Гримиране - идеи и техники. Тема №79

  • 46 886
  • 723
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
Олеле, колко си красива, Есмералда Heart Eyes
Изящна и с изящен грим Simple Smile

# 631
  • Мнения: 1 538
Мадами, моля да ми препоръчате зелена спирала за очи. Но зеленото да бъде светло, пастелно. Миглите ми са много светли, но очите тъмни.
Имам синя и не си личи много, но и тя не е нищо особено като марка.

# 632
  • Мнения: X
Севънтийн имат такава спирала.
Но доста им се ронят - имах чудна лилава от техните, но често падаха прашинки.

# 633
  • Мнения: 1 785
По този повод за цветнкте гримове да питам пак нещо -имам очна линия лилава, която е доста слабо пигментирана за мен. Мога ЛИ да направя нещо да я пигментирам повече?

Последна редакция: ср, 12 авг 2020, 23:21 от sparkling eyes

# 634
  • Мнения: 747
Nia, разкошни богати пухкави мигли! С каква комбинация си, база и спирала? Есмералда, изключително нежна визия, много много ти отива. Бях си заплюла палитрата, заради лилавите нюанси, обаче имам New Nude и това ме спря... Като луда на тема идеалните лилави сенки от години издирвам сянка с ефект на пигмент-богат, наситен и многопластов ярък лилав цвят. Не че в много носима, но лилаво и синьо са трудни за правене, респ. за намиране.

# 635
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ния зашемети ме с тези мигли.След твоята  ме срам да пусна моята снимка.

Danita 14  дефинирай, ярко лилаво.
Като фен на лилавия цвят  мога да изброя наситено лилави сенки(купувам единички)
Последната ми придобивка е

Само заради този цвят

И една интересна за мен  идея

# 636
  • Мнения: 411
Агент, много ще се радвам, ако ни демонстрираш лилавия грим. Първата снимка е много хубава. Ще я пробвам задължително!

Есмералда, много ти отива очната линия, трябва по-често да я носиш. В крайна сметка не разбрах измириса ли се палитрата?!

Ния, каква е спиралата? Миглите ти изглеждаш супер дълги.

Гримът ми от днес.

Последна редакция: чт, 13 авг 2020, 14:31 от illlzy

# 637
  • Мнения: 7 632
Ния, миглите са бомба, спиралата на Pür ли е?
Иллзи, много ти отиват топлите тонове, пускай по-често снимки. И не, палитрата на Худа не се отмириса, а я държах няколко дни отворена ... И ми писна и реших да си я ползвам така. Joy Особено след като прочетох и доста други коментари, че така си мирише. Но определено не мисля да купувам друга палитра от тази серия на Худа.
Агент, и мен ме е яд, че не показа лилавия грим.

# 638
  • Мнения: 747
Sl, нещо такова горе вдясно на първия ред, това прелестно лилаво. Ярък, не толкова тъмен, наситен лилав цвят. И аз си купувам единички, имам на МАС и на UD, но пак съвършеното лилаво остава далеч. Чудех се на една единичка на Диор, но още не съм я измислила. . Честита палитра, жестока е, изключително наситени цветове!

# 639
  • Бостън
  • Мнения: 13 723
Пожалете ме, в 1 сутринта не ставам за снимки, особено при светлината в банята ни, което ми напомня, че съм се заинатила да си намеря и купя огледало за грим с лед лампи, но не онези мижавите, а нещо сериозно като лумени.

# 640
  • Мнения: 7 632
Агентче, може да погледнеш в Икеа, имат много изгодни лампи, които могат да се закачат на стената от двете страни на огледалото.

# 641
  • Мнения: X
Есмералда, пастелна си като Снежанка- прекрасна и нежна. Обаче извън зоната ти на комфорт според мен също си много ефектна. На мен различния грим просто ми дава ново, различно самочувствие.
Спиралата е на Pur- big look, но не водоустойчивата, а червената. С ръка на сърце мога да заявя, че ми е любимата и мога да съм само с нея всеки ден- не ми дразни очите, само тя не ми се отпечатва под веждите, не се размазва, а вечер пада с вода и гел без никакви остатъци. Всъщност пада с всичко, включително само вода. Чудна е, препоръчвам с две ръце. Без база съм, моите мигли са си рошави по принцип.
Данита, такова лилаво има в Ривиера на Анастасия, бих погледнала нейни единички и един жесток лилав брокат на Urban Decay, който се нанася мазничко, а не прашно- ей сега ще го потърся.
Агент, не те жаля. В 1 сутринта стават най-яките визии, тъпото е, че после рядко/никога не ги повтарям. И аз искам на бар. Слушай Петрова и стягай багажа.
Illzy, със сънсет ли си? Пробвай и да смениш местата на по-жълтеникаво и и по-лилавия сатен, много яко става. Нещо като хейло, ама не точно.
Sl, това директно го копирам като визия и утре ще я пробвам.

# 642
  • Мнения: 2 223
Esmeralda, мисля, че е редно да се засрамиш. И да сложиш бурка. Заради такива като тебе, жените се комплексират! Разкошна визия и под визията още красота. Червилото кое е.
И NiaV и тя се наредила хубавицата, да мигне 2 пъти с тези мигли, и да отвее форума. Simple Smile

# 643
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Danita, за този вид лилаво има доста по голям избор, както в палитри така и в единички.

При "моето " лилаво е малко по трудно, защото сравнително малко марки наблягат точно на този нюанс.

# 644
  • Мнения: 31 415
Страшно ми хареса Есмералда! Ниа нещо пропуснах аз, ще се връщам назад.

Общи условия

Активация на акаунт