За къпането

  • 5 924
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Цитат на: nimfetka
Цитат на: Reza
малееее
я напълни една вана с 42 градусова вода и свекърва ти да се топне вътре да я видим, майсторката!!! ЛУДА!

  202uu  newsm10 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Reza, така искрено се смях на постинга ти!Благодаря ти,че ми даде такъв весел старт на деня!:)Поздрави!За всички!:)


бе то...смях, смях, ама си е вярно:)
аз чинии немога да мия с толкова топла вода....!:)))
въобще, аз прилагам такава тактика...ако някой реши да прави нещо на детето ми...да го напрви първо на себе си и да каже как се чуства после... То не че някой напира да дава съвети вече, де:) Отказали сме ги отдавна...

# 16
  • Мнения: 5 255
Хипопотама на Chicco като покаже 37 градуса и правиме потапяне във водата   bath1 .
Стайната е 20-22 градуса след баня с намаляване към 20.

# 17
  • Мнения: 479
NIMFETKE,

Позволявам си да те посъветвам следното: След, като около 2 месеца сте къпали бебчо на 42, сега не сваяй веднага до 37, а ПОСТЕПЕННО - напр. с 1 градус на 2-3дни, за да може душичката да се адаптира!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат на: Moni
При нас температурата на въздуха е 22-23, а водата 37. За сега мисля че това му е идеално:)



При нас е абсолютно по същия начин.На нашия воден термометър е указано коя е идеалната Т за къпане па бебето,37 .

# 19
  • Мнения: 1 616
Цитат на: oxyjenia
NIMFETKE,

Позволявам си да те посъветвам следното: След, като около 2 месеца сте къпали бебчо на 42, сега не сваяй веднага до 37, а ПОСТЕПЕННО - напр. с 1 градус на 2-3дни, за да може душичката да се адаптира!

  202uu Съвършено права си-това и мисля да направя!

# 20
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Крис като беше по-малък обичаше по-гореща водичка около 40 градуса. Аз много се шашках, защото не обичам да се къпя с гореща вода, но на него му харесваше. Сега вече не му пука дали е по-хладка или по-топла стига да е във вода.  bath1

# 21
  • Мнения: 317
Здравей!
Аз също къпя моето сладурче с вода 37-38 градуса, а стайна около 24-25 гр.и за сега да чукна на дърво нямаме здравословни  проблеми...аиначе и той киха по венъж дваж след къпането..

# 22
При нас в стаята е 24 градуса, а на водата мах. 36

Общи условия

Активация на акаунт