ФЕВРУАРСКИ МАМИ 2005 - от Дядо Коледа чакат колет! - VІІ

  • 15 476
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 238
Привет на всички февруарски майчета и техните бебчета!

Да се включа и аз с констатацията, че и нашият бебо си е изградил режим на хълцане - вечер към 21ч. и като се захълца си откарва по 15-тина минутки. Чак ми става жал за миличкото същество.

Иначе за болките - и аз ги имам - особено в таза и гърба, ама те са си научно обяснени и просто трябва да ги изтърпим.

Аз напоследък почнах пак да пишкам много често. Понякога и на 5-10 мин. бясняват го с това, че беборанка притиска с главичката пикочния мехур. Вие как сте в това отношение?

# 16
Да ви приветствам и аз в новата тема Simple Smile
Вие вече поръчахте ли на Дядо Коледа какво да ви донесе Close-mas:
Моят сладур ми каза да си избера какво искам да ми купи, ама аз като нищо не искам за себе си Cry Станала съм толкова дебела, че въобще не мога да се понасям. Какъв е смисъла да си поискам нова дрешка, или пък парфюм Cry Дайте някакъв съвет. Ох, дано скоро да ми мине гадното настроение. А и като се гледам на снимките от новия цифров апарат Shocked направо се вкисвам още повече.
Ама айде стига съм ви вкисвала и вас, хубав ден ви желая. И да се разходите, че днес времето май ще е хубаво #Milti

# 17
  • Мнения: 206
ИСКАМ ДА МИ ДОНЕСЕ ЗДРАВО,МИЛО БЕБ4О..
ВЕСЕЛИ ПРИЯТНИ МОМЕНТИ ДА СИ ПРЕКАРВАМЕ...
Мьжа ме попита какво да ти купя,аз му отговорих "Освен храна,дреха за бременни ни6то не6та.."А пьк пове4ето както мисля за бебо.... newsm07  1stroller трябва да купим...

# 18
Здравейте мамчета честита ни нова темичка Stuck Out Tongue .Да ви се оплача и аз от тези аснсьори направо ми писна #Cussing out на тъпанари те от 4я етаж 1000 пъти им направихме забележка за пустата му врата като слизат да я затварят плътно,но чуйш ли ПЕНКЕ снощи пак се качвах #2gunfire  argue  newsm29  до 5я етаж пеша направо ми искочиха #Shocked

# 19
  • Мнения: 3 634
Мамче, би ли следяла лентичката си днес, дали ще се смени деня, че нещо ме съмнява че ще стане... и ако не стане, ще търсим де е грешката... ако стане, добре!

Аз да ви се похваля... сега ще си седна на дивана и ще си пусна ТВто и ще си гледкам Шрек дублиран на български след което ще гледкам и Васко от село Рупча (малко започнах и леле как се смях на плесираните полички, белите ризки и пионерските връзки ХАХАХА).

Оу... не помня, хвалих ли се вече, но вчера изпрах бебешките дрешки за новородено дето ги имах. Днес сигурно ще ги гладя (ако не ме домързи) и прибирам на мястото им да чакат... Йеее... Party

А и докъто вървях от магазина към къщи и смятах смятах... и пресметнах, че в събота влизам в 8ми месец и смятам да си го честитя тогава... Ама дано съм си направила правилно сметките де... И утре и нова седмица почва... бееее туй време може малко по-бързичко да минава, не мислите ли?

И първата ми луканка е унищожена. Animal Pig

# 20
Ще я гледам лентичката!И аз съм почитателка на този филм много е готин,мен пък ме гонят едни киселини  Sick но сега ще изям 2ябълки та да ги потуша.мойто свеки каза да не бързам защото било рано #Bad Talk

# 21
  • Мнения: 562
Здравейте от мен и моята буболечка!

Яка е новата темичка, браво на Годзилка!
Момичета, притеснявам се за Анайс, дайте да си пратим телефоните на Годзи с ЛС и ако някоя тръгне да ражда да се обажда.

Нищо не ме боли, преборих се с болното гърло и сега само пия Тотема. Gali, разтваряй ампулата в натурален сок след ядене и тогава не е толкова гадно.

