Какво си хапват малчовците за вечеря?

  • 1 355
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 705
любимата вечеря на симона (изключвам сихите глупости от нашата маса) е нещо като миш-маш но без чушки. задушавам 1 настърган домат и след това прибавям смесени 1яйце+сирене. става точно за 5мин и тя много го мачка!

# 16
  • Мнения: 408
любимата вечеря на симона (изключвам сихите глупости от нашата маса) е нещо като миш-маш но без чушки. задушавам 1 настърган домат и след това прибавям смесени 1яйце+сирене. става точно за 5мин и тя много го мачка!
Peace А аз слагам и печени чушки. Иначе супичка, манджичка, а таратор яде безотказно. Той спасява положението, когато не иска нищо друго Mr. Green

# 17
  • Мнения: 356
Чудя се омлет мога ли да и правя? newsm78Или мислите че е малка да яде пържено?

# 18
  • Мнения: 356
любимата вечеря на симона (изключвам сихите глупости от нашата маса) е нещо като миш-маш но без чушки. задушавам 1 настърган домат и след това прибавям смесени 1яйце+сирене. става точно за 5мин и тя много го мачка!

Това изглежда вкусно Peace
Ще и направя и дано поне така прояде сирене че иначе изобщо не иска да го опита. SadА е толкова полезно.

# 19
  • Мнения: 303
Ще и направя и дано поне така прояде сирене че иначе изобщо не иска да го опита. SadА е толкова полезно.
Мда...някой деца не искат саламурено сирене, включително и моето Crazy Опитай с топено, сирене-крема и т.н.

# 20
  • Мнения: 356
Никакво не иска.Пробвах даже да и намажа сандвича с Рама крем бонжур вместо с маргарин, а тя направо си го изтърка от езика.
В чудо съм се видяла с това сирене Sad

# 21
  • Мнения: 465
Моята Криси хапва нещо от нашата вечеря, тъй като супата яде на обяд, и обожава да и топя хляба в салата (домати, краставици, сирене и чушки) опитва и от вечерята ни и накрая задължително завършва с шише мляко в леглото Peace

# 22
  • Мнения: 3 367
Никакво не иска.Пробвах даже да и намажа сандвича с Рама крем бонжур вместо с маргарин, а тя направо си го изтърка от езика.
В чудо съм се видяла с това сирене Sad
не знам дали сте пробвали с моцарела,тя е съвсем неутрална,пове1ето деца я оби1ат(абсол.безвкусна за мен,готвя само с нея);
режете я на форми разни и хем у1ите какво е кръг,хем яде;
може и пе1ен сандви1 ,НИЯ много го кльопа,а бг сирене,крема,1едър, и пр отказва;
вкусовете им се менят тьи 1е пробвайте пак след 1-2 месеца..

# 23
  • софия
  • Мнения: 376
сандвичи всякакви и салата или таратор

# 24
  • София
  • Мнения: 97
Стремя се поне един път на ден яденето да е готвено, иначе много различни неща, че вкусовете им се менят много бързо. Сандвичи, картофки със салата, риба, но това което е задължително е киселото мляко. Знам, че е много мъчително така като нищо не харесват, но и това ще мине и постепенно ще откриваш какво предпочита.

Общи условия

Активация на акаунт