На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 819
  • 749
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 19 483
За Турция в тази обстановка ще бъде голямо проепидемичване като знам какво настава в часовете за хранене и какви групи от хора се изхранват в техните ресторанти....дистанцията е мисия невъзможна там. То поначало ол инклузивът е рисков, но за хора с деца сигурно е удобен вариант. Аз тази година съм предприела почивка без изхранване на блок маса, да видим как ще се справят от хотела - храната ще ни я носят сутрин и вечер в мястото на настаняване, не в ресторанта. Не е на морето обаче, ще почиваме на планина.

Русковец? Simple Smile
Да!

# 91
  • Мнения: 430
Здравейте, някой с актуална информация за плажа и достъпа до него на Ривиера, по телефона бяха лаконични - безплатен, но вход не през централния, а от страни - т. е. по 2 км в посока.

# 92
  • Мнения: 639
Я вижте на Китен какво става, а нямало хора. За 22-ри юни да са пълни и 3-те реда чадъри не мисля че е малко все пак...

http://free-webcambg.com/Kiten-03-webcam-live-online-camera-plaj … emeto-weather.htm

# 93
  • Мнения: 150
Здравейте и от мен. Blush
Миналата седмица се завърнах от родното Черноморие и съм много доволна. Попадна ми тази тема и реших да споделя.
Чакам бебче през август и за това набързо планирахме 3-4 дена в началото на юни в Созопол.
Избрахме да е апартамент, за да не мислим изхранването и по възможност да е в комплекс с басейн.
Почивахме тук - http://www.booking.com/Share-F5g8um. Беше чисто, уютно и много спокойно.
Водата и плажовете - също чисти и спокойни. На плаж Смокиня, по точно на Green Life beach, чадър и два шезлонга струваха общо 15лв. По заведенията цените ми се сториха повече от нормални.
Въобще доста добре мина всичко. Sunglasses

# 94
  • Мнения: 728
Здравейте.. искам да попитам за мнение за Мирамар Обзор.. . за първи път ще ходим на море с децата на нашето черноморие.. до сега все в Гърция сме ходили. Питането ми е конкретно за храната, чистота в стаята и плажа как са. Благодаря!

# 95
  • Сф
  • Мнения: 10 661
Я вижте на Китен какво става, а нямало хора. За 22-ри юни да са пълни и 3-те реда чадъри не мисля че е малко все пак...

http://free-webcambg.com/Kiten-03-webcam-live-online-camera-plaj … emeto-weather.htm

Малко е това за Китен, била съм по това време, специално Северния е гъч и то до края на плажа.А камерата е баш на входа, направо си е празно за мен!

# 96
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
В Събота отиваме там, ако всичко е наред, за 5-та поредна година. Основно заради плажа и удобството да е на 2 мин. от хотела с малко дете. На самия хотел му куцат много неща - като започнеш от храната , анимацията.., но като цяло ни харесва. Винаги ходим края на Юни, тази година ще е бонус липсата на немски баби.
Не ви ли притеснява проблема с отходните води на този плаж?
Аз се притеснявам от мръсните води на Варна, че ще стигнат Обзор Dizzy Face , а проблема с водите на Златна рибка е точно там.

Тъкмо говорят по ТВ, че затягат мерките с маските, какво ли ще стане до лятото?

# 97
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Мръсни води има само в жълтите медии!  

От поне 7-8 дни няма никъде мръсни води в района!   Тръбата е запушена и се работи по нея.

Водата е прозрачно кристално дори на пиковото място под асп. мост....което между другото не е море!  А връзка канал  - езеро към ТЕЦ Езерово или познат като ТЕЦ Доган!

Проблема е че влязохме във втори пик на заразата и сезонът е убит!

# 98
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
И да е убит сезона, ние отиваме на море, стига да не затворят хотелите до тогава.
Тогава къде е отишла излятата вода от канализациите , не се е изпарила?

