На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 901
  • 749
  •   2
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 17 967
лагам
Министър Ангелкова пред Бг. он еър:  
 Удължаваме сезона до края на октомври.      
   Аз предлагам да стане целогодишен. Малко е до края на октомври.

# 136
  • В.Търново
  • Мнения: 6 691
Очаквайте затваряне на държавата след октомври месец като изтече летния удължен сезон.

# 137
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Очаквайте затваряне на държавата след октомври месец като изтече летния удължен сезон.
Няма начин. Почва зимния сезон тогава.

# 138
  • Мнения: 19 505
Ангелковаааа, той сезонът на морето няма тебе да пита с колко да се удължи. Да вземе да промотира СПА дестинациите, че да предлагат целогодишно продукт. Въпреки че за мен като клиент не е изгодно да налазят тълпите и любимите ми местенца ....Банско например преди десетилетия беше прекрасно място. Сега всички виждате в какво се е превърнало.

# 139
  • Мнения: 1 334
В никакъв случай не искам да прозвучи като заяждане, но как резервирате почивки в хотели с лош отзив? По повод последните страници. За мен минимума е 8-ца в букинг. Проверявам и чета на всички възможни сайтове преди да резервирам. Отзиви и в гугъл, поне 4,5. Досега не съм имала лошо попадение никъде, а обикаляме доста.
А относно, че Турция е по-скъпо,... ми... Не! 😋Гледате явно на грешни места. Но аз обичам да се ровя яко и да търся. Миналата година в хотел, класи над повечето български ОИ, намерих оферта за по 520 лв на човек за 7 нощувки на първа линия.
Трябва си четене, четене и проучване за всичко.

Последна редакция: вт, 23 юни 2020, 17:01 от silveto_

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 404
Не разбраха ли тия лапачи, че като им дойдат бедняците от чужбина, ще е вреда! А няма и да са много. Всичките ми познати българи отказват големи хотели с All, точно заради чужденците.

# 141
  • Мнения: 19 505
Spate, аз от миналата година се отказах от такъв вид изхранване заради румънците. Не е възможно да се храниш спокойно с чувството, че си на почивка в компанията на такива хора, съжалявам. А там където има ол инклузив не минава без румънци, поне миналата година беше така. Предпочитам да си избирам аз мястото за хранене.

# 142
  • Sofia
  • Мнения: 404
Абсолютно! Все избирах All, заради две деца, всеки с претенциите си, по-голям избор и т.н. Румънци и руснаци ме дразнеха неимоверно!
Тотално ни писна, а след ситуацията сега е абсурд да се бутам с чужденци, минали през къде ли не!
Търся място без наплив, и без никакви чужденци.

# 143
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
В никакъв случай не искам да прозвучи като заяждане, но как резервирате почивки в хотели с лош отзив? По повод последните страници.
Почти не ги гледам тези отзиви, освен ако не отивам на скъпа почивка и няма да прекарам много време в хотела. Ако съм някъде из Европа, да кажем като бяхме в Рим, бяхме по около час в хотела вечер и толкова сутрин (извън спането) и ми беше все едно какво има или няма. Когато бях на почивка в Тунис, където прекарах голямата част от времето в хотела, четох отзиви и гледах снимки.

Тъй като за мен второто е общо взето изключение, може да се каже, че рядко гледам оценките.

# 144
  • Варна
  • Мнения: 3 955
публикуваха меню Каварна , мидената ферма : гарнитура пържени картофи - 8 лв./200 гр. ???