А сега хуквам на коледен шопинг. Голям кеф  Close-mas:  Close-mas:  На татенцето съм поръчала за мен подаръци в малки опаковки (бижута или часовник), няма прошкааааа!!!! Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 2 491
Абе разтварям ги аз тези ТОТЕМИ в сокче ама пак ми е много гадно, после в устата ми остава метален вкус като от лъжица Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 6 796
Аз нещо съм изтървала,какви са тези Тотеми?
Аз не знам какво да си поискам от таткото за Коледа....ама варианта с бижутата ми хареса много,ще взема и аз това да си порачаааааааааааааааааам!  People Angel
И ние влизаме събота в 8мия месец,Мамо от Фин.-нали сме на една дата 17ти февруари!Хехее,ще чакаме заедно!
Това наистина е голяма идея,да си разменим телефоните и акто се случи щастливата вест-да се разгласи рано,рано! Thinking
 
Хайде и много  Close-mas:  настроение!

# 24
  • Мнения: 3 634
bube, аз съм за 18ти февруари ама и по-рано да дойде, претенций нямам Simple Smile

Иначе за Анайс... ходих и пуснах постинг в темата на януарките с молба някой ако знае нещо за нея да дойде тук да ни каже или да пише на лични... ама все едно съм невидима там... никой нищо не казва, никакви коментари няма...

Дано да са добре Анайс и бебчето й.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 796
Съжалявам,грешката е моя!Ама то където 17-ти,там и 18-ти Grinning
Дано всичко е наред с мама Анайс и бебето и!

# 26
  • Мнения: 7 837
Цитат на: Мама от Финландия
bube, аз съм за 18ти февруари ама и по-рано да дойде, претенций нямам Simple Smile

Иначе за Анайс... ходих и пуснах постинг в темата на януарките с молба някой ако знае нещо за нея да дойде тук да ни каже или да пише на лични... ама все едно съм невидима там... никой нищо не казва, никакви коментари няма...

Дано да са добре Анайс и бебчето й.


Мамо Фин, при нас никой не е давал инфо за Анайс. От вас разбирам, че става нещо...
Иначе е абсурдно да те игнорираме Simple Smile Аз лично не съм видяла постинга ти Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 634
Цитат на: Casey
Цитат на: Мама от Финландия
bube, аз съм за 18ти февруари ама и по-рано да дойде, претенций нямам Simple Smile

Иначе за Анайс... ходих и пуснах постинг в темата на януарките с молба някой ако знае нещо за нея да дойде тук да ни каже или да пише на лични... ама все едно съм невидима там... никой нищо не казва, никакви коментари няма...

Дано да са добре Анайс и бебчето й.


Мамо Фин, при нас никой не е давал инфо за Анайс. От вас разбирам, че става нещо...
Иначе е абсурдно да те игнорираме Simple Smile Аз лично не съм видяла постинга ти Simple Smile


Хихи... аз само предположих де... хехе... простете ми! А постинга е на 12 страница... последния (нищо чудно, че не се вижда).

Ми то и ние не сме сигурни дали става нещо с Анайс, просто тя беше редовна тука и сега я няма. А преди няколко седмици беше в болница заради контракции та заради това сега се чудим де е... да не би пак да е в болница. И като нямаме контактни данни и сме в невидение... та за това се обърнах към вас, Януарките.

# 28
  • Мнения: 2 274
Мда, аз откога го разправям това за телефоните, ама не настоявам, щото все пак си е лична информация....А е кофти като се загубим....
Аз съм сигурна, че след някой друг ден Анайс ще се появи отново и  в добро настроение!!!

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Хелоуууу,мамки!
Супер темичка,Годзила!
Няма да ни разочароваш,я  Wink Ако не си ти да ни организираш,има да се тууууткаме  Rolling Eyes
Аз днес спинках до... Embarassed  11.30 Shocked Малко прекалително,ама напоследък преди 1ч.вечер не си лягам  Rolling Eyes
И докато се събудя - денят преполовил  Thinking
Ама,сега ми епаднало да  Sleeping .
"Тотема"-та е мноооооого гадна Sick Аз я повръщах и докторката ми я замени с хрупкащи се таблетки "Малтофер".Те са ми по-поносими.
И аз ,да чукна на дърво,нямам странични оплаквания -тежести,болки в гърба или кръста,задъхване.Дано така да изкарам до края  Praynig
Относно подаръците за Коледа - аз съм си поръчала нова кола  car003Избрали сме марка, модел и цвят - червен. newsm36  Ей,сега ми е паднал татинец  Wink Така,че в най-скоро време ще я подкарам  newsm01 Тя ще е и за раждането на Бебчо,де,ама аз си я искам предварително  Crossing Arms , че да й свикна  Wink

Общи условия

Активация на акаунт