Как да си откраднем време чрез дигиталните плащания? Включете се и спечелете!

  • 6 687
  • 414
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 409
Винаги се възползвам от отстъпката. А с картата бих платила останалите  битови сметки.

# 61
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Няма да се възползвам от отстъпката.С картата ще плащам текущи сметки и ще спестя много време , което ми е ценно!

# 62
  • Мнения: 612
Вече се възползва и платих данъците си с 5% отстъпка. Плащам и някои сметки онлайн. Ползването на карта е изключително удобно за плащане на сметки, особено когато човек няма време да ходи до физически магазини или каси.

# 63
  • Мнения: 1 966
Да,ще се възползвам.
Може би за битови сметки.

# 64
  • София
  • Мнения: 301
Да ще се възползвам. За сметки.

# 65
  • Мнения: 1 186
Вече се възползваха и платих данъците си с 5% отстъпка. С картата бих плащала текущи сметки и бих спестила малко време.

# 66
  • Мнения: 1 009
Ще се възползвате ли от отстъпката от 5% при плащане на местните данъци и такси за 2020 г. до 30 юни и за какви други плащания бихте ползвали iCard?
Всяка година се възползвам , предпочитам да плащам онлайн , когато пазарувам от някой сайт .

# 67
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Да се възполвам от намалението е вече късно.Всички данъци вече са платени.
Бих го изполвала за плащане на ежемесечните сметки.

# 68
  • Мнения: 39 309
Вече си платих данъците с отстъпката от 5%.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 145
Да, вече се възползвах и платих данък сгради с 5% отстъпка, но бих използвала картата за плащане на битови сметки - вода, ел. енергия и телефон, както и за онлайн покупки.

# 70
  • Мнения: 230
Вече са платени. Би могло да се ползва за плащане на битови сметки и онлайн пазаруване.

# 71
  • Мнения: 4 868
И аз бих се възползвала

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 3 220
Ще се възползваме от отстъпката.
Приложението би било удобно за плащане на битови сметки и безконтактни плащания на различни покупки.

# 73
  • Мнения: 523
Да- възползвах се от отстъпката от 5 % и заплатих сметките. Бих ползвала картата за всички битови сметки и за пазаруване на продукти за дома.

# 74
  • Мнения: 1 099
Да, винаги се възползвам от отстъпката за данъци и ги плащам по-рано. За тази година са платени. Бих използвала iCard за плащане на битови сметки и онлайн покупки.

Общи условия

Активация на акаунт