Пазаруване от НМ, тема 43

  • 44 362
  • 779
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 54 294
Сега има БД, преди все нямаше.

# 691
  • Мнения: 281
Здравейте, как стоят нещата с банските и по-точно горнищата? Отговарят ли си на размера? Нещо не се справям с таблицата.. От модела, който съм си харесала, е останала само C чашка и се опасявам да не е твърде голяма...

Опитвам се да добавя в кошницата артикул, от който пише, че са останали само определени бройки, но ми изписва "Това изделие в момента не може да бъде добавено." Означава ли, че е изчерпан?

# 692
  • Мнения: 2 228
Опитвам се да добавя в кошницата артикул, от който пише, че са останали само определени бройки, но ми изписва "Това изделие в момента не може да бъде добавено." Означава ли, че е изчерпан?
Да, това означава.

# 693
  • Мнения: 8 925
Ако поръчам днес бански, според вас кога ще пристигне? Дали до сряда ще дойде?

# 694
  • Мнения: X
Няма да дойде до сряда.

# 695
  • Мнения: 8 925
Благодаря.

# 696
  • Мнения: 1 691
Здравейте, трябва ми сутиен за кърмене. Някой има ли впечатление от този модел? Дали е удобен за голям бюст?
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0754106001.html

# 697
  • Мнения: X
Минавам да похваля тази мама рокля, купих си я за вкъщи. Трикото е много качествено, не е тънко и лигаво като на друга подобна рокля от трико, която имам. Онази е като тениска. А тази пада тежко и някак е много проветрива. Но е уголемена. Ако някой все пак си вземе, номер надолу.
https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0887444001.html

# 698
  • Мнения: 4 350
Здравейте, трябва ми сутиен за кърмене. Някой има ли впечатление от този модел? Дали е удобен за голям бюст?
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0754106001.html
Аз носех този тип оформени чашки само за навън, т.е. да не ми прозират зърната или подплънките. За вкъщи не ми беше удобно с този тип, защото спарват, по-твърда е чашката от само плат и е по-неудобно да се свали надолу.
Тънките сутиени на ХМ за мен са най-удобните за кърмене, много ги харесвах, но аз съм с малък бюст, с голям не мога да кажа. В лидл пускат сутиени за кърмене от време на време, които много се хвалят и са все големи размери, ако нацелите може да пробвате.

# 699
  • Мнения: 1 691
С най-големия размер от Лидл бях през бременността (чашка D). Загледах тези на НМ, защото има чашка Е, а и най-вече че ще ги купя и върна евентуално онлайн. Реално и на мен сутиен ами трябва за навън. Вкъщи ползвам бюстие и сутиени, които и да не стоят естетически толкова добре, няма кой да го види. С дрехите за излизане съм я окъсала, а скоро вече ще се започне с излизанията.

# 700
  • Мнения: 4 350
Ми не знам дали ще стане чашка Е, трябва да се пробва. Аз нямам гърди по принцип, но по време на кърмене носех С на хм и определено не изглеждаше като чашка, която може да стане на жени, които са реално С. Моя приятелка си бее купила Д, то също не приличаше на Д, нито гърдите и имаха вид на Д. Пробвайте, но подозирам, че ще е малко.

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Според скромния ми опит, моделите на НМ въобще не са за по-голям бюст при по-малка подгръдна - нито един не ми пасва Blush

# 702
  • Мнения: 8 925
Здравейте, трябва ми сутиен за кърмене. Някой има ли впечатление от този модел? Дали е удобен за голям бюст?
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0754106001.html
Вчера в ХиМ в Мол България мерих няколко намалени сутиена с голяма, включително и тези, бяха 2та за 17 лв.

# 703
  • Мнения: 1 857
Здравейте, дали някой може да ме ориентира при полите S или M отговаря на EU 36?

# 704
  • Мнения: 10 005
По принцип S. Но с НМ никога не се знае, като нищо може да е и XS. Или дори М, зависи от модела и как са го скроили. Питайте за размерите на конкретния модел на клиентски телефон или на мейла им. За някои артикули в сайта има и оставени коментари от клиенти, които вече са си закупили такива. Също има и в чуждестранните им сайтове, ако в българската версия не са оставени коментари - английски, американски, канадски, руски, френски, италиански, испански. (В тези съм гледала, сигурно и на другите им има).

Общи условия

Активация на акаунт