Очакваните две чертички, юни носи ги на всички ! ~бебеправене 376~

  • 30 208
  • 735
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 119
bluedreammmm, честито и от мен Flowers Hibiscus Лека бременност и всичко да е наред

# 421
  • Мнения: 1 751
Такава хубава история, bluedream! Успех и здраво дете! Благодаря на Марго, Ели и всички за стиснатите палци! Днес е едва 4 ден от трансфера и се старая да съм позитивно настроена. За "изключване" - абсурд Grinning

# 422
  • Мнения: 602
Честито, bluedream Heart

Стискам палци на всички, които чакате Simple Smile Нека това лято е началото на много прекрасни приказки с пухкави финалчета Heart

# 423
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Мандария,кога ти е насрочен теста?Стискам силно палци на ръце,на крака за успех!

# 424
  • Мнения: 1 751
Ели, за 9-ти юли, защото взех само до тази дата лекарства. Ще трябва да се запасявам допълнително при плюс. Иначе щеше да е 2-3 ни след това теста. ЧХГ инжекции нямам.

# 425
  • Мнения: 442
Блудриййм, честито от мен и прекрасен финал !

Мандариа, айде да ни зарадваш още на 9ти , много се надявам това да е твоят месец !

Ели, аз не съм особено активна последните седмици, но исках да се включа, защото искам да знаеш , че ти изпращам цялата си позитивна енергия и стиснати палци за утре ! Твоят успех го чакам вече много време ! Heart

При мен няма нищо ново, почиваме си от бебета и си чакам цикъл след около седмица и от там да подновим опитите. Още съм в чуденка дали да вливам интралипид както Русев препоръча , или да не вливам , както Калчев ми препоръчва Grinning Общо взето отслабва имунитета и не се знае според Калчев как ще реагира на плода на фона на епидемията. Според него ни е и гранична ДНК Фрагментацията (29,9% са грагментациите ) на ММ и държи да пие добавки и да ходим на физиотерапия и двамата, ама как братче да изкараме 2000лв за някви игли и нагревки и да ходим и на работа в това време и я има ефект, я не.... Мрън ! Ще го караме натуралише май , пък каквото дойде, нещо съм му пуснала края в последно време Simple Smile

# 426
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Локо,много ти благодаря за палците Hug
И на другите момичета,дето са до мен -също.
Аз реших дори да не проверявам за НК и дали съм за вливки първо -защото не ми помогнаха и второ-защото лекарят ми ме убеди,че имат само плацебо ефект(това и преди съм го писала,ама все пак може да ти помогне да вземеш решение).
Манди,значи чакаме 9.07 и голямо чхг,после и от мен такова на 11 и хайде към мартенската отчетна(онзи ден ми изскочи ей тъй изневиделица,та може да е знак свише)...

# 427
  • Мнения: 225
Явно, че е относителна работата с тия спермограми, ще правим друга на друго място и ще посети андролог за преглед. Благодаря за споделения опит Hug
Honeyy височко е това ТСХ, нормализирайте го първо според мен, мисля се около 40 дни трябва да минат на еутирокса и тогава да го изследваш, макар че един лекар ми беше казал, че се понижавало за 2 седмици. При всички случаи поне месец го пий и изследвай според мен. Хашимотото не е пречка за бременност според лекарите, а и тук във форума има много бременилки с Хаши... Успех ти желая!
Mandaria Ели чакаме ви да размятате едни две чертички скоро и тлъсто чхг Hug
Локо много е кофти с тези разнопосочни мнения. Аз си разсъждавам просто, но щом има имплантация при теб дали реално проблем са НК клетките... някак съм останала с впечатление от четеното из форума, че момичета, които изобщо не са виждали +тест за бременност, след вливката за сефте виждат такъв - един вид тия имунологични показатели пречат още на ниво имплантиране, а при теб очевидно тялото ти приема ембиона, но пък не продължава да се развива. Но пък щом Русев ти е казал да вливаш, едва ли е без основание. Едва ли ти помогнах много, то си е в крайна сметка наистина лично решение и претегляне на + и - Стискам всичките си палци сега вече презаредени да направите едно пролетно-лятно бебоченце:heart_exl:

# 428
  • Мнения: 5 070
Аз вече съм споделяла за колежката, която след няколко биохимични и вливка на имуновенин или интралипид си има прекрасна госпожица. Знам, че ходи на консултации в София и си мисля, че беше при Русев. При моя дружка с ин витро също правиха вливки и от 1 опит има бебче. Може всичко да е до късмет, ама за мен си е тема за размисъл.

# 429
  • Мнения: 82
По повод ТСХ 16 е много. Колкото до еутирокса аз го пиех няколко месеца и ТСХ много трудно падаше и с малко, след което като започнах л тироксин за един месец ми е паднал от 2.1 до 1.57, днес го изследвах и въпреки бременността е 1.57. Аз днес пуснах и hCG - не ви ли се струва височко - 1451 за 3-4 дни закъснение, не знам понеже в предните теми момичета споменаваха 200-300 стойности, пък аз избухнах с над 1000. Ходих и на преглед днес предисаха ми фраксипарин 0.3 през ден и ми казаха, че лигавицата е много удебелена и че на този етап единственото сигурно заключение било, че бременността е в матката, всмисъл не е извънматочна, но искали да минат повече дни закъснение, за да видят как щяло да се развие и искали да видят стойностите на hCG как се движат, само дето те не се движат,  а летят. Също така виждаха сакче, точка - не знам как го нарекоха, че аз нещо се бях ошашавила, от вчера не знам къде се намирам.
Мандариа и Ели ги чакам да си правим компания скоро, а след време и да раждаме заедно.
Локо - аз на теб съм ти много благодарна, защото само ти успя да ме успокоиш, обяснявайки съвсем логично за спермограмите и че не само процентите са важни, но и общата концентрация и вече един и същ процент в зависимост от общата концентрация означава различно нещо, никой лекар не ни го беше обяснил толкова добре.

# 430
  • Мнения: 1 996
Bluedreammm, много хубаво ЧХГ, не го мисли. Ако е била по-ранна О е нормално да е такова, все пак се удвоява на всеки 48 часа. Ти имаше ли тромбофилия, че ти изписаха фракси? Желая ти много спокойствие и късмет, не ги мисли отсега цифрите, ние не сме машини, при всеки е индивидуално развитието.

Хъни, дай си време да нормализираш функцията на ЩЗ, не бързай.

Мандария, Ели, много силно стиснати палци от мен! В някоя от темите в проблемното мярнах и Оренда, и при нея много късмет желая и да си е заслужавало изчакването!

Йоанка, успех и за теб! Виж при Алекандрия как се получи ор първия път при дългия протокол.

Локо, хубава бебепочивка ви желая и след това влизане с нови сили в играта!
По темата за имунологията и вливките - тук масово не се признава в репро клиниките. Имаме 2 известни лекарки от сорта на Русев, едната даже е на 30 км от нашия град, и бях изпратила преди запитване за цените. за нас са непосилни, за нещо, което няма гаранция, че ще ми помогне, да влагам 5.000+ евро за изследване и терапии. Наши познати след няколко неуспешни опита без имплантация ги вложиха, направиха всичко възможно, при идеални бластоцисти на 5 ден и уж перфектни условия продължава да няма положителен тест.

# 431
  • Мнения: 449
Здравейте момичета не се включвам често но си ви чета всеки ден, относно вливанията аз имам назначени от доцент Русев с интралипид поради завишени нк клетки, двама гинеколози ги отрекоха било глупости не се повлиявали и тн ,но аз реших за себе си че в понеделник ще отида в малинов и ще направя вливането въпреки че знам че понижава имунната система ще го направя и преди е имало вируси в крайна сметка каквото е писано ще стане ,дано дя има резултат и скоро да се похваля с +тест,искам да питам момичетата с тромбофилия при опити пихте ли аспирин протект защото Русев ми го е изписал и преди бременност но не е уточнил през ден ли ,всеки ден ли благодаря ви момичета, успех на всички 🥰

# 432
  • Мнения: 442
Станислава, наскоро разбрах, че и във Вита новата база правят вливания и е 50лв. Аз лично не искам да се връщам в Малинов , много им насъбрах за двете си ходения там, нямам предвид доцента.
При мен ги изписа тези вливки заради повишена NK клетъчна активност - 12% при норма под 10%, но основните НК показатели пък са ми в норма и затова се чудя. Отделно четох , че след А е нормално да са завишени, не знам , по-скоро си мисля да опитаме този месец без вливки.
Иначее до колкото разбрах от прочетеното из интернет и от разказаното от Русев, НК клетките допускат имплантация, но до седмици я отвърхлят като муждо тяло от организма. Действат като защитен механизъм на тялото и като са повече , прекаляват един вид Grinning Затова са причина за ранни аборти, не само за БХ. В повечето случаи не стига до пулс , при мен даже и ембрион нямаше де.

Иначе и аз боря ТСХ , което се вдигна с бреченностите, но сега пак го свалих на 1.57 с 50 еутирокс. Русев искаше, ако сега не се е свалил, да пия 50 -50 - 75 схема.

На мен също ми е предписал аспирин протект през ден преди Б и няколко седмици след това, и фракси през ден. Аз имах и повошени Т- лимфоцитни агрегати и точно с аспирина се понижават. Да ама аз още не съм почнала да го пия и одеве Калчев е казал , че не е съгласен да го пия. Съгласен е само с фраксито. Той и на прегледите при Б ми го казваше да не пия аспирин, защото предизвиква кървене и дори да се спре , му трябват 3 дена да спре да действа, т.е няма да спра да кървя дори да спра веднага приема. И пак се чудя , да пия ли, да не пия ли 😆 Ще взема да не пия за сега май.

# 433
  • Мнения: 978
Здравейте, момичета!
Влизам само да ви ъпдейтна и да се оплача: след като пих монурал и после цистирен 5 дни, днес отново се прояви цистита. Говорих с личната, която каза да пия 5 дни ципрофлоксацин и тогава да пусна стерилна урина.
И отгоре на всичко днес теста ми за О е положителен...
Явно и този месец няма да го бъде...Disappointed

# 434
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!
Влизам само да ви ъпдейтна и да се оплача: след като пих монурал и после цистирен 5 дни, днес отново се прояви цистита. Говорих с личната, която каза да пия 5 дни ципрофлоксацин и тогава да пусна стерилна урина.
И отгоре на всичко днес теста ми за О е положителен...
Явно и този месец няма да го бъде...Disappointed
Не е ли по-добре да пуснеш първо посявка да се види какви бактерии има ако въобще е цистит и тогава да пиеш подходящ АБ. Какви са ти симптомите? Монурал няма смисъл да пиеш повече. Аз се вълнувам от темата понеже през бременността даже контракции получих от инфекция и от тогава кръв в урината на всяко изследване, след раждането продължи и се наложи да ми изследват урината направо от пикочния мехур. Ако можеш и ти да направиш направо такова изследване ще е най-добре. Другото което съм чела е, че понякога може и гъбички да са, а не цистит.

Общи условия

Активация на акаунт