичко ще помисля ...
Някой да е ползвал услугите на фирма "Валда"?

Общи условия

Активация на акаунт