На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 760
  • 749
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 351
Привет, привет!
Чета, че все коментирате анимация и не мога да не ви попитам...съвсем сериозно, с ограничен опит в ОИ съм. Какво включва анимацията, че за някои е водещ фактор в избора на хотел? Каква е разликата между добрата и лошата анимация?

Казвам за лошата в Серенити, като говоря за детската, тази за възрастни не ме вълнува.
Първо не е на български. През деня анимацията включваше няколко игри около басейна, и то подходящи за големи деца или възрастни, хвърляне на топка, дартс. Хич не изглеждаше интересно. Вечер детска дискотека за по-малките, 20-30 минути, на моите деца, тогава на 4 години им беше забавно, въпреки, че не разбираха какво им говорят и не познаваха песничките. И това е всичко.

Добрата анимация включва много забавления за всички деца, дискотеки, тематични песни и танци, които децата с времето научават и много се забавляват. Изобщо с добра анимация се създава много готина атмосфера за децата, много различни активности, игри, подканване на по-срамежливите да се включат и така.

# 241
  • Мнения: 2 719
Благодаря за разяснението! А до каква възраст се интересуват децата от анимацията. Моята дъщеря е на 8 и не прояви абсолютно никакъв интерес към заниманията в Алгара, а детските дискотеки пък на мен са ми неприятни. Основната ѝ анимация са вълните и пясъка на плажа.

# 242
  • Мнения: 171
Здравейтеее, преподъчайте ми добър хотел до 100лв/ нощ за уикенда в/около Несебър. Искам само да е чисто и близо до плажа. Ако има и закуска ще е бонус Grinning

# 243
  • Варна
  • Мнения: 3 935
Тази  година обстановката е толкова шашкаща , че никой не може да вземе адекватно решение.Някакъв намазан дългокос от ВИТОШКА ходи обяснява как ще вдигат цените , как ще цуцат от държавата , как ще спасява бизнеса ама той хабер си няма как ще живеят онези с мъничките магазинчета или заведенийца с 3 - 4 - 5 маси , семейна къща/хотелченце или няколко бунгала.

# 244
  • Мнения: 2 667
В нашата държава малките се оправят сами.

# 245
  • Мнения: 263
След дълго чудене, разглеждане на много отзиви ,снимки и коментари от тази група и други се отказах от Томас резиденс в Царево. А и като две жени тук от групата ми препоръчаха да бягам от там, силно се разколебах.Разгледах други оферти на туристическата агенция която ползвам и се спрях на Свети Влас-по-точно" Свети Георги Палас".дори коментарите за плажовете там са доста по-добри отколкото за Царево.Не обичам така да си променям решението ,но в някакво вътрешно усещане че просто това не е нашия хотел .

Няколко години сме ходили на Блу Ориндж в Созопол и сравнително ме устройваше всичко там,.Ние не сме особено претенциозни откъм храна ,но последния път бяхме силно разочаровани от отношението на рецепцията с възникнал проблем ,тогава ни бяха ударили колата,освен това е един ден нощувахме тогава в съседния хотел защото имаше уж проблем с нашата стая. Тогава моят мъж каза че повече там няма да стъпи защото беше направо бесен, изказването на рецепционистката беше емито защото само българите така паркирате не можем да ви съдействаме.☹️. Та така де , защото приключихме с Блу Ориндж, просто търсих друго местенце, пък и ми се иска да разнообразим.
Дано всичко е наред дотогава с създалата се епидемиологична обстановка, пък ще видим какво ще се получи. ♥️

# 246
  • Мнения: 1 069
 Свети Георги Палас също не е стока, особено ако е висока цената.
Да кажем, че базата е ок, компромиса там ще е храната и напитките.

# 247
  • Мнения: 263
Свети Георги Палас също не е стока, особено ако е висока цената.
Да кажем, че базата е ок, компромиса там ще е храната и напитките.


Ами 850лв за шест дни,с отстъпка от агенцията Новотон като редовен клиент.Като се има в предвид,че във Томас Резиденс за пет дни офертта беше  1000лв, мисля че е по-добре.Разликата е че в Св.Георги паркинга се плаща,плажът май е малък, дано е чисто.

# 248
  • Мнения: 1 069
Гладни няма да останете, така да го кажем.
На мен ми допада обстановката там.


Само, че пред хотела плажа е нещо такова:


п.с. той не е и пред хотела, малко вървене има Simple Smile

# 249
  • Мнения: 882
Преди 5 год. бях там на тийм билдинг. За Свети Георги Палас пиша Simple Smile) спомням си, че си имаше вървяне до плажа. Гладни не сме останали, всички се прибрахме и здрави .
Приятна почивка , Vesbu! Кога отпътувате?

# 250
  • Мнения: 506
Здравейте,
Някой да има актуална информация как е сезона в Слънчев бряг? Дали работят заведения, магазини, лунапарк?

# 251
  • Мнения: 882
А аз се вълнувам какво е положението на Поморие.

# 252
  • София
  • Мнения: 1 531
Темата за бунгалата е позамряла, та ще питам тук. Някой да е тези дни на къмпинг Юг? Как е плажа? Чадърите на Морско конче (хотела) могат ли да се ползват? На каква цена?

# 253
  • Мнения: 790
В момента плажуваме на къмпинг Юг. Тук сме при приятели. Плажът е ок, в другият му край се виждат някакви подредени чадъри, но са ми далече да проверя за цената. Тази година не видях повече от три лева за чадър, а обиколихме доста места. Къмпингът за моя вкус е пълна трагедия, цигания и мизерия, но аз съм не съм критерий в това отношение.

# 254
  • София
  • Мнения: 1 531
inqpro, благодаря за инфото.
За мизерията ще видим - уж сме в реновирано бунгало, снимки гледахме. Избрахме го заради близостта до плажа, а и беше преди ИП още. За сегашната обстановка ми се вижда добър вариант.

Общи условия

Активация на акаунт