# 145
  • Мнения: 96
Цитат
Спирам с диалога с Вас, че е досадно за останалите в темата

Най-добре е! Не е много популярно тук да се говори за места за настаняване, ако не са Ол, Хипер и Ултра инкузив!
Не се хабете, най-много и на Вас да започнат да Ви пращат лс-та момите модераторки и да Ви трият мненията, че спамите Simple Smile
Придържайте се към инклузивите, къде с диваците по Корал, молим! Simple Smile

# 146
  • Мнения: 351
Ами да си ги ядат сами с тези цени.
Относно All - зависи колко сте ящни. Ние си похапваме доволно и за нас е по-изгодно това изхранване. Друг е въпроса, че тази година няма да се възползваме май от никаква морска почивка поне за сега. Варианта със свободна консумация по заведения сме пробвали и като ударим чертата - идва ни по-скъпо. То и зависи какъв инклузив плаща човек. Аз сравнявах с този от албенските хотели, който сме ползвали и свободна консумация в Несебър например. Там имаше едно заведение Бяла роза или не помня точно, но първо чакаш за маса, после сякаш си под обсада от другите чакащи и бързаш да освободиш място. Та едно сядане за обед или вечеря без много глезотии беше минимум 40 лв. за трима ни и то преди 3-4г.Ами хотела, плажа с чадъра, шезлонзите, сладоледи, пиене и то сметката ( нашата) се оказа по- голяма така.Още повече и неудобството да ходиш до заведения тук и там. Но ако си готвим сами на море може би ще е по-изгодно. Аз обаче там съм “изтощена” от морската вода и слънцето и не съм организирана да готвя. На друга почивка(не на море) сме си готвили.

# 147
  • Мнения: 301
Синеморец, съм ходила веднъж, но с компания от хора дето, които са големи фенове на мястото. Определено бих повторила, има прилична храна за нашите стандарти, заведение (корабчето) дето може да се изпие някое питие в по-късните часове на вечерта.

# 148
  • Мнения: 518
публикуваха меню Каварна , мидената ферма : гарнитура пържени картофи - 8 лв./200 гр. ???



https://bgtourism.bg/220620200-midena-ferma-prokopiev/

# 149
  • София
  • Мнения: 252
Цитат
А относно, че Турция е по-скъпо,... ми... Не! 😋Гледате явно на грешни места. Но аз обичам да се ровя яко и да търся. Миналата година в хотел, класи над повечето български ОИ, намерих оферта за по 520 лв на човек за 7 нощувки на първа линия.
Трябва си четене, четене и проучване за всичко.
Ами да, като заяждане звучи, ти си първата дето чете отзиви, и да, по-евтино е в Турция май и юни, в доста смотани хотели. Една от миналогодишните ни почивки беше в топ сезон - началото на август -  отиване с автобус, връщане със самолет, 9 нощувки в Атлантик холидей клуб, на първа линия в Кушадасъ на пясъчен плаж Лейдис Бийч, двама възрастни с дете до 12 год,  струваше някъде около 2800 лв., тур агент Емералд Травел. Изобщо не говорим за скъпите дестинации Сиде, Белек, така че, колко е евтино в Турция не ми говори. Доста места сме посетили в Турция през годините, та съм наясно. Когато имаш една единствена почивка в годината е естествено да отделиш повече средства и да не рискуваш, но когато имаш две или три такива може да си позволиш да отидеш и на места, които не са толкова топ.
 Аз споделих моето мнение за Саут Бийч, Царево, не с цел да се оплаквам, а да кажа как беше там реално, точно в този момент, в този месец, и т.н. Това не значи, че почивката ни е била много кофти, напротив, гледахме леко с насмешка на всичко това, защото тука явно става дума единствено за лош мениджмънт и липса на желание да се поднесе добър продукт, като обслужване. Бях с любимите си хора и се насладихме на морето, пясъка, въздуха и малко дивото място, изобщо не сме слизали по надолу от Созопол, но тази година явно в чужбина почивки няма да има, поне за нас, така че, ще се насладим на нашето море.
Желая на всички прекрасни почивки , тука не е място за заяждане, а за споделяне, на който му е интересно - чете, който се дразни, да не го прави!

Последна редакция: вт, 23 юни 2020, 19:22 от Chloe^

Общи условия

Активация на акаунт