Хайде, ЮЛИ, идвай вече- да гушкам малко буболече! Тема № 8

  • 31 701
  • 716
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 539
Моето секцио беше на 1-ви, вече съм почти като нова, днес трябва да ми махнат конците. Само като седна на ниско легло или като се прегъна много изпитвам някаква болка. Аз също се чудих кога мога да сложа колан?

# 571
  • Мнения: 124
Момичета, усещате ли менструални болки? Аз снощи се будих няколко пъти, защото кръстът ме болеше точно както преди цикъл. Имам си и подготвителни контракции често и се чудя дали това означава, че до няколко дни моментът ще настъпи, в 37г.с. съм

# 572
  • Мнения: 1 735
На мен това ми прилича точно на родилни контракции. Знам, че може и от кръста да започват и са като менстуални болки. Имай си едно наум.
Аз днес бях на тонове. В 40 седмица съм ама всичко е спокойно. Както исках да иьчака, така и сега вече ме изнервя това спокойствие.

# 573
  • Мнения: 4 943
Аз днес за първи път получих някаква контракция или поне така си мисля. Сутринта се събудих от болка, като менструална и коремът ми се стегна, само от горната част. Така беше може би 1-2 мин и отмина. Как мислите вие?

# 574
  • Мнения: 124
Тинити, звучи ми като контракция. Аз от 2-3 дни имам чести стягания на целия корем без болка, а снощи вече и менструална болка в кръста. Вчера бях на запис на тонове и за 20 минути имах леки контракцийки и 1 по-силна, но не усещах нищо иначе.

# 575
  • Мнения: 2 027
Днес се роди Иванина, 3.300 и 50 см, със секцио.

# 576
  • Мнения: 34
Днес се роди Иванина, 3.300 и 50 см, със секцио.

Честито! Да ви е жива и здрава пухкавата мома!!!
Ох мен в петък ще ме индуцират и се шашнах много днес....
Малко е страшно като знаеш кога ще е

# 577
  • Мнения: 35 187
Днес се роди Иванина, 3.300 и 50 см, със секцио.
Честито!! Чаках те с отчет Wink да расте здрава и безгрижна

Обясниха ми,че болките започват от слабините и после се местят в кръста. Но не знам дали е така. Само за изтичане на водите мога да говоря Wink
Това , Което не знаех беше , че при второ раждане контракциите мори матката са по- болезнени. Съсипаха ме първата нощ от болки

# 578
  • Мнения: 439
Момичета, честито на всички гушкащи сладки бебчета, и бързо възстановяване!
Аз от снощи имам невероятни болки, като се движи бебето.. рита ме от ляво точно в ребрата, от дясно дупи ли се, не знам какво прави, но пак си е страшничко.. и върха на сладоледа е ниско долу към слабините, усещам го все едно се завърта или намества, но болките са неописуеми направо.. миналия път за 27 часа контракции преди раждането не съм имала такива болки.. чудя се има ли нещо притеснително в цялата ситуация... АГ-то ми тази седмица я няма, чак другата в четвъртък ще ме гледа ( каза, ако не си родила до тогава). Възможно ли е вече да слиза надолу и затова толкова много да ме боли... Ако пък е това, защо още има ритници в ребрата... Извинете ме за дългия пост, много са ми странни тези усещания, честно да си кажа даже се уплаших снощи.. сега продължава същото, но не постоянно Sad

# 579
  • Мнения: 2 544
Пийкок, и аз имах зверски следродилни контракции, даже 3 нощи слагах Профенид. Аг ме предупреди, но все пак не очаквах такива силни болки

# 580
  • Мнения: 367
Ради, и аз сега с второто последните седмици ми бяха много болезнени и неприятни движенията на бебка. С първата бременност не съм имала такива усещания. Може би като слизат по-рано в малкия таз.

# 581
  • Мнения: 439
Танче, ти около термин ли роди сега? Аз миналия път ден преди термина, сега ми казват, че може и по рано да е..
Имам и един много глупав въпрос.. с предишното раждане като са ми спукали водите, означава ли, че сега пак ще е същото, или може и сами да изтекат...

# 582
  • Мнения: 235
МамаНаПринцеси честито бебче! Да е живо и здраво и много да ви радва.

От вчера усещам някаки менструални болки долу ниско. Днес бях на запис на тонове и преглед и се видяха контракции. АГ-то ми каза да взимам магнерот и но-шпа 3х2. Има ли някой друг, който продължава да ги пие ? Аз съм вече в 38 г.с. + 2 дни, въпреки че бебето е по-малко и не си отговаря на седмиците. Водите са в норма, а плацентата е втора към трета степен на зрялост. Надявам се да успея да издържа поне до другата седмица, че лекарката, при която смятам да раждам в момента е в отпуск.Simple Smile

# 583
  • Мнения: 4 943
МамаНаПринцеси честито бебче! Да е живо и здраво и много да ви радва.

От вчера усещам някаки менструални болки долу ниско. Днес бях на запис на тонове и преглед и се видяха контракции. АГ-то ми каза да взимам магнерот и но-шпа 3х2. Има ли някой друг, който продължава да ги пие ? Аз съм вече в 38 г.с. + 2 дни, въпреки че бебето е по-малко и не си отговаря на седмиците. Водите са в норма, а плацентата е втора към трета степен на зрялост. Надявам се да успея да издържа поне до другата седмица, че лекарката, при която смятам да раждам в момента е в отпуск.Simple Smile
Че ти си готова за раждане щом си 38+2. Странно, че ти казва да пиеш магнезии. Колко тежи бебчето? Може да много мъничка и затова да иска да изкараш до края.

# 584
  • Мнения: 124
И на мен ми каза да продължавам да пия магнезий заради контракциите, в 37+4г.с. АГ иска да задържа максимално близо до термин, въпреки че беба не е малка

Общи условия

Активация на акаунт