На море в Гърция 2020 - III

  • 44 485
  • 755
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 217
Аз по- лоша новина прочетох току що

https://nova.bg/news/view/2020/06/30/292495/влизането-от-българия-в-гърция-само-през-един-граничен-пункт/

# 511
  • Мнения: 11 091
ilz3,
това е коментирано в темата от дни насам, само че по информация от МВнР от последните минути... само Кулата
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/gurciya-bulgarite-s … p-kulata-promahon

# 512
  • Мнения: 856
Аз предпочитам да сме отшелници, хора не ми трябват,ама климатика ме тревожи.
400 евро е цената, трябва да платя 30% ако откажа резервацията, ама да съм гледала...
Всъщност аз климатика го приемам за такава даденост, че не се и сетих да проверя, а в коментарите никой не се е оплакал, че няма Cry
Всеки прави препоръки според неговата си камбанария. Ако климатика ви е жизненонеобходим, нямате особено голям избот. Но ние например, пускаме климатик мнооого рядко, така че заради липсата на такъв, не бих отказала резервация. Ако прозорците имат мрежи, не виждам и връзка между комарите и липсата на климатик.

# 513
  • Мнения: 219
Някой има ли информация защо във формуляра за вход в Гърция остана само Промахон-без Нимфеа, без албански и македонски пунктове?

# 514
  • Мнения: 11 091
Да, има! Два поста нагоре. Кулата-Промахон ще е единственият сухопътен отворен пункт за всички гръцки граници утре.

# 515
  • София
  • Мнения: 1 531
Преди 10 минути попълнихме, защото ще пътуваме в събота и единствената възможност за пункт е Кулата /Промахон/.

# 516
  • Мнения: 219
Утре ще е интересно на Кулата.

# 517
  • Мнения: 18 464
А за излизане от Гърция пак ли ще е само през едно КПП?

# 518
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
А за излизане от Гърция пак ли ще е само през едно КПП?
Мале,не ми се мисли утре какво ще е.Всички само през един пункт.Поне да бяха пуснали и Маказа.Хората от Пловдив да минат от там.Пълна лудница.Ако вървят така нещата със сигурност ще се почива на нашето море.

# 519
  • Мнения: X
Да, горките, ще се сдухат. Няма да я бъде тази простотия, помнете ми думата!

# 520
  • Мнения: 12 009
Няма да я бъде,  наистина. Какво им става на гърците? През ден два, ново двайсет.

# 521
  • Мнения: 19
Видяхте ли новината - само през Кулата и Маказа ще се минава от 1.07
https://dnes.dir.bg/obshtestvo/mvnr-vlizayte-v-gartsiya-samo-pre … -makaza-ot-1-yuli

Ами и това не е сигурно. От МВнР казват друго:

# 522
  • Мнения: X
Аз направих проба да попълня декларацията. При въвеждане на номера на колата (немски) ми изписа също само Промахон. Също че граждани на ЕС и Сърбия могат да минават само от там сухопътно.
Сега четох за Кефалония, че днес е пристигнал първия самолет с туристи от Италия.

# 523
  • Мнения: 219
Няма да я бъде,  наистина. Какво им става на гърците? През ден два, ново двайсет.

На гърците ли? Това изцяло е заслуга на ГТР и другите тулупи около него.

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 06:00 от SPSt

# 524
  • Варна
  • Мнения: 4 444
А за излизане от Гърция пак ли ще е само през едно КПП?
Странно, че никой не посочва от кой пункт могат да се прибират българите. Аз също считам, че няма да издържат на подобно ограничение, защото и без това няма абсолютно никакви туристи. От утре чакат някакви, но какви? ЮК са баннати засега до 15.07, руснаци изобщо няма да има. Хубаво е да ни обгрижват като единствени туристи, но това ще бъде пагубно за икономиката.

Общи условия

Активация на акаунт