Мебели

  • 6 345
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 934
Пoлската верига BRW е позната у нас още под името АРОН. Спалнята ни е от Арон и никога повече няма да повторим!!! #Cussing out Обели се на първия месец, както четох някъде това си е апликация върху талашитени плоскости!
Ужас!

Същите отзиви чух и аз....Плюс  некачествен монтаж..... ooooh!

# 16
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  С риск да ме линчувате вече ще се включа и аз Flutter. BRW  е полски производител, който работи с много български фирми - Айко, Лабиринт вкл. и Арон. Да вмъкна само - работех в Арон Laughing. За тези мебели съм абсолютно съгласна - пристига камион, от който половината мебели са за рекламация, а като им ги върнем - чакаме неизвестно колко време. Страшно некоректни, но имат и хубави неща. Мисля, че просто за нашите източни пазари изпращат по-лошите неща. В Арон има страхотни нови спални - много качествени, с механизми на чекмеджетата и с кантове. Просто са супер. В последния каталог, който излезе има част от тях. Ще ги пуснат и в следващия в нач. на октомври. Дано съм била полезна.  bouquet

# 17
  • Мнения: 7 640
аз пък не съм очарована от АЙКО.
Нищо по-различно от изложеното не можеш да поръчаш или да доставят- нито диваниу нито друг цвят масички, кухните- само модули.

# 18
Зависи какъв вид мебелировка търсиш.В къщи скоро се обзаведохме с Neoset, много съм доволна, намират се на ъгъла на Раковска и Гурко

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Темата ще следя и аз с интерес.Напоследък се ровя в доста сайтове за мебели.Направи ми добро впечатление сайта на фирма "Явор"  гр.Пазарджик , но не знам колко би ми струвала доставката от там.Ще звъня утре да питам.
Ходих скоро и в новооткрития магазин АИКО до Люлин.Има страхотни неща, но много неориентиран персонал бре  ooooh! Ще си водя другият път брат ми с мен за консултант - до сега не ме е подвел  Peace

# 20
  • Мнения: 3 371
Ние поръчахме мебелите си в мебелни магазини "Ким".Много съм доволна и от качеството и от цените .Обслужването им също беше на ниво ! Поръчката беше готова в рамките на 25 работни дни .Ето и адрес:www.kembg.com

# 21
  • Мнения: 1 546
  С риск да ме линчувате вече ще се включа и аз Flutter. BRW  е полски производител, който работи с много български фирми - Айко, Лабиринт вкл. и Арон. Да вмъкна само - работех в Арон Laughing. За тези мебели съм абсолютно съгласна - пристига камион, от който половината мебели са за рекламация, а като им ги върнем - чакаме неизвестно колко време. Страшно некоректни, но имат и хубави неща. Мисля, че просто за нашите източни пазари изпращат по-лошите неща. В Арон има страхотни нови спални - много качествени, с механизми на чекмеджетата и с кантове. Просто са супер. В последния каталог, който излезе има част от тях. Ще ги пуснат и в следващия в нач. на октомври. Дано съм била полезна.  bouquet

Няма линч, когато става въпрос за даване на качествено и полезно мнение Wink

Относно Арона - ще разгледам тези нови неща за които говориш, защото може да са некачествени, но като дизайн имат страхотни попадения! Кухнята и хола на майка ми са Арон (или BRW) и за сега са просто супер, но нашата спалня.... Stop

# 22
# 23
  • Мнения: 934
Я, да си използвам темата и да ви питам...Стигат ли ви гардеробите, за да си съберете всички дрехи... newsm78
Като гледам какво се предлага по магазините...повечето гардероби са без надстройки.. Crossing Arms А моя сегашен е 4-крилен с надстройка и пак не ми стига.... Thinking

# 24
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
На мен не ми стига.Но имам чувството,че колкото и да е голям пак ще е проблем Embarassed
Моичкия ми казва,че ми трябвало цяла стая и пак може да не съм доволна  Sick

# 25
# 26
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Пеперудке, спалните, които показах можеш да поръчаш само в магазините на Арон. Първите две мисля, че не са сглобени в повечето магазини, защото са съвсем нови,а цените са им малко по-високи от тези, които се предлагат в момента - около 1600-2000лв са.
Последната е в промоция до края на септември - с кафевите стъклени врати. И тя е много хубава. Не всичко, което се предлага в Ароне от BRW. Ако следите рекламите и промоциите - там няма нищо от този завод.

# 27
  • BG
  • Мнения: 390
Привет, да се включа и аз.
Нашите мебели в дневната са от АРОН, кухня - Кармен (от полските FORTE) и маси и столове ВАЛС (обявяват ги за италиански, но май тези дето ги продават в Бг са от Пазарджик), дивана и той е от АРОН, но непомня кой е производител.
Чистосърдечно мога да кажа, че са хубави, за качеството ще почакам, т.к. ги имаме от няколко месеца, а и аз ги пазя  Wink

# 28
  • Мнения: 968
Последната много ми хареса, в момента си търсим спалня! Някой да знае къде във Варна има мебели Арон?

# 29
  • BG
  • Мнения: 390
отвори сайта им и ще видиш къде имата магазини.

Общи условия

Активация на акаунт