не мога да проумея!

  • 4 836
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
Рядко си позволявам да давам съвети ,но ме подразни /извини ме за искреноста/ дългото ти чудене- какво да прави6 ! Ами на първо и неотложно място- отърви се от секретарката- При нейната пълна липса на коректност не се знае другия път какво ще  ти сервира, а 4е тя явно не те харесва си е факт. Повод винаги се намира. Да се работи с нелоялни служители си е чисто късане на нерви и няма смисъл.
  И после си поговорете със съпруга  ти да не си изпуска  така нервите и какво го е провокирало да го направи.   

# 16
  • Мнения: 7 837
Да бе, секретарката виновна  Laughing
Хвани си половинката и му обясни как стоят нещата и че телефона ти по принцип стои наврян там по всяко време.
Никак не обичам такива емоционални изблици на нерви, особено пък от мъже...

# 17
  • Мнения: 3 248
И според мен трябва да си смениш секретарката! Егати дипломацията! #Crazy Sick

# 18
  • Мнения: 7 474
 newsm78  Чудя се кой точно е за смяна  newsm78 Като измисля ще кажа  Joy

# 19
  • Мнения: 495
секретарката - непременно й скрои гаден номер, преди да я изгониш  Wink  Mr. Green
все ще й намериш цаката, затова си й шефка  Thinking
за мъжа ти - това ми прилича на сцена на ревност  ooooh!

# 20
  • Мнения: 822
И аз мисля,че една от основните функции на една секретарка е,да отбива удари,а не да "забива нож в гърба".Съпруга ти няма да коментирам.

# 21
  • Мнения: 3 932
А не е ли редно, когато сте на съвещание телефонът да е изключен...или аз нещо не се ориентирам в ситуацята?

# 22
  • Мнения: 990
newsm78  Чудя се кой точно е за смяна  newsm78 Като измисля ще кажа  Joy

 PeacerotfImbo

# 23
  • Мнения: 966
Не знам колко тъп трябва да си, че да се сетиш как някой неща не се предават дословно.  newsm78 Е, гати секретарката. Но и мъжа ти е за е...не. Peace
Лоша ситуация,но първо мъжът е добре да обясни репликата си

# 24
  • Мнения: 313
Репликата на мъжа ти - без коментар,( не го оправдавам ) ooooh! но секретарката ти е безобразно недискретна. Или е прекалено ........ или е искала да те злепостави  newsm78. Независимо на какво е станала слушател не е редно да постъпи така.

# 25
  • Мнения: 5 539
Мъжът ми също много се дразни, когато не си вдигам телефона и нерядко сме се карали за това. А аз просто не го чувам или докато го изнамеря из дебрите на дамската ми чанта и той спрял да звъни Mr. Green
Ако твоят съпруг е цапнат в устата, не ме учудва, че се е изцепил така пред секретарката. Ама тя наистина е тъпа уфтса, как ще го предаде това буквално, че и пред всички! Проведи с нея един сериозен разговор и разбери дали го е направила от глупост или от сеирджийство. Ами ако съпругът ти беше казал: "Кажи й да си ебе майката" /с извинение/ и това ли щеше да издръсти на съвещанието?!

# 26
  • Мнения: 7 914
Уволни ли вече секретарката си?
А  #Cussing out ли и мъжО си за тъпата изцепка?
 Joy
 Сериозно: Бих се разсърдила сериозно на мъжа ми за подони думи дори и казани само в МОЕ присъствие...А секретарката бих я уволнила на часа!!!




Лилитa
, пише се уфтсЪ   Mr. Green

# 27
  • Мнения: 7 186

Лилитa
, пише се уфтсЪ   Mr. Green

Може и само уфсъ. Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 1 105
Никак не обичам такива емоционални изблици на нерви, особено пък от мъже...


И аз така  Tired

# 29
  • Мнения: 4 473
И с право не можеш Shocked. Дано вече си взела необходимите мерки.

Общи условия

Активация на акаунт