На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 821
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 069
С кой акъл резервирате на туроператор с мейл тип bla_bla@abv.bg?
Точно това щях да пиша и аз Joy

# 676
  • София
  • Мнения: 2 934
Мнения за хотел Аполо в Златните? Някой дали може да се включи? Simple Smile

# 677
  • Мнения: 9 436
И аз да питам за мнение за хотел Престиж - Златни пясъци, ако някой има.

# 678
  • Русе
  • Мнения: 1 770
И аз да питам за мнение за хотел Престиж - Златни пясъци, ако някой има.

Били сме в хотел Престиж и Аквапарк / без Делукс/ за септемврийски уикенд през 2018 г. Хотелът е добър за цената си. Има детски басейн и басейн с пързалки и вътрешен топъл такъв. Храната е средна хубост, според моите критерии, има избор. Намира се някъде на трета линия зад Адмирал, но не е далече до плажа. Слиза се по стълби и си там. Беше пълен с румънци и това донякъде скофти престоя. Иначе хотелът си е ок.
В момента нямам представа как е - гледам взети са доста ваучери през Грабо..Моите отзиви са от преди 2 години.
Паркингът беше безплатен, ако си намериш място.

# 679
  • Мнения: 18
Здравейте момичета. Имахме резервация в хотел Каменец  в Китен. Бях си платила цялата почивка още Февруари месец. След като карантината за Англия остава  се обадих да канцелирам почивката. И им казах че не искам ваучери или промяна на дата. Те ми отговориха че сумата ще ми бъде възстановена евентуално до 30 септември.
Та въпросчето ми е евентуално има ли вероятност да ме излъжат. Малко ме е страх за първи път имам резервация в Бг.  И чак до 30 септември това не е ли много време за възстановяване на сумата? 🙄

# 680
  • Мнения: 890
...има ли вероятност да ме излъжат.
Ами те вече са те излъгали, щом още през Февруари  си платила цялата сума. Какво им пречи да продължават да го правят?

# 681
  • Русе
  • Мнения: 1 514
От друга фирма на мен ми казаха, че ще ми възстановят сума за несъстояла се почивка в срок до 13.05.2021г, това според някаква наредба. И по ТВ слушах за такива срокове, така че срок до септември месец звучи прекрасно. И моята сума, която имат да ми възстановяват никак не е малка, но това е положението, никой не е искал да се случи така.

# 682
  • Мнения: 135
Някой с отзиви за Apollo Spa Resort на Златните?
Предлагат оферта от 47 лева на човек AI....

# 683
  • Мнения: 6 298
Здравейте момичета. Имахме резервация в хотел Каменец  в Китен. Бях си платила цялата почивка още Февруари месец. След като карантината за Англия остава  се обадих да канцелирам почивката. И им казах че не искам ваучери или промяна на дата. Те ми отговориха че сумата ще ми бъде възстановена евентуално до 30 септември.
Та въпросчето ми е евентуално има ли вероятност да ме излъжат. Малко ме е страх за първи път имам резервация в Бг.  И чак до 30 септември това не е ли много време за възстановяване на сумата? 🙄
Никой не може да ти даде гаранция дали и кога ще ти бъдат варнати парите. Както са ти написали вече,  ако това стане до 30.09.20 г. викай ура. По закон, а не по наредба имат право да ти връщат парите в срок до 1 година от отмяна на извънредното положение. Просто се надявай да са коректни и това е. Не е проблем, че си резервирала в България, а че настъпи тази безпрецедентна ситуация.

Водопад, не познавам хотела, но за 47 лв. ОИ в активен сезон не очаквай нещо кой знае какво като качество.

# 684
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Да вметна, че частната детска кухня Happy baby Бургас доставя до повечето южни  курорти до адрес. Лично на мен ми е удобен вариант да не се чудя какво ще хапва младежът Blush

# 685
  • София
  • Мнения: 1 489
Тук как смело коментирате, а днес са 330 заразени. На 19 трябва да тръгнем, а аз почнах да се съмнявам, че ще си осъществим почивката. Има много време, може да се увеличат болните, както е тръгнало на 1000. Всякакви сценарии ми се въртят. Дори да не се разболее някой, ако случайно имаме контакт с болен, ще ни сложат ли 14 дни под карантина?

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Здравейте пак от мен,

Благодаря ви за всички идеи за вили и апратаменти на морето.
И аз се притеснявам от болни.
Намерих моето място на снимка поне. Но..точно там преди време имаше болен.
Видях ги - симпатични бунгала на къмпинг Градина. Цените не са симпатични..но нищо. Допадат ми тези до морето. И си сам в тях така да се каже...ето една статия и снимки. Такава ми е горе долу идеята за почивка. Ака няма др.хора, а ще има...то този къмпинг е популярен доколкото знам.
https://www.tialoto.bg/a/66-dizain/67020-bungalata-na-kamping-gr … -sreshtna-moreto/

# 687
  • София
  • Мнения: 1 219
Някой с отзиви за Apollo Spa Resort на Златните?
Предлагат оферта от 47 лева на човек AI....

Преди се казваше Double Tree, а преди това нещо си друго. Много често се преименува, може да е аларма за някакви недостатъци.

# 688
  • Мнения: 1 069
И аз да питам за мнение за хотел Престиж - Златни пясъци, ако някой има.

Ходили сме в Делукс-а, нямахме нито една забележка.

# 689
  • София
  • Мнения: 1 489
Здравейте пак от мен,

Благодаря ви за всички идеи за вили и апратаменти на морето.
И аз се притеснявам от болни.
Намерих моето място на снимка поне. Но..точно там преди време имаше болен.
Видях ги - симпатични бунгала на къмпинг Градина. Цените не са симпатични..но нищо. Допадат ми тези до морето. И си сам в тях така да се каже...ето една статия и снимки. Такава ми е горе долу идеята за почивка. Ака няма др.хора, а ще има...то този къмпинг е популярен доколкото знам.
https://www.tialoto.bg/a/66-dizain/67020-bungalata-na-kamping-gr … -sreshtna-moreto/
Не беше там болния, а на Кайд Градина.
Мен повече ме е страх в София, само се моля да заминем живи и здрави. Седмицата до заминаването ме плаши какво ще ни се случи. Намалила съм до минимум излизанията, но детето си иска своето. Исках да го оставя вкъщи, но полудява и става някакъв малък ад, затова е на градина.
В хотела, в който отиваме, мисля, че няма чужденци. Имало е малко руснаци минали години, но те сега няма да идват.

Общи условия

Активация на акаунт