Как се постига тази прическа...

  • 4 361
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 175


Зори малко в страни от темата не мога да се сдържа да не ти изпратя едно мое предложение за вдигната прическа.То е доста по различно от предложението на Лео , и на твоята руса коса с едни черни камъчета или малки черни цветя ще стои страхотно,защото е доста разчупена.Момичето с тази прическа събра всички погледи на сватбата.


Още веднъж извинявай че се отклоних от темата ти.

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 23:24 от mama Nade

# 17
  • Мнения: 2 897
newsm78  Мисля си, че кока е хванат с фуркети  newsm78, навиваш от долу на горе и каквото остане от косата виси (както се захваща със шнола) newsm78

Аз пък си мислех,че косата е хваната на конска опашка и после е завъртяна по някакъв начин ThinkingМоже би така ми се струва,гледайки я в анфас...

# 18
  • Мнения: 7 474
 newsm78 Зависи колко и е дълга косата  newsm78

# 19
  • Мнения: 436
Привет и от мен.
Този ефект го постигам с такава маша, плоска е. Става много бързо, хваща се дебел кичур и се навива на вътре. Цик -  цак се нарича наконечника и формата на кичура съответно. Дано се види добре на снимката.

# 20
  • Мнения: 660
Не че много разбирам от тънкостите на фризьорството, но ми се струва, че това са различни прически.

Първите две снимки с кафявото върху себе си бих ги постигнала с обилно намазване с пяна и едри ролки, оформяне с вакса, разтръскване на главата назад и силна фиксация с лак, особено в корените, за да не се разместват кичурите, като всеки кичур се намества къде да бъде и се залепва с лак върху подлежащата коса. Тук сплесканите корени са част от чара на прическата.
Снимката с лилавото си я правя с маша, за да станат масури (моята коса е изключително права, тънка, жилава и нормална към мазна и без топлина не бих постигнала такъв масур като онзи над лявото й рамо), като всеки масур се фиксира отделно с лак, а ефектът с бухналите корени се постига пак с лак, като я повдигнеш с пръсти отдолу /като за разресване/ и впръскваш в самите корени, като трябва да е добре изсушена, иначе се сплесква (корените се фиксират преди масурите). Кичурът се навива докрай на машата, но тъй като попада върху частта от върховете, остава прав, като само се изсушава, за да може да бухне. При бретона не е бил навит докрай и си личи как е леко сплескан върху челото.
Снимката със зеленото би се получила върху моята коса, ако горното го направя с ролки (от тези гумените, дето косата се навива по спирала), а не с маша.
И, разбира се, много зависи колко качествен е лакът.

Струва ми се обаче, че твоята коса е малко по-суха и начупена и може да се получи и само с ролки.

Нещо подобно на русия кок върху моя приятелка фрзьорката й го беше постигнала с помощтта на 76 фиби...

# 21
  • Мнения: 677
когато гого се върне от лозенец,отиваш в арлет и срещу 100 лв ше ти я направи..

# 22
  • Мнения: 2 897
Струва ми се обаче, че твоята коса е малко по-суха и начупена и може да се получи и само с ролки.

Напротив,мека и гладка е Simple Smile

когато гого се върне от лозенец,отиваш в арлет и срещу 100 лв ше ти я направи..

Ако исках Гого да ми я прави,нямаше да пускам темата,бе,душа Winkнали целта ми е да се науча сама да я правя  Grinning

# 23
  • Мнения: 677
бе не мисля че тва девойче си я прави сама..даже мисля че бая гоговци са се увъртолвали около нея дълго време..и не за 60 $..
обаче ти желая успех!айде ако успееш-да пуснеш резултата!

Общи условия

Активация на акаунт