# 99
  • Мнения: 25 600

Не ви ли притеснява проблема с отходните води на този плаж?
Аз се притеснявам от мръсните води на Варна, че ще стигнат Обзор Dizzy Face , а проблема с водите на Златна рибка е точно там.

Тъкмо говорят по ТВ, че затягат мерките с маските, какво ли ще стане до лятото?

Плащат ли ти, или просто отвътре ти идва да пускаш такава дезинформация? То не бяха стари статии, то не беше сбъркана география...
От любопитство питам.

# 100
  • Мнения: 66
Вчера разговярях с х-л Палас в Сл.Бряг за сега имало само българи и румънци, а от средата на юли очаквали англичани.Харесах си няколко хотела,но реших,че няма  да резервирам,а  ден,два преди датата ще потърся места и ще тръгнем, че като гледам какво става може и да затворят хотелите, ако няма туристи.

# 101
  • Мнения: 2 081

Не ви ли притеснява проблема с отходните води на този плаж?
Аз се притеснявам от мръсните води на Варна, че ще стигнат Обзор Dizzy Face , а проблема с водите на Златна рибка е точно там.

Тъкмо говорят по ТВ, че затягат мерките с маските, какво ли ще стане до лятото?

Плащат ли ти, или просто отвътре ти идва да пускаш такава дезинформация? То не бяха стари статии, то не беше сбъркана география...
От любопитство питам.

За меррките е така в  АБВ чета , че пак започват да се позатягат .

# 102
  • Мнения: 215
Здравейте! Питането ми е за Блу Ориндж. Имаме резервация за средата на юли, направена чрез визит още януари месец. До последно изчаквах да видя как ще се развие обстановката. Онзи ден говорих и с хотела. Имам огромно притеснение и най-вече заради чуждестранните туристи. Нямам си идея какъв поток ще има от такива. От хотела също не са наясно. Има ли хора с резервация за близките дни, много се надявам на лични впечатления. Не ми се ще да отказвам морето. И също обмислям, ако агенцията предостави такава възможност, смяна на хотела с друг, който няма изхранване. Нещо от сорта на апарат хотел, където да си готвим сами. Приемам предложения, тъй като не откривам нищо интересно в офертите на визит. И изобщо има ли смисъл, чета от вчера, че чартъри се отменят, възможно е да се окаже, че няма да има много чужденци.

В Събота отиваме там, ако всичко е наред, за 5-та поредна година. Основно заради плажа и удобството да е на 2 мин. от хотела с малко дете. На самия хотел му куцат много неща - като започнеш от храната , анимацията.., но като цяло ни харесва. Винаги ходим края на Юни, тази година ще е бонус липсата на немски баби.
Почивали сме и преди в Блу Ориндж. Харесва ни, но тази година се притеснявам от ситуацията. В момента няма чужденци, но юли хотела може и да се по запълни с германци. Честно казано, никак не ми се рискува. Но и друг подходящ вариант не виждам. Обстановката също не знам как ще се развие. Много неизвестни. Оглеждам се за бунгала междувременно.

# 103
  • Мнения: 1 666
В Събота отиваме там, ако всичко е наред, за 5-та поредна година. Основно заради плажа и удобството да е на 2 мин. от хотела с малко дете. На самия хотел му куцат много неща - като започнеш от храната , анимацията.., но като цяло ни харесва. Винаги ходим края на Юни, тази година ще е бонус липсата на немски баби.
Не ви ли притеснява проблема с отходните води на този плаж?
Аз се притеснявам от мръсните води на Варна, че ще стигнат Обзор Dizzy Face , а проблема с водите на Златна рибка е точно там.

Тъкмо говорят по ТВ, че затягат мерките с маските, какво ли ще стане до лятото?

Тъй като въпросът беше пряко към мен- това най-малко ме притеснява в момента . Отпадни води се изливат от всеки плаж по Черноморието явно или скрито.

# 104
  • София
  • Мнения: 4 884
Има ли ги още бабите, които дават квартири под наем в малките морски градчета?
Много се надявам да видим и ние морето това лято, но засега реалностите са, че ще си топим дупетата в язовира на село. